پارک رودخانه/F-L را به کوری می شود یک فرصت برای حرکت به مربیگری صفوف

به جای کوری است مربیگری به سطح بعدی. کوری استعفا از پارک رودخانه/Fordville-Lankin سر مربیگری والیبال در پایان

توسط NEWSATROPAT در 25 اردیبهشت 1399

به جای کوری است مربیگری به سطح بعدی.

کوری استعفا از پارک رودخانه/Fordville-Lankin سر مربیگری والیبال در پایان فصل گذشته. اما او به تازگی پذیرفته شده و موقعیت به عنوان دستیار مربی والیبال در دره شهر دانشگاه دولتی.

"من می خواهم پا به دور از مربیگری" کوری گفت. "نبود مثل من ناراضی بود با مربیگری و یا سوخته. من فقط احساس آن زمان مناسب بود.

"هر دو از دختران من هستند در کالج. هنگامی که آنها از دبیرستان فارغ التحصیل, من و همسرم فکر می کنیم می خواهم سرمایه گذاری کمی بیشتر زمان به دور است."

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

کسانی که طرح هایی را در خود نگه دارد و پس از بریگیته Greywater استخدام شد و به عنوان دره شهر استان سر مربی والیبال این زمستان.

Greywater شده بود سر مربی در دریاچه منطقه دولت ، او به کوری طریق مربیگری والیبال صفوف و تا به حال مربی هانا Swartz, کوری دختر در دریاچه منطقه.

"من به دنبال این کار" کوری گفت. "اما زمانی که بریگیته کردم او پرسید: اگر من علاقه مند به عنوان یک دستیار. من همیشه فکر می کردم در مورد مربیگری در سطح بعدی. زمانی که فرصت آمد, من تصمیم گرفتم به آن را."

کوری را حرکت دوچرخه سواری داخل سالن استودیو او سه سال پیش آغاز شده در پارک رودخانه با او به دره شهر است.

این حرکت به پایان می رسد یک ارتباط طولانی با پارک رودخانه/F-L والیبال -- کوری بازی وجود دارد که فارغ از پارک رودخانه دبیرستان در سال 1989 و تا به حال دو نانامی به بازی در مجموع 14 فصل از جمله گذشته 10 عنوان Aggies' مربی. او در زمان چهار PR/F-L تیم به کلاس B دولت مسابقات را با قرار دادن به عنوان بالا به عنوان سوم است.

در حال حاضر او چهره چالش های مختلف.

"ما خواهد بود وقت بیشتری را صرف تماشای ویدئوها از مخالفان بدانند نقاط قوت و ضعف" کوری گفت. "این چیزی است که من هرگز تا به حال زمان برای انجام کار مربیگری در مدرسه بالا است. و استخدام تمام خواهد شد به من."

در اینجا مختصر و مفید از دیگر مربیان سر که در حال ترک در داکوتای شمالی منطقه مدارس و که در آن در دسترس خود را جایگزین.

چنگال بزرگ مرکزی -- خروج: کتی آرتور والیبال; جدید: Kari Hearn والیبال.

چنگال بزرگ Red River -- خروج: Greg LaDouceur تنیس دختران و پسران,; Jason Heydt والیبال; Mike LaMoine پسران هاکی; جدید: هدر چتم والیبال; جاش Lunak پسران تنیس.

Devils Lake -- خروج: جیک Wateland فوتبال; Courtney کارلسون والیبال; جدید: Todd Lambrecht فوتبال.

داکوتای دشت -- خروج: اما Poehls والیبال.

دریتن/دره-ادینبورگ -- خروج: Shane دیوار, پسران بازی بسکتبال.

فینلی-شارون/امید-صفحه -- خروج: Darin Baltezore, پسران بازی بسکتبال.

ژنراتور-Central Valley -- خروج: تونی Guttormson دختران بسکتبال.

Lakota -- خروج; Jason Gregory, بسکتبال دختران; جدید: Gus Kueber دختران بسکتبال (new نلسون County co-op بین لاکوتا و داکوتای دشت).

Larimore -- خروج: ریک هنری دختران و پسران آهنگ; مت Dupree, والیبال; جدید: Karleigh وبر والیبال.

Mayville-پورتلند-CG -- خروج: آدم ادواردز, پسران بسکتبال; بن McClenahen دختران بسکتبال; دیو Bjugson هاکی; جدید: تیلور jord (pixie™), پسران بازی بسکتبال.

پارک رودخانه/Fordville-Lankin -- خروج: شری کوری والیبال; جدید: نیکول Bartholomay والیبال.

سنت جان -- خروج: میشل Braunberger دختران گلف.

تامپسون -- خروج; بردی شواب فوتبال و بیس بال (تبدیل شدن به جدید مدیر ورزشی); جدید: جیک Schauer فوتبال.tinyurlis.gdulvis.netshrtco.de