داکوتای شمالی تصویب $406M برای COVID-19 پاسخ

43-عضو موقت بودجه بخش رو بالا یا پایین رای در توزیع که تصویب شد در هفته گذشته توسط دولت اضطراری کمیسیون. پول

توسط NEWSATROPAT در 6 تیر 1399

43-عضو موقت بودجه بخش رو بالا یا پایین رای در توزیع که تصویب شد در هفته گذشته توسط دولت اضطراری کمیسیون.

پول مورد تایید برای گذراندن پنج شنبه نشان دهنده حدود یک سوم از coronavirus متمرکز وجوه دریافت شده توسط دولت از طریق عظیم فدرال بسته کمک های شناخته شده به عنوان مراقبت عمل می کنند. کمیسیون و بودجه بخش در حال حاضر مورد تایید توزیع حدود 525 میلیون دلار از دولت $1.25 میلیارد دلار در مراقبت قانون بودجه در ماه گذشته.

حدود سه چهارم از بودجه تصویب شده پنج شنبه را به سمت حمایت اقتصادی برای کسب و کار و افراد در دولت, در حالی که بسیاری از صندوق های باقی مانده را جهت ارائه تجهیزات حفاظتی تمیز کردن لوازم و کنترل از راه دور تجهیزات کار به سازمان های دولتی.

صنعتی کمیسیون نفت و گاز بخش امن حدود 33.2 میلیون دلار بودجه به عنوان بخشی از یک طرح به صندوق متصل کردن و احیای چاه های نفت رها شده توسط شرکت ها در غرب داکوتای شمالی. این طرح که مستلزم مصرف در شرکت های مسئولیت از بازگشت به زمین استفاده می شود برای چاه های نفت به زمین قابل استفاده برای کشاورزی است که به منظور حفظ حدود 1000 نفر از کارگران شاغل در طول زمان آشفته نفت پچ. این پروژه در حال حاضر دریافت بیش از $66 میلیون دلار در بودجه فدرال.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

رهبر اقلیت سنا جون Heckaman D-جدید راکفورد سوال که آیا این پروژه مجاز است تحت دستورالعمل های فدرال که نیاز است که بودجه مورد استفاده قرار گیرد برای دولت در پاسخ به COVID-19. Heckaman گفت: این کمیسیون از پروژه های به ظاهر نامربوط به این بیماری همه گیر. او گفت که او می خواست به مطمئن شوید که دولت نمی خواهد که به بازپرداخت وجوه را حسابرسی شده توسط دولت فدرال است.

دولت منابع معدنی مدیر لین هلمز گفت: بیش از 400 حلقه چاه در دولت به دنبال پلاگین و اصلاح شد "یتیم" توسط شرکت از ابتدای سال با توجه به مشکلات اقتصادی رنج می برد توسط تولید کنندگان. قیمت نفت کاهش یافته و از یک صخره در ماه مارس به عنوان تقاضا برای این محصول کاهش یافت و در طول همه گیر و یک جنگ قیمت بین عربستان در اوپک و روسیه منجر به بیش از عرضه در بازار است. در پایان Heckaman رای به تصویب بودجه.

شغل خدمات داکوتای شمالی کردم بزرگترین تکه از بودجه 200 میلیون دلار خواهد شد که استفاده می شود به نگه داشتن آن در صندوق بیمه بیکاری بالای آب تا سپتامبر است. آژانس دولتی است که پرداخت مزایای بیکاری به هزاران نفر از ساکنان در طول همه گیر دریافت $110 میلیون در ماه گذشته برای همان هدف. دفتر مدیریت و بودجه مدیر جو Morrissette اشاره کرد که آژانس به احتمال زیاد درخواست برای دیگری قابل ملاحظه بخشی از باقی مانده پول فدرال در جلسه آینده برای بازگرداندن آنچه که پرداخت در نرخ بیکاری.

دومین قطعه از پای در می رود به وزارت بازرگانی که در حال حاضر دریافت حدود 69 میلیون به پیاده سازی یک کمک مالی جدید برنامه برای کسب و کار. این برنامه اجازه می دهد تا کسب و کار در وزارت امور خارجه به درخواست برای کمک های مالی تا 50.000 دلار برای پرداخت هزینه های محافظ و تجهیزات, تمیز کردن وسایل و دیگر coronavirus-هزینه های مربوط.

تجارت کمیسر میشل Kommer هفته گذشته گفت که کسب و کار می تواند شروع به استفاده از در اواخر ماه ژوئیه و به طور بالقوه دریافت کمک های مالی در اسرع وقت سپتامبر. Kommer گفت: صاحبان کسب و کار نگه داشتن او را گفتن در آنها لازم نیست بیشتر وام, بلکه بازگشت از مشتریان. او گفت که کمک های مالی کمک خواهد کرد کسب و کار بازگشایی محل کار خود را به مشتریان و کارکنان.

بودجه بخش تایید شده بیش از 40 میلیون دلار در بودجه به دولت سیستم دانشگاه از جمله $19.8 میلیون دلار به دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی و 13.6 میلیون دلار به دانشگاه داکوتای شمالی. بسیاری از این وجوه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید تجهیزات است که اجازه می دهد تا دانش آموزان برای دسترسی به کلاس های خود را آنلاین در حالی که بقیه پول می تواند مورد استفاده برای تجهیزات حفاظتی و تمیز کردن وسایل.

سیستم دانشگاه در ابتدا به ارائه درخواست برای دلار دیگر 33.6 میلیون دلار در بودجه است که تلقی پایین تر اولویت پرسش برانگیزی مجاز و یا توسعه نیافته به عنوان طرح های پیشنهادی با توجه به دفتر مدیریت و بودجه است. رد درخواست شامل بودجه برای دانشکده هزینه های امنیتی و دوربین های دیجیتال و coronavirus آزمایش و پژوهش است.

در رای گیری به تصویب عظیم بودجه بسته شد به اتفاق آراء پنج شنبه. سناتور. تیم Mathern D-فارگو بود تنها holdout گفت که او مخالف با چه بودجه ای که اختصاص داده شده است.

Mathern که به ویژه قوه مقننه در جلسه هفته گذشته گفت که او احساس تصمیم گیری در مورد نحوه استفاده از بودجه فدرال بودند عادلانه نیست و یا دموکراتیک است. بسیاری از اختیار در مورد نحوه divvy تا پول نهفته است با این همه جمهوری خواه اضطراری کمیسیون که شامل رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم, وزیر امور خارجه, Al Jaeger و چهار قانونی رهبران.

رهبران جمهوری خواه که قدرت به تماس یک نشست ویژه را رد کرد و این حرکت به عنوان غیر ضروری.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب