داکوتای شمالی بازی و ماهی بخش مجموعه انواع مختلف اردک ماهی ویدئو ضبط

تعداد آب بودن مجهز در صدر قبلی بالا نزدیک به 30 لیکس گفت: جری Weigel, شیلات تولید و توسعه سرپرست برای بازی و م

توسط NEWSATROPAT در 30 تیر 1399

تعداد آب بودن مجهز در صدر قبلی بالا نزدیک به 30 لیکس گفت: جری Weigel, شیلات تولید و توسعه سرپرست برای بازی و ماهی در بیسمارک.

"وجود دارد رکورد آب در سراسر کشور تا زمان نزدیک به رکورد تولید انواع مختلف اردک ماهی نمی تواند در یک زمان بهتر" Weigel گفت. "دره شهر و پادگان سد ملی ماهی مراکز تکثير میباشند کمک به ایجاد این اتفاق می افتد. هر دو مراکز تکثير میباشند برجسته بوده در کمک به ما آدرس تقاضا برای انواع مختلف اردک ماهی fingerlings."

پادگان سد ملی Fish Hatchery تنظیم یک رکورد برای بیشترین وزن حمل از 1 به 1.5 اینچ انواع مختلف اردک ماهی fingerlings با بیش از 8,400 مجموع پوند است.

رکورد تولید انواع مختلف اردک ماهی همراه با یک شماره ثبت از دریاچه ها مواجه نگردند منجر به مقدار زیادی از زمان رانندگی برای ماهی روگرفت, Weigel گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

"فقط در هفت روز اول این سال را به انواع مختلف اردک ماهی تولید روگرفت سفر بیش از 8,200 مایل و ذخیره بیش از 150 دریاچه با 7.6 میلیون, ماهی," او گفت:.

خدمه تا به حال نزدیک به شرایط مناسب با اکثر دریاچه ها و یا در نزدیکی سطح آب رکورد با آب گرفتگی گیاهی برای ماهی های جوان برای پنهان کردن و مقدار زیادی از مواد غذایی برای آنها را به خوردن که نشانه خوبی برای آینده فرصت های ماهیگیری.

"یکی از بزرگترین چالش های این سال بود که دسترسی به برخی از دریاچه ها" Weigel گفت. "به عنوان یک نتیجه از پاییز گذشته رکورد باران بسیاری از جاده های محلی در مرکز و شرق داکوتای شمالی باقی مانده آب گرفتگی و اغلب بسته نتیجه گیری به مرور برخی از جاده ها بیشتر به چالش کشیدن."

بعد از این سقوط شیلات پرسنل نمونه انواع مختلف اردک ماهی دریاچه ها برای ارزیابی موفقیت این سال را به انواع مختلف اردک ماهی ویدئو و همچنین به عنوان آنچه که مادر طبیعت ارائه شده است.

یکی از رایج مشاهده ماهی روگرفت اشاره کرد در حالی که سفر در سراسر کشور Weigel گفت: قرار بود این مبلغ از ماهیگیری وقوع هر دو از ساحل و از قایق.

"از آن زمان به ماهی برای انواع مختلف اردک ماهی," او گفت:. "ایالت وجود دارد مقدار زیادی از فرصت ها و شانس موفقیت است. این امر به ویژه درست است اگر شما زندگی می کنند در مناطق روستایی داکوتای شمالی که در آن بسیاری از متنوع ماهیگیری فرصت وجود دارد."

در میان دریاچه ها و مخازن در غرب داکوتای شمالی, بازی و ماهی نگردند 728,100 انواع مختلف اردک ماهی fingerlings در Devils Lake 553,050 fingerlings در بیخ دریاچه 25,000 انواع مختلف اردک ماهی fingerlings در Fordville سد 10,000 انواع مختلف اردک ماهی fingerlings در Larimore سد 9,000 در Bylin سد و 27,000 در هوم سد.

برای یک لیست کامل از تمام ماهی, جوراب ساق بلند, بازدید ماهیگیری لینک در بازی و ماهی بخش وب سایت gf.nd.gov/fishing.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن