کره شمالی قطع تمام ارتباطات با کره جنوبی

توسط: AP | سئول | منتشر شده در تاریخ: 9 ژوئن 2020 4:54:06 pm کیم جونگ سازمان ملل متحد دوم از سمت چپ

توسط NEWSATROPAT در 20 خرداد 1399
توسط: AP | سئول | منتشر شده در تاریخ: 9 ژوئن 2020 4:54:06 pm
South Korea north korea kim jong un moon jae in کیم جونگ سازمان ملل متحد دوم از سمت چپ رهبر کره شمالی, قفل دست در دست رئیس جمهور مون جائه از کره جنوبی در بالای Baekdusan در Ryanggang, کره شمالی, 20 سپتامبر 2018. (پیونگ یانگ سپاه مطبوعات/استخر از طریق نیویورک تایمز)

کره شمالی گفت که قطع تمام کانال های ارتباطی با کره جنوبی در روز سه شنبه یک حرکت کارشناسان می گویند می تواند سیگنال پیونگ یانگ افزایش یافته است نا امید است که سئول موفق به احیای پر سود اینتر-کره ای اقتصادی پروژه ها و متقاعد کردن ایالات متحده آمریکا برای کاهش تحریم ها ،

شمال کره ای خبرگزاری مرکزی گفت: همه مرزی خطوط ارتباطی قطع شود در ظهر در اولین گام از عزم و اراده به طور کامل تعطیل تماس با تمام معنی با کره جنوبی و خلاص شدن از شر چیزهای غیر ضروری.

زمانی که مقامات کره جنوبی از تلاش برای تماس با خود را به کره شمالی همتایان خود از طریق چندین کانال پس از شمالی اعلام روز شنبه, کره شمالی نیست, پاسخ به کره جنوبی از دولت است.

کره شمالی با قطع ارتباطات در گذشته و نه در پاسخ به کره جنوبی با تماس های تلفنی و یا فکس و سپس ترمیم کانال های آن زمانی که تنش ها کاسته. کره شمالی متهم شده است در زمان عمدا ایجاد تنش برای تقویت وحدت داخلی و یا به سیگنال آن سرخوردگی بیش از یک عدم پیشرفت در مذاکرات هسته ای با واشنگتن است.

در آن اطلاعیه کره شمالی روز سه شنبه گفت: حرکت بود در پاسخ به کره جنوبی را شکست برای متوقف کردن فعالان از شناور های ضد پیونگ یانگ جزوات خود را در سراسر مرز.

"کره جنوبی مقامات connived در اعمال خصمانه علیه (کره شمالی) توسط riff-raff در حالی که تلاش برای طفره رفتن از مسئولیت سنگین با تند و زننده بهانه" KCNA گفت.

کره جنوبی دولت لیبرال که به دنبال بهبود روابط با کره شمالی گفت که مرزی خطوط تماس ویژه ای باید حفظ شود به عنوان آنها در حال اساسی وسیله ارتباطی بین دو کره.

وحدت گفت: جمهوری کره جنوبی در تلاش برای ترویج صلح در حالی که مطیع بین کره ای توافق نامه.

برای سال های محافظه کار کره جنوبی فعالان از جمله کره شمالی جداشدگان زندگی در جنوب باید شناور بزرگ بالن به کره شمالی حمل جزوات انتقاد رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد بیش از جاه طلبی های هسته ای و حقوق بشر.

به پخش اعلامیه گاهی اوقات باعث خشمگین پاسخ از کره شمالی که موی در هر گونه تلاش برای تضعیف رهبری آن است.

کره جنوبی به طور معمول اجازه فعالان راه اندازی چنین بالن با استناد به حقوق خود برای آزادی بیان است اما متوقف تلاش های برخی از زمانی که کره شمالی هشدار ظاهر می شود جدی است. در سال 2014 کره شمالی سربازان آتش گشودند در تبلیغات بالن پرواز به سوی خاک خود راه اندازی یک تبادل آتش که باعث تلفات شناخته شده.

کره شمالی شروع به گرفتن شماره با پخش اعلامیه دوباره هفته گذشته است.

کیم خواهر کیم یو جونگ به نام جداشدگان درگیر در سال های اخیر پخش اعلامیه "انسان تفاله" و "سگ دو رگه" و او را تهدید به طور دائم تعطیل یک دفتر رابط و به طور مشترک اجرا کارخانه پارک هر دو در شمال و همچنین خنثی کردن یک 2018 بین کره ای نظامی بود که با هدف کاهش تنش است.

کره شمالی آخرین حرکت بیشتر خواهد شد و مجموعه دولت کره جنوبی ماه Jae-in را فشار درون کره آشتی.

"کره شمالی تلاش کرده اند برای پیدا کردن چیزی است که آنها می توانید استفاده کنید برای ابراز نارضایتی و بی اعتمادی در مقابل کره جنوبی. و آنها در حال حاضر کردم leaftleting موضوع, بنابراین من فکر نمی کنم ما می توانیم به سادگی حل و فصل (تنش) حتی اگر ما مسائل مربوط به پخش اعلامیه" گفت: Kim Dong-yub یک تحلیلگر از سئول موسسه Far Eastern Studies.

او گفت کره شمالی بیانیه همچنین به نظر می رسد با هدف تقویت وحدت داخلی و سیگنالینگ شمال را حل و فصل نیست به سازش در مذاکرات هسته ای باشد.

ماه که کیم جونگ سازمان ملل متحد سه بار در 2018, تسهیل سراسیمگی از مشخصات بالا در جلسات بین پیونگ یانگ و واشنگتن از جمله اولین اجلاس بین کیم رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ژوئن 2018.

اما کره شمالی به طور فزاینده ای تبدیل شانه های سرد به ماه و به حالت تعلیق تقریبا همه بین کره ای همکاری پس از دوم Kim-مغلوب ساختن پیشی جستن اجلاس در اوایل سال 2019 به هم ریخت با توجه به اختلافات بر سر داعش.

کره شمالی خواست ماه را دولت به دخالت در آن دیپلماسی با تهمت و ناودان سئول برای عدم به شکستن و دور از واشنگتن و احیای مشترک اقتصادی پروژه ها برگزار شد تا تحریم.

منتقدان ماه نامزدی سیاست می گویند کره شمالی در ابتدا انتظار داشتند Moon برای کمک به آن را پیروزی برای ایران اما در نهایت عصبانی شدم و با او پس از کیم بازگشت از دوم مغلوب ساختن پیشی جستن اجلاس دست خالی.

چقدر کیم مایل به رفتن در stoking تنش نامشخص است. برخی از کارشناسان می گویند او می تواند گام های بیشتری هدف قرار دادن کره جنوبی مانند خاموش کردن رابط دفتر و یا کوتاه برد سلاح های آزمون.

اما آنها می گویند کیم ممکن است تمایلی به انجام چیزی شبیه به مرحله یک هسته ای یا موشک های با آزمون با توجه به نگرانی های آن می تواند به طور کامل عقب نشینی دیپلماسی با واشنگتن است.

برخی از شنبه حرکت به عنوان یک نشانه آن است که کره شمالی احساس تنگنا مالی آن در حال حاضر اقتصاد کتک شاید بیشتر رو به وخامت گذاشته که این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور به بستن مرز خود را با چین شمالی بزرگترین شریک تجاری.

کره شمالی گفت: این تصمیم به قطع ارتباطات ساخته شده توسط کیم خواهر و سابق hard-خط اطلاعات نظامی رئیس کیم یونگ چول. برخی از کارشناسان می گویند این نشان می دهد که افزايش سیاسی ایستاده از کیم خواهر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن