یک سال در Gersson Rosas اعتماد به نفس در تیمبرولوز' هویت و آینده

چگونه سازمان خود را حمله به همه چیز ؟ چه خواهد بود ارزش آن? چگونه می شود آن را نشان داده? یکشنبه, مارس 2, علائ

توسط NEWSATROPAT در 13 اردیبهشت 1399

چگونه سازمان خود را حمله به همه چیز ؟ چه خواهد بود ارزش آن? چگونه می شود آن را نشان داده?

یکشنبه, مارس 2, علائم, سالگرد یک سال از Rosas استخدام به عنوان تیمبرولوز جمهور بسکتبال عملیات. و 365 روز به تصدی خود او شده است قادر به نشان می دهد که چگونه او می خواهد به مقابله با فقط در مورد هر چیزی. چرا که در حال حاضر Rosas فقط در مورد دیده می شود و در برخورد با همه چیز.

پس Rosas در زمان بیش از تیمبرولوز را بازسازی خود در مقابل دفتر و کارکنان مربیگری تماشای یک شروع خوب تبدیل به یک 13-بازی از دست دادن رگه در این سال و بازسازی فهرستی با فراوان مهلت تجارت است.

در حال حاضر گرگ در رقابتی برزخ در انتظار دیدن فصل متوقف شد مارس 11 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و مقابله با ضرر و زیان شخصی در میان اعضای تیم مهمترین کارل-آنتونی شهرهای از دست دادن مادرش جکی به COVID-19 ماه گذشته.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

"در بسیاری اتفاق افتاده است که از این سال" Rosas گفت: "و به عنوان دیوانه به عنوان آن به نظر می رسد به خصوص با این بیماری همه گیر و همه چیز است که رفتن در در دانستن آنچه که من می دانم در حال حاضر, من سپاسگزار برای همه چیز است که اتفاق افتاده است."

نه به طوری که آن اتفاق افتاد اما که رسس و تیمبرولوز شده اند قادر به مثبت حضور برای اعضای خود سازمان و فراتر از آن.

"آن بوده است به چالش کشیدن و تلاش" Rosas گفت: "اما این که آیا از طریق موفقیت و شکست و حتی فاجعه است واقعا به ما فرصتی برای ایستادن و نشان می دهد و به فرد اعتقادات ما و فلسفه های ما و ارزش های ما به عنوان به عنوان بهترین ما می توانیم. ... افتخار میکنم که.

"این یک سال سختی که در بسیاری اتفاق افتاده است, اما آن را نیز بسیار انجام سال در بسیاری از جهات هر دو در دادگاه و خارج از دادگاه است."

خاموش دادگاه Rosas همیشه یادداشت و زندگی خود را بر محور "خانواده" هر دو در زندگی شخصی و حرفه ای. او موعظه است که "خانواده" ذهنیت برای کسانی که درگیر با سازمان و بازیکنان صحبت کرده به شدت مورد راه آنها درمان شده توسط مدیریت در این فصل است.

در این راه Rosas تمرین است چه او را موعظه.

"بسیاری از اوقات آن را برای تلفن های موبایل خوب به نظر می رسد خوب در یک سخنرانی و یا مصاحبه و اما به آن زندگی می کنند و برای پاسخ به آن و می دانم که هی 'ما کامل نیست و ما لازم نیست که همه چیز را نمیفهمد اما ما یک خانواده است و ما در حال رفتن به از طریق این ها با هم,', " او گفت:. "این که آیا آن را از دست دادن رگه معاملات و یا آسیب و یا هر مورد ممکن است ما شده ایم خوش شانس ساخته شده است یک هویت در سازمان است."

و از خود به عنوان یک مدیر اجرایی Rosas گفت: شرایط او مواجه می شوند در این سال باید او را مجبور به چوب به ارزش ها و اعتقادات و اشاره کرد: "شما نمی توانید ولگرد دور از آن زمانی که آن را می شود بیش از بسکتبال است."

رسس معتقد است که راه هر کس در این سازمان در پاسخ به آنها به سختی شده است "تایید است که ما باید حق مردم در محل به انجام کاری خاص در اینجا در مینه سوتا است.

"ما تا به حال برخی از زمان در اینجا به تازگی و برخی از چیزهایی که ما تا به حال به رفتن را از طریق و به عنوان یک نتیجه که نشان داد بسیاری از شخصیت ما و بسیاری از ما هستند."

برای Rosas, سال 1 بود در مورد ایجاد این سازمان هویت ایجاد یک فرهنگ و تغییر محیط زیست است. که شامل فلسفه و روش و شخصیت و شامل همه است که برای تعیین یک "راه زندگی" است. او می خواهد تیمبرولوز برای حمله به چالش ها و فرصت های سرمایه گذاری در. او با افتخار از تراز بین تمام سطوح سازمان.

اما آن را نیز در مورد تغییر فهرست و قالب آن را به یکی که کارکنان خود را متناسب با باورها و چشم انداز. این روند در زمان جهش رو به جلو بیش از گذشته 365 روز. در آن زمان Rosas و شرکت. موفق به تلنگر 13 از 15 فهرستی از نقاط. تنها بازیکن باقی مانده از زمانی که او در زمان بیش از در حال شهرها و گارد جاش Okogie.

این نوع تغییر و تحول به طور معمول طول می کشد محل در طول سال و نه ماه. وجود دارد تعدادی از بازیکنان که آمده اند و رفته اند پس از Rosas در زمان بیش از. به نام او که روند "دردناک" است.

با بلوک های ساختمان در شهرها و d'angelo راسل حصول مانند ملک بیسلی و جوانچو Hernangomez بازیکنان جوان مانند Okogie, ناز رید و جارت کولور سیتی و جانباز حضور در جیمز جانسون Rosas فکر می کند گرگ را "یک قدم بزرگ رو به جلو در نظر بازیکن ما هویت."

که چه Rosas می خواستم برای انجام زمانی که او به اینجا رسیدیم اما چیزی نیست که او تصور خواهد بود انجام شده در فصل اول خود را. او گفت: در مقابل دفتر "غافلگیر" تیم این دور همراه در فرایند ساخت. رسس گفت: معاملات انجام شده در این فصل مورد نیاز سعی و کوشش و تلاش همه درگیر. او اعتبار صاحبان گلن و بکی تیلور برای تامین منابع و پشتیبانی و مربی Ryan ساندرز برای نگه داشتن تیم و بازیکنان در همان صفحه در سراسر.

"در واقع ما شده ایم تهاجمی" Rosas گفت. "که ما M. O. ما در حال رفتن به تهاجمی است. ما رو بزرگ کارکنان در محل که در حال رفتن به تحقیق هر و از هر فرصتی برای بهبود این باشگاه توپ ... و هنگامی که ما در یک محل است که ما می تواند اجرای آنچه که ما به اجرا در مهلت تجارت آن را واقعا تحت فشار قرار دادند برنامه های ما رو به جلو است.

"من می خواستم به سخت کوش بود کامل با ارزیابی ما از سازمان ما و مطمئن شوید که ما تغییرات و حرکت با هدف در ذهن و نه فقط به خاطر ساخت معاملات و ایجاد تغییرات و ما قادر به انجام این کار است."

رسس گفت: کارکنان خود را با استفاده از همان سعی و کوشش در طول همه گیر برای تعیین رویکرد سازمان و به جمع آوری اطلاعات. گرگ لمس پایه با به عنوان بسیاری از دیگر طرفدار تیم های ورزشی داخلی و بین المللی و شرکت کارشناسان روزانه به آموزش خود را در مورد آنچه که دیگران انجام می دهند و فکر کردن در مورد راه های بهتر و آماده سازی خود را برای چه آمده است. که شامل evelopment تکنولوژی پیش نویس و بازگشت به بازی.

"ما نیاز به دانستن چه خبر است در خارج از چهار دیوار" Rosas گفت. "ما نمی دانیم که زمانی که زنگ حلقه میزند اما ما در حال رفتن به آماده می شود. ... ما می دانیم که ما که هستیم و آنچه ما باور داریم و آنچه ما باید انجام دهیم و ما در یک مسیر و یک فرایند است که ما بسیار هیجان زده در مورد."

رسس است که اعتماد به نفس وجود دارد روشن تر روز جلوتر. مینه سوتا می تواند دارای سه از 33 میدارد در سال جاری پیش نویس برای اضافه کردن به آنچه در حال حاضر NBA جوانترین فهرست.

"که به معنی مقدار زیادی از کار و بسیاری از چالش های, اما این همچنین بدان معنی است که بسیاری از حرکت صعودی و بسیاری از فرصت ها در اطراف یک زن و شوهر از بازیکن ویژه ای است که خیلی زود در حرفه خود و است که من بسیار هیجان زده" Rosas گفت.

"از کجا شروع کردم (سال گذشته) و که در آن ما در حال حاضر به عنوان یک سازمان برای دیدن چشم انداز ما و فلسفه ما به زندگی آینده بسیار انجام, اما آن را نیز همراه با تحقق است که ما کارهای زیادی برای انجام داریم یک راه طولانی برای رفتن."

امید چیزی است که این حق رای دادن در تلاش است تا فروش به محلی fanbase بسیاری از, بسیاری از, اما Rosas معتقد است این واقعا متفاوت است با استناد به شور و رانندگی او و کسانی که در اطراف او باید برای تحویل موفقیت است. هر روز او گفت: سازمان رانده است برای دیدن چگونه آن را می تواند بهبود بخشد.

"که فقط سوخت و آتش در روز و روز را," او گفت:.

این سازمان شکست های گذشته که او هیچ نقشی است که به نظر می رسد برای ایجاد انگیزه در رسس. او گفت: کارکنان خود را پذیرای چالش گرفتن این تیم به آن نشده است و طرح های در دار این حق رای دادن برای اولین بار مسابقات قهرمانی بنر.

"هدف ما و چشم انداز ما این است که برای انجام کاری در اینجا در مینیاپولیس و مینه سوتا که هرگز انجام شده است" Rosas گفت. "این آسان نیست. آن را متوقف و آن را به تلاش, اما من بسیار هیجان زده هستم چرا که ما گرفته ایم اولیه گام بزرگ رو به جلو است که به ما اجازه می دهد که در این نوع موفقیت است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de