داکوتای شمالی سیستم دانشگاه با هدف برگزاری 34 توده تست حوادث در ماه اوت

سیستم رهبران صحبت در مورد این طرح که با آنها صحبت شده است برای هفته ها بدون سنگین جزئیات طول مقننه موقت آموزش عالی در جلسه روز سه شنبه.

جاشوا Wynne سر از سیستم هوشمند راه اندازی مجدد گروه ضربت” و دین از UND دانشکده پزشکی گفت: او معتقد است که این سیستم را “در حال حاضر قادر به استقبال دانش آموزان به دانشگاه فقط در چند هفته و برای انجام این کار به شیوه ای امن به عنوان امکان پذیر است.”

“تست … یک جزء ضروری از ساخت این دانشگاه به عنوان امن به عنوان ما می تواند همراه با سایر عوامل از بهداشت شخصی, فیزیکی, فاصله, و غیره,” او گفت:.

Vern Dosch, North Dakota تماس-ردیابی تسهیل شکست تست برنامه را به سه بخش است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

برای اولین بار خواهد بود توده گسترده تست در اواسط ماه اوت در 34 شهرستانها در سراسر کشور. که ایده آل رخ می دهد قبل از دانش آموزان می رسند و در محوطه دانشگاه Dosch گفت. رایگان تست خواهد بود و نه اجباری اما بسیار تشویق شده است.

Dosch گفت: آنها می خواهند را تست به عنوان در دسترس به عنوان امکان پذیر است. دانش آموزان می توانند با حضور در هر رویداد در سراسر کشور.

این طرح همچنین شامل تکرار تست در طول ترم. چگونه اغلب دانش آموزان در حال آزمایش خواهد بستگی به دانشگاه و چگونه این ویروس موثر بر جوامع که در آن زمان.

علاوه بر این وجود دارد خواهد بود برنامه را به انجام بیشتر هدف آزمایش برخی از گروه ها مانند ورزشکاران است.

تماس با ردیابی نیز یک جزء مهم برای طرح Dosch اشاره کرد. اگر یک دانش آموز بودند به تست مثبت وجود دارد یک پایگاه داده – با کلاس و خوابگاه info – برای مقامات بهداشت به استفاده از به دانستن آنچه که دانش آموزان و/یا کارکنان به طور بالقوه در معرض ویروس.

سیستم ها و مدارس را نیز در نظر بگیرید چگونه به منظور بهبود روند بیشتر در ترم بهار Dosch گفت.

ارزش آن را?

دولت آزمایشگاه دارای ظرفیت حدود 5000 آزمایش هر روز بیشتر مصرف می شود توسط دولت در جامعه coronavirus تست حوادث. تنظیم روز برای انجام این تست, حوادث, در حالی که همچنین قریب به اتفاق دولت های آزمایشگاه یک چالش بزرگ Dosch گفت.

یکی دیگر از چالش های لجستیکی شامل نیروی انسانی 34 تست حوادث. داکوتای شمالی گارد ملی شده است انجام تست حوادث در سراسر کشور اما عضو کمیته بهداشت ، براد Bekkedahl R-ویللیستن گفت: گارد شده است ضعف در ماه های اخیر.

“ما بسیار گسترش نازک در حال حاضر گفت:” Bekkedahl یک گارد ملی سرهنگ. Bekkedahl گفت: این سیستم ممکن است نیاز بیشتر غیر نظامی برای کمک به ایجاد این طرح اتفاق می افتد.

Dosch گفت: این خواهد بود که سیستم بزرگترین چالش است. تست حوادث نیاز به 80 تا 100 کارکنان برای 1500 تست. تست حوادث در سراسر کشور شده اند و کارکنان محلی و مقامات بهداشتی دولت و اعضای گارد ملی. پلیس و آتش بخش همچنین ارائه پشتیبانی.

تشکر. ریک بکر R-بیسمارک فکر کرده اید که با توجه به میزان منابع این امر را که آیا توده تست ارزشمند خواهد بود چرا که دانشگاه ها بسته نشده است. دانش آموزان می توانید به جامعه و به طور بالقوه در معرض جاهای دیگر.

“من در تلاش برای درک منطق در مورد چگونه است که می تواند به یک حس assuredness که این است که برای جلوگیری از گسترش COVID زمانی که تست منفی خوب است تا روز بعد” او گفت:. او افزود که به منظور واقعا می دانم که دولت از ویروس در دانشگاه, تست باید انجام شود بر اساس این هفته.

صدراعظم علامت Hagerott گفت که مورد بحث قرار گرفت و چندین بار توسط نیروی کار.

“آن را مانند یک جنگ فرسایشی” او گفت:. “مردم را مریض آن اتفاق خواهد افتاد. … کل ایده این است که اگر شما نگاه کنید در COVID به عنوان یک دشمن شما را متوقف شاید 90 درصد از آن را گرفتن در اینجا اگر این دانش آموزان دریافت خواهد شد تست شده است. اگر آنها مثبت (آنها) باید در خانه ماندن در خانه خود را. … ما فکر می کنم آن می زند این تعداد به طور قابل توجهی به جای فقط داشتن 35,000 جوان مردم ریختن به دانشگاه بدون پیش غربالگری. بنابراین شما صحیح اما من فکر می کنم آن را به ما نزدیک به یک نبرد ما می توانید برنده شوید.”

وین اشاره کرد که انجام آزمایش اولیه به تنهایی به اندازه کافی نخواهد بود. تکرار آزمایش ضروری خواهد بود, او گفت:. تست انجام شده در ابتدای ترم ضروری است Wynne گفت: از آنجا که دانشگاه می تواند یک ایده که در آن ویروس است که از آن به عنوان بسیاری از دانش آموزان نمی توانند در جوامع که در آن آنها به مدرسه بروند.

یکی دیگر از سوال: کسی که برای پرداخت آن است ؟

ایالت لری رابینسون D-دره شهر, سوال وین در مورد هزینه های اولیه و آزمایش های بعدی اشاره کرد که آزمایش “می تواند به املاک گران قیمت و سریع است.”

وین گفت: این تست می تواند تحت پوشش از طریق مراقبت در قانون بودجه از طریق پایان سال است. چگونه سیستم و دانشگاه خواهد پرداخت برای تست بعد از آن مشخص شده است. کل هزینه این تست هنوز ناشناخته است.

در سرمقاله جلسه هیئت مدیره در ماه گذشته با هرالد, دولت, رئیس هیئت مدیره نیک هکر گفت: هزینه خواهد بود “در میلیون است.”

ترکیبی

Hagerott تشکر از قوه مقننه برای حمایت خود را در تصویب مراقبت در عمل دلار برای سیستم. سیستم تایید شده برای $44.4 میلیون دلار بودجه در ماه ژوئن.

“ما فقط در حماسه بی سابقه بار,” او گفت:.

Hagerott اشاره کرد که سیستم “به طور کامل آماده” برای ارائه یک “پیش فرض گزینه” برای دانش آموزان, اذعان برخی از دانش آموزان با شرایط پزشکی ممکن است راحت با بازگشت به دانشگاه در این پاییز.

11 دانشگاه در سیستم در حال برنامه ریزی برای ارائه یک مدل ترکیبی از آموزش به دانش آموزان با برخی از دوره های حضوری و برخی از آنلاین.

“هوشمند راه اندازی مجدد نیروی کار” کار کرده است پس ممکن است برای هماهنگ کردن برنامه به دانش آموزان به دانشگاه در پاییز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de