داکوتای شمالی می افزاید: 124 موارد جدید

این اولین بار پس از سه شنبه, جولای 22, که فعال تعداد مورد کاهش یافته است. پس از شماره رسید تمام زمان بالا از 9

توسط NEWSATROPAT در 4 مرداد 1399

این اولین بار پس از سه شنبه, جولای 22, که فعال تعداد مورد کاهش یافته است. پس از شماره رسید تمام زمان بالا از 970 جمعه این تعداد کاهش یافته و به 966 پشت 126 افرادی که با موفقیت بهبود از بیماری که ادعا کرده بیش از 145,000 زندگی سراسر کشور. پس از بررسی آن را نیز مشخص شد که دو مورد از Cass County آمد از افراد خارج از دولت و در نتیجه حذف از کل.

مثبت نرخ 3 درصد است که تقریبا در راستای این هفته به طور متوسط 2.7% پس از 4,181 آزمون تکمیل شد جمعه. تعداد کل افرادی در دولت که در حال حاضر آزمایش مثبت نشسته در 5,736.

دولت در حال آمدن است یک رکورد بالا 160 موارد از شنبه و یک پیام از رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم که دولت این است که "نمی رویم در مسیر درست" ارجاع می رود در موارد فعال و بستری شدن در بیمارستان. با وجود بالاتر از اعداد بورگوم گفت که او نمی خواهد شماره یک ایالت اجباری, ماسک, منظور, مانند, مینه سوتا, اما تشویق افراد به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی به سرعت گسترش یافته است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

از موارد جدید گزارش شده توسط وزارت بهداشت و درمان, 34 آمد از Burleigh شهرستان که در حال حاضر 227 فعال موارد در حالی که Cass County, که دارای بیشترین موارد گزارش شده در 2,765 بود فقط نه نفر تست مثبت جمعه آوردن فعال موارد در فارگو منطقه به 135.

دوازده موارد گزارش شده در شهرستان مورتون که در حال حاضر 218 موارد در حالی که یکی دیگر از 10 نفر اضافه شده در Stark County, صفحه اصلی به Dickinson منطقه که در حال حاضر 142 موارد تایید شده. بیست و هشت شهرستان در دولت گزارش یک مورد مثبت جمعه.

یکی دیگر از مهم تعداد به توجه با افزایش تعداد بستری نرخ. بیشتر افراد در بیمارستان بستری شد, با 39 نفر در این ایالت در حال حاضر در بیمارستان بستری است. در همه 328 نفر بستری شده اند.

از دولت و میر 65 آمده اند از افراد در داخل امکانات مراقبت طولانی مدت و خانه های سالمندان. در حال حاضر 77 فعال موارد در میان کسانی که امکانات. سنت وینسنت مرکز مراقبت در بیسمارک هشت فعال موارد مثبت در میان کارکنان و سه فعال موارد در میان ساکنان.

بورگوم همراه با وزارت بهداشت و درمان نیز اشاره شده سریال آزمایشات همچنین به عنوان شناخته شده retests. در یک صدای جیر جیر بورگوم گفت: بین ماه های مارس 31 جولای 24, 1,182 از موارد مثبت در دولت آمد از retests بالغ به بیش از 21 درصد از کل موارد مثبت در دولت است.

از دولت 144,260 آزمون های منحصر به فرد (افرادی که آزمایش شده اند فقط یک بار) 138,524 آمده اند به منفی و از مجموع مثبت موارد 4,671 بهبود یافته اند.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در بالا righthand گوشه ای از صفحه اصلی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب