ایالت نیویورک جریمه دویچه بانک $150 برای اپستاین معاملات

توسط: AP | نیویورک | به روز شده در: جولای 7, 2020 11:03:37 pm

Jeffrey Epstein, Jeffrey Epstein trafficking, Jeffrey Epstein sex trafficking, Jeffrey Epstein suicide, Jeffrey Epstein sex trafficking case با توجه به گزارش اپستاین شارژ خواهد شد با یک تعداد از قاچاق جنسی از افراد زیر سن قانونی و یک تعداد از توطئه به شرکت در قاچاق جنسی از افراد زیر سن قانونی. (عکس از استفانی کیت/گتی ایماژ)

دویچه بانک موافقت به پرداخت 150 میلیون دلار برای حل و فصل ادعا می کند که آن را شکست رعایت قوانین در ارتباط با اواخر مجرم جنسی جفری اپستین ایالت نیویورک اعلام کرد روز سه شنبه.

مجازات اعلام شد انتشار توسط سرپرست خدمات مالی لیندا یک Lacewell.

“با وجود دانستن آقای اپستین جنایی وحشتناک, تاریخچه بانک inexcusably موفق به شناسایی و یا جلوگیری از میلیون ها دلار از معاملات مشکوک,”Lacewell گفت.

با توجه به انتشار قرارداد مشخص شده اولین اجرای عمل توسط یک تنظیم کننده در برابر یک موسسه مالی برای معامله با سرمایه.

اپستاین کشته های خود را در ماه اوت گذشته در منهتن فدرال زندان در حالی که در انتظار محاکمه در قاچاق جنسی اتهامات عنوان شده علیه.

او دوست دختر سابق, بریتیش, مقتدر Ghislaine ماکسول دستگیر شد هفته گذشته آورده و به شهر نیویورک به صورت اتهامات او استخدام دختران برای اپستاین به سوء استفاده جنسی در 1990s. در دعاوی مدنی او را رد کرده بودیم. او در دادگاه فدرال منهتن تفهیم اتهام است که به احتمال زیاد در هفته آینده.

در بیانیه این بانک آلمانی گفت: حل و فصل با ایالت نیویورک “ما نشان دهنده unreserved و شفاف همکاری با ما تنظیم کننده.”

بخوانید| جفری اپستاین کاردانی Ghislaine ماکسول دستگیر

بانک گفت: در آن سرمایه گذاری کرده بود تقریبا 1 میلیارد دلار برای بهبود آن در آموزش و کنترل و تا به حال افزایش کارکنان آن نظارت بر کار برای بیش از 1500 نفر از کارکنان “به ادامه افزایش ما ضد جرایم مالی قابلیت.”

در بیانیه رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو یک دموکرات گفت: این بانک موفق به جلوگیری از میلیون ها دلار در معاملات مشکوک.

Lacewell گفت: این بانک موفق به درستی نظارت اپستین فعالیت حساب با وجود اطلاعات در دسترس عموم در مورد اپستین جنایات.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>