همه گیر داری

من یک قناری در اقتصادی معدن زغال سنگ.این یک روز کاری عادی. من بیدار شد و شروع برنامه روزانه من است. برس اصلاح,

توسط NEWSATROPAT در 15 تیر 1399

من یک قناری در اقتصادی معدن زغال سنگ.

این یک روز کاری عادی. من بیدار شد و شروع برنامه روزانه من است. برس اصلاح, دوش, لباس... جز این که صبح امروز روال متوقف شد زمانی که من پیدا کردم خودم رو به پایین در حمام. ترس و اشتباه من به نام به جهنم همسر من. او به من کمک کرد و من رو به دکتر که داشت من را در سلامت خوب است. من صرف بقیه روز استراحت در حالی که احساس رها با تشخیص.

صبح روز بعد من کمی نگران است. ترس موجه بود. من از خواب بیدار شدم روی زمین دوباره گیج تر از روز قبل و وحشت زده. دکتر من پیشنهاد کرد که من " قرار دادن امور در جهت.'

که ده سال پیش. نیروی محرکه بود استرس که ناشی از چالش های مالی. هنگام خروج بیش از جریان و در نهایت خشک اجرا می شود. ما منابع باقی مانده بودند گردان تخلیه. غرور و ناعادلانه سیستم اقتصادی بود ما در یک تله است. من در نهایت شکست.

داستان من نیست منحصر به فرد است. میلیون ها نفر از مردم زندگی می کنند مانند این. ما متخلخل ایمنی نت برگ ما را به دفع کردن برای خود. ما اسطوره به ما بگویید که ما شکست خورده در یک سیستم است که ساخته شده است برای موفقیت.

ما زندگی ما را دستبند به دست به ایده های مرده اقتصاددانان. این یک اتفاق طبیعی. در آن طول می کشد زمان و تلاش و منابع برای آبکاری سیستم های انسانی. ایده های جدید را تبدیل به غالب و ossify. کسانی که به نفع سعی کنید برای حفظ جای خود. اما سیستم های پیچیده نیست استاتیک. طولانی تر و سخت تر از وضعیت موجود نگهداری می شود بیشتر سیستم contorts. در نهایت آن را می شکند و اصلاحات. سوال این است که چگونه.

فعلی طعم 'نظامی' سرمایه داری نشسته در این پرتگاه. برای سال آن را استخراج همه چیز در رسیدن به آن. این بهره برداری منابع طبیعی و آسیب دیده ما اکوسیستم. آن را ادعا کرده است ما در زمان و تلاش و حتی ما امید و آرزو. تمام این چیزهایی که درمان شده اند به عنوان منابع استخراج می شود برای یک سیستم که به طور سیستماتیک طراحی شده به نفع چند.

ایده اصلی زیر بنای نسخه فعلی سرمایهداری است blindingly ساده است: شما فقط باید به یاد داشته باشید یک چیز - که کار خود را به حداکثر رساندن سود است. و شما فقط مجبور به قبول یک دروغ - که در انجام این کار شما به نفع جمعی. که ممکن است سخت به بلع اما یک ترفند خوب درگیر: خرید در غیرانتقادی اجازه می دهد تا شما را به این باور است که خود به خود علاقه خیرخواه است. که بسیاری از مردم مایل به انجام این کار گرفته شده توسط آپتون سینکلر معروف کنایه "آن را دشوار است برای به دست آوردن یک مرد به درک چیزی که حقوق و دستمزد خود را بستگی به خود درک آن است."

نتیجه یک absurdist محموله فرقه است که در آن دارا را بیشتر از همیشه در حالی که خود گفتن که ترنجبین است که قطعا در حال سقوط از آسمان بر توده ها. رشد باقی می ماند پاسخ حتی در دوران شکست محیط زیست. اما آن شکننده سیستم که سقوط در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. سیستم غذایی ما یک مثال نخست است.

مشکلات به وجود آمد و در اوایل این بیماری همه گیر به عنوان شرایط بسته بندی گوشت می آمد گیاهان بازی به نقاط قوت ویروس. اواخر مارس سال 2020 5,000 کارگران تا به حال آزمایش مثبت و ده ها تن از گیاهان بسته شده بود. میلیون ها نفر از حيوانات منجر به کشتار بدون قصد تغذیه مردم است. به جای آنها کشته شدند در سرویس های کاهش زیان های مالی است. در زمانی که گرسنگی پر بود به ما آموخته است که یک سیستم ساخته شده برای بهره وری بود که بی تفاوت به چالش فراتر از آن در ترازنامه است.

قبل از همه گیر 37 میلیون آمریکایی - 11 میلیون نفر از آنها کودکان - زندگی در ناامنی غذايی خانوار معنی است که آنها قادر به پرداخت هزینه غذای سالم برای خانواده خود را. در ماه ژوئن 2020, Feeding America, یک شبکه ملی از بانک های مواد غذایی, تخمین زده می شود که یکی دیگر از 17 میلیون نفر در خطر پیوستن به این گروه. یک مارس نظرسنجی از مادران با کودکان در سن 12 سالگی و زیر یافت می شود که درصد بودند که در حال اجرا از مواد غذایی و فاقد پول کافی برای خرید بیشتر - تا به حال شروع به پریدن کرد از یک در حال حاضر وخیم محدوده 15-20 درصد به حدود 40 درصد است.

نتیجه ؟ میلیون ها نفر از حیوانات ذبح شد برای هیچ, در حالی که میلیون ها نفر از مردم فاقد مناسب ميسازد. که نتیجه شد این نتیجه خوب کسب و کار تصمیم گیری است.'

وضعیت مالی خانواده وخیم است. یک گزارش منتشر شده در سال 2019 یافت که نزدیک به 40 درصد از آمریکایی ها نمی تواند آمد تا با قیمت 500 دلار بدون فروش چیزی و یا گرفتن وام. یکی دیگر از بررسی نشان داد که 49 درصد برنامه ریزی برای زندگی به چک چک که قبل از coronavirus-led رشته ای از بیش از 46 میلیون نفر نرخ بیکاری. در ضمن کل ثروت از ما میلیاردرهای رسید بیش از 600 میلیارد دلار. جف بزوس 'به دست آورده و' 24 میلیارد دلار در آن زمان بود.

مشاهده از طریق لنز نژاد, این زشت تصویر می شود حتی بیشتر عجیب و غریب از سیاه و سفید و اسپانیایی خانواده ها باید بخشی از پس انداز برگزار شد با خانواده. آنها نیز به مراتب بیشتر احتمال دارد به مستاجرها که عدم حمایتهای قانونی که به نفع مالکان است. اخراج مانند incarcerations آمار چنین جوامع نامتناسب اما صاحبخانه هنوز هم بر می آید برای اولین بار از ماه.

در آوریل سال 2020 نزدیک به یک سوم از مستاجرها نمی پرداخت اجاره خود را در زمان قابل توجهی افزایش بیش 2019. متحده قرار داده اخراج moratoriums در محل به عنوان موج بیکاری آشکار شد اما این حمایت در حال انقضای. در میان همه گیر جهانی میلیون ها نفر از مردم در خطر تبدیل به خیابان ها. چرا ؟

پاسخ ساده است: در غیر این صورت انجام خواهد رد مرکزی فرض سرمایه داری سود است. ایدئولوژی این یک تسویه حساب یک ترفند است که تنها می داند که یک جواب بیشتر.

برای سال میلیون ها نفر از مردم تلاش کرده اند تا کنون سخت تر برای زنده ماندن در شکم یک بی امان سیستم اقتصادی است که به ما می گوید که آینده کوتاه است که یک موضوع شخصی شکست. اما ما می دانیم که این یک دروغ است. فراگیر نابرابری با ما زندگی می کنند - در یک سیستم است که به ما می گوید آن را فراهم خواهد کرد هر کس با فراوانی یک انتخاب فاجعه طراحی شده که شکست را تحمیل بسیاری از.

آن زمان برای تجدید نظر.

این سیستم در حال حاضر در حال مرگ است, اما آن را نمی خواهد رفتن بی سر و صدا. ما می توانیم اجازه می دهد آن را به ادامه لرزیدن و احتمالا منجر به چیزی حتی تیره تر و یا ما می تواند به مبارزه برای ساختن چیزی بهتر است. این جنبشها وجود دارد در جوامع است که در حال تغییر به سمت عدالت و برابری. یادگیری از آنها و فشار برای تغییرات هر کجا که شما هستند. وضعیت وخیم است اما فرصت در آن است.

Kenneth hank woods یک بار ادعا کرد که "هر کسی که فکر می کند که شما می توانید بی نهایت رشد در یک محیط محدود است یا دیوانه و یا یک اقتصاددان." خوشبختانه آمستردام در حال حرکت است به دور از چنین جنون با آغوش کیت Raworth را "doughnut اقتصاد" نشان می دهد که ما چگونه به ارائه برای همه نیازهای ضروری در حالی که زندگی در درون ما زیست محیطی به معنی.

اگر ما نمی تواند زندگی در سیاره ای محدودیت های بشریت این است که یک پروژه شکست خورده. اگر ما نمی تواند همه نیازهای بشریت است و یک اسم بی مسمی است. کسانی که جدول مخاطرات. Raworth ایده های اساسی رکن است که زیر بنای کتاب جدید من در "همه گیر سرمایه داری" و promsing جایگزین. ما باید به در نظر گرفتن چنین امکاناتی در زمینه مستندات. هنگامی که اکثر مردم گفته شد به ماندن خانه از محل کار افرادی که تغذیه شما و در زمان خود را در سطل زباله شدند تلقی می شود از اهمیت زیادی برخوردار است; این درست است که سرمایه داری به مدت طولانی تحت درمان با آنها در غیر این صورت.

اگر ما با استفاده از این لحظه به تجدید نظر ما سیستم اقتصادی ما باید شروع به فکر کردن در مورد آنچه که ما ارزش و آنچه ما باید برای پاداش. حداقل نباید افرادی که مشغول به کار در "ضروری" نقش کسب یک دستمزد زندگی می کنند?

اجازه دهید در این زمینه با گزارش های اخیر در جلعاد را COVID-19 درمان Remdesivir که در حال تبدیل شدن به یک دنبال پس از درمان برای افراد بستری شده با ویروس. یک مطالعه از دارو آن را پیدا کوتاه بستری در بیمارستان با حدود چهار روز در حالی که کاهش مرگ و میر و عوارض جانبی جدی برای بیماران بستری و حدود 5-6%.

زمانی که این شرکت قیمت گذاری معمولی البته در $2,340 آن مواجه شد با خشم جلعاد را رئیس و مدیر عامل شرکت Daniel o'day به قلم یک نامه سرگشاده که در آن او به تصویر کشیده انتخاب به عنوان یک عمل خیرخواهی. به عنوان او آن را قرار داده جلعاد به طور معمول "قیمت دارو با توجه به ارزش آن را فراهم می" قبل از این ادعا که دارو خواهد ما را نجات بیماران حدود 12000 دلار در بیمارستان اتهامات عنوان شده علیه. من باور نمی آپتون سینکلر را گرفته ام طعمه.

این را مقایسه کنید با انتخاب جوناس سالک و آلبرت سابین که هر دو توسعه واکسن فلج اطفال و هر دو قرار داده و اکتشافات خود را به عوام. کار خود را منجر به فلج اطفال را ریشه کن.

سالک و سابین کاهش یافته است شخصی و اقبال. در مقابل جلعاد در زمان 70 میلیون دلار مالیات دهندگان کمک به توسعه مواد مخدر و سپس به اتهام مالیات دهندگان هزار دلار به آن دسترسی داشته باشید. آنها را توضیح داد که آن را یک "معامله" است که آنها فقط می خواهم پیشنهاد در این لحظه شرایط شدید.

این "طبیعی" اما پوچ نتایج سرمایهداری به عنوان ما آن را می دانم. در نظر گرفتن خدمات ضروری و تحقیقات شرکت کنترل یک گام ضروری است. اساسی جهانی درآمد دیگری هستند. با آن هر کس می تواند تضمین قابل اعتماد جریان درآمد. اگر ما قادر به پیاده سازی یک سیستم اقتصادی ریشه در این پیشنهادها کاهش در تلاش به ما کمک خواهد کرد تقویت بیشتر Salks و Sabins.

Coronavirus همه گیر آورده ظلم و ستم از سیستم اقتصادی ما به تمرکز شدید. ما یک انتخاب مطمئن: ما اصلاح ما استقلال ؟

کریس Oestereich جدید کتاب "همه گیر سرمایه داری" منتشر شده توسط ماهواره مشکلات مشترک.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن