داکوتای شمالی بالاتر اد هیئت مدیره به طور موقت تعلیق ACT/SAT نیاز

ایالتی داکوتای شمالی هیئت عالی آموزش و پرورش رای دادند سه شنبه 30 ژوئن به طور موقت صرف نیاز آزمون های استاندا

توسط NEWSATROPAT در 11 تیر 1399

ایالتی داکوتای شمالی هیئت عالی آموزش و پرورش رای دادند سه شنبه 30 ژوئن به طور موقت صرف نیاز آزمون های استاندارد نمرات از طریق تابستان 2022.

عمل و نشست نمرات به طور معمول ارائه شده به عنوان بخشی از روند درخواست برای ورود به دولت 11 کالج ها و دانشگاه ها. اما مداوم COVID-19 همه گیر تا به حال تاثیر بر زمانی که این آزمون را می توانید به طوری که هیئت مدیره رای به طور موقت چشم پوشیدن از این نیاز از طریق تابستان 2022 را به عنوان است که گذشته از سه نظر که شامل 2021-22 استخدام سال داکوتای شمالی سیستم دانشگاه گفت: در انتشار اخبار.

"از آنجا که (داکوتای شمالی) دانش آموزان دبیرستان به طور معمول این قانون در طول سال سوم این ترم پاییز است که احتمالا حداقل از نگرانی های ما" گفت: معاونت علمی و دانشجویی امور لیزا جانسون. "آن را پس از سقوط ترم 2021 که ما پیش بینی ممکن است مشکل ساز باشد. علاوه بر این ما باید در قول شنیده ام که دو سوم از مینه سوتا دانش آموزان گرفته اند عمل می کنند."

تصمیم گیری شد و رای گیری از طریق هیئت مدیره رضایت دستور کار آن در طول پنج شنبه نشست.

علاوه بر این هیئت مدیره مجاز NDUS کالج ها و دانشگاه ها به پذیرش غیر رسمی نسخه از دبیرستان و کالج رونوشت به منظور اخذ پذیرش از طریق تابستان 2022.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

"هیئت مدیره و کالج ها و دانشگاههای داکوتای شمالی دانشگاه سیستم در تلاش برای انعطاف پذیر باقی می ماند و تطبیقی در پاسخ به این محدودیت ها در ارتباط با COVID-19" جانسون گفت. "ما درک چالش های متعدد دانش آموزان و خانواده های آنها و در حال تلاش برای انجام بخشی از ما برای کاهش موانع ورود و دسترسی به آموزش و پرورش در دولت است."

این دانشگاه سیستم را ارزیابی مجدد سیاست های فعلی است که نیاز به ارسال نمرات آزمون های استاندارد به عنوان بخشی از فرایند پذیرش در آینده است.

مینه سوتا دانشگاه ایالتی مورهد اعلام کرد دوشنبه, ژوئن 29, آن را دیگر نمی خواهد نیاز به هر دو نشسته و یا عمل می کنند نمرات برای پذیرش. تغییر موثر است این ترم پاییز.

دانشگاه تصمیم گرفت برای از بین بردن استاندارد نمرات آزمون به عنوان یک نیاز چون حذف موانع برای دانش آموزان آینده نگر و ایجاد یک رویکرد جامع تر به پذیرش.

دانشگاه مینه سوتا کروکستون است در وسط یک چهار سال برنامه آزمایشی است که باعث می شود نمرات آزمون اختیاری برای پذیرش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن