کره شمالی هشدار داد از اقدامات تلافی جویانه بیش از جداشدگان در جنوب

توسط: رویترز | سئول | به روز شده: 14 ژوئن 2020 8:17:32 am کیم یو جونگ که در خدمت غیررسمی به عنوان یک

توسط NEWSATROPAT در 25 خرداد 1399
توسط: رویترز | سئول | به روز شده: 14 ژوئن 2020 8:17:32 am
kim jong un, kim jong un dead, kim jong un unwell, kim jong un health, kim jong un news, where is kim jong un, north korea news, north korean leader missing, kim jong un missing, kim jong un successor, kim jong un sister کیم یو جونگ که در خدمت غیررسمی به عنوان یکی از کیم جونگ سازمان ملل متحد را بالا و مشاوران و صدور هشدار در بیانیه ای انجام شده توسط دولت خبرگزاری KCNA در روز شنبه.(AP)

خواهر رهبر کره شمالی هشدار داد که از اقدامات تلافی جویانه در برابر کره جنوبی که می تواند شامل ارتش در آخرین تشدید تنش بیش از جداشدگان از شمال که ارسال تبلیغات و مواد غذایی است.

کیم یو جونگ که در خدمت غیررسمی به عنوان یکی از کیم جونگ سازمان ملل متحد را بالا و مشاوران و صدور هشدار در بیانیه ای انجام شده توسط دولت خبرگزاری KCNA در روز شنبه.

"با اعمال قدرت من مجاز رهبر انقلاب حزب ما و دولت من به یک دستورالعمل به ... گروه مسئول امور با () دشمن را قاطعانه انجام اقدام بعدی" کیم گفت.

او در بیانیه ای که نگفت چه بعد از عمل می تواند آمد روز پس از کره جنوبی در زمان اقدام قانونی علیه جداشدگان که ارسال مواد مانند برنج و ضد شمالی جزوات معمولا با بالون بیش از این به شدت غنی شده در مرز و یا در بطری توسط دریا.

کره شمالی گفته شده است خشم توسط جداشدگان و به علامت نارضایتی آن در هفته گذشته قطع اینتر-کره خطوط تماس ویژه و تهدید به بستن یک دفتر رابط بین دو دولت است.

به عنوان بخشی از تلاش برای بهبود روابط با غرب, کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-در دولت به دنبال تضعیف جزوه و برنج مبارزات و جداشدگان شکایت از فشار برای جلوگیری از انتقاد از کره شمالی.

تحلیلگران می گویند کره شمالی به نظر می رسد به استفاده از این جزوه موضوع به افزایش فشار بر کره جنوبی در میان متوقف denuclearisation شد.

"جزوات یک بهانه یا توجیهی برای افزایش حول و حوش تولید یک بحران و قلدر سئول به آنچه در آن می خواهد" گفت: Duyeon کیم یک مشاور ارشد در گروه بین المللی بحران های بلژیک مبتنی بر مستقل سازمان غیر انتفاعی است.

پیونگ یانگ احساس خیانت و گمراه سئول را پیش بینی کرد که ایالات متحده خواهد بالابر برخی از تحریم ها در ازای کره شمالی بسته شدن آن راکتور هسته ای سایت و ناراحت است که جزوات و آمریکا-کره جنوبی نظامیان ادامه کیم گفت.

"آنها ناراحت هستید که در سئول انجام داده است هیچ چیز به تغییر محیط زیست و دوباره گفتن سئول به اقامت در خارج از آن مذاکرات هسته ای با واشنگتن," او اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب