داکوتای شمالی قبایل سو فدرال بیش از زمین میلیون ها دلار از نفت و گاز حق امتیاز

این اختلاف ناشی از واژگونی بیش از 80 سال از تصمیم گیری توسط وزارت امور داخلی شارژ با حفاظت از قبایل منافع و ات

توسط NEWSATROPAT در 27 تیر 1399

این اختلاف ناشی از واژگونی بیش از 80 سال از تصمیم گیری توسط وزارت امور داخلی شارژ با حفاظت از قبایل منافع و اتهام نقض معاهدات قدمت آن به سال 1825.

در خطر است بیش از 200 میلیون دلار در نفت و گاز حق امتیاز قبایل می گویند دولت فدرال موفق به جمع آوری از جانب خود صدها میلیون دلار مربوط به ارزش سنگهایی — در حال حاضر تحت پوشش وسیع دریاچه Sakakawea و آینده حق امتیاز.

در دو دعاوی قبایل ادعا داکوتای شمالی لابی دولت فدرال برای معکوس کردن یک سری از تصمیمات و نظرات حقوقی توسط وزارت کشور که قدمت آن به سال 1936 و به عنوان اخیر به عنوان 2017.

برگشت اعطا شده در مارس توسط ارشد داخلی وکیل در دولت درخواست محروم مقررات پرداختن به قبایل' مالکیت مواد معدنی در زیر اصلی بستر رودخانه میسوری.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

تفاهم نامه نظر توسط ارشد داخلی وکیل به این نتیجه رسیدند داکوتای شمالی است که قانونی صاحب مستغرق اراضی زیر میسوری رودخانه از طریق قلعه Berthold رزرو.

"این طاقت فرسا تصمیم طاس تلاش برای effectuate یک انتقال غیر قانونی از MHA ملت با ارزش زمین به ایالت داکوتای شمالی" قبایل استدلال در یک طرح دعوی در دادگاه واصل جمعه 15 ژوئیه در آمریکا دادگاه فدرال ادعا می کند.

که طرح دعوی در دادگاه به دنبال پولی خسارت تعیین می شود در دادگاه برای وزارت کشور را نقض اعتماد و برای گرفتن اموال بدون پرداخت غرامت.

"این طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال ادعا می کند به دنبال برگزاری DOI مسئول مالی برای این کار غیر قانونی گرفتن از ما حقوق مالکیت و برای نقض وظایف DOI مدیون به MHA ملت خود اعتماد و مسئولیت های ما معاهدات" مارک فاکس رئیس قبایل در بیانیه ای گفت.

دوم طرح دعوی در دادگاه واصل پنج شنبه, 16 جولای در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه کلمبیا به دنبال بازگشت از زمین و یا پرداخت برای ارزش آنچه دولت انجام گرفت و داد به داکوتای شمالی.

قبایل نیز به دنبال سرنگونی آخرین, داخلی, نامه, نظر, بازگرداندن سنگهایی مالکیت و معدنی منافع به قبایل مستقر در شهر جدید.

ماه مه سال 2020 نظر حقوقی معکوس دهه رسمی فدرال سیاست "یک خیانت و مطلق کناره گیری ایالات متحده امانتی تعهدات به MHA ملت" به طرح دعوی در دادگاه در دادگاه ادعا می کند گفت:. "آن را نیز نقض پیمان نامه و اساسنامه و قانون اساسی در نظر گرفتن."

تیموتی Purdon یک بیسمارک وکیل که نشان دهنده قبایل گفت: دو پرونده های حقوقی مورد نیاز بودند پس حقوقی مختلف درمان در دسترس هستند در دو دادگاه در حوزه های قضایی است.

یک بخش از کشور تصمیم تعیین کننده است که قبایل خود را در درون سنگهایی رزرو آمد و در سال 1949 زمانی که دولت در زمان 150,000 هکتار از قلعه Berthold رزرو قبل از ساخت و ساز در پادگان سد که ایجاد دریاچه Sakakawea submerging یک چهارم از قبایل' زمین پایه و جابجا 90 درصد از خانواده ها است.

این تصمیم را تایید کرد و در سال 1979 مورد. داکوتای شمالی دخالت در این مورد اما چالش های اداری قانون قاضی را یافته است که قبایل استدلال می کنند در حال حاضر حل و فصل قانون ایجاد مالکیت خود را از این رودخانه و ارتباط حقوق و مواد معدنی در داخل رزرو.

قبایل نیز ادعا مالکیت سنگهایی در معاهدات. اولین پیمان در سال 1825 به رسمیت شناخته شده جنگ قبایل' "کشور" و وعده داده شده پرداخت اموال گرفته شده است. این Fort Laramie پیمان 1851 کنار قلمرو وسیع برای قبایل جنوب و غرب میسوری رودخانه.

رئیس جمهور Ulysses Grant محدود به مرزهای فورت Berthold اجرایی منظور در سال 1870 اعطای 7.8 میلیون هکتار برای رزرو که بعد از آن به طور قابل توجهی کاهش می یابد پس از آن معاهدات اما به صراحت شامل بیرونی حاشیه رودخانه از میسوری در رزرو مرزهای.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب