نیوزیلند تعلیق معاهده استرداد با هنگ کنگ

توسط: تابناک | منتشرشده: ژوئیه 28 سال 2020 7:08:29 am نیوزیلند وزیر امور خارجه وینستون پیترز. (عکس از

توسط NEWSATROPAT در 7 مرداد 1399
توسط: تابناک | منتشرشده: ژوئیه 28 سال 2020 7:08:29 am
نیوزیلند وزیر امور خارجه وینستون پیترز. (عکس از دایان منسون/گتی ایماژ)

نیوزیلند خود را به حالت تعلیق استرداد توافق با هنگ کنگ سقوط به گام با دولت یازدهم پس از چین گذشت امنیت ملی قانون مالی توپی.

"چین عبور جدید خود را امنیت ملی قوانین فرسایش قانون از قانون اصول تضعیف "یک کشور و دو سیستم' چارچوب است که پی ریزی هنگ کنگ وضعیت منحصر به فرد و رفته در برابر تعهدات چین ساخته شده به جامعه بین المللی" وزیر امور خارجه وینستون پطرس گفت: در بیانیه ای که روز سه شنبه در ولینگتون. "نیوزیلند دیگر می توانید اعتماد است که هنگ کنگ سیستم عدالت کیفری است که به اندازه کافی مستقل از چین است."

این حرکت به احتمال زیاد به فشار روابط با چین نیوزیلند بزرگترین شریک تجاری. اما نیوزیلند است زیر سرب از متحدان مانند کانادا و استرالیا و انگلیس که در حال حاضر خود را به حالت تعليق معاهدات استرداد با هنگ کنگ برای همین دلیل. ملت ها همه بخشی از پنج چشم هوش اتحاد با ایالات متحده است که درگیر در یک بدتر دیپلماتیک با چین است.

چین امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ, تلاش برای سرکوب مخالفان در این مستعمره سابق بریتانیا کشیده شده محکومیت از سراسر جهان است.

پیترز گفت: نیوزیلند بررسی کلی آن رابطه با هنگ کنگ در حال انجام است اما اعلام کرد دو بیشتر نتایج آن است.

اولا نیوزیلند را درمان نظامی و دوگانه و استفاده از کالاها و تکنولوژی-صادرات به هنگ کنگ در همان راه آن رفتار کسانی که صادرات به چین. آن را به روز کرده است توصیه های سفر به هشدار زلاند نو به خطرات ارائه شده توسط امنیت ملی قانون است.

"نیوزیلند عمیقا نگران اعمال این قوانین و ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت در هنگ کنگ به عنوان قانون اعمال می شود" پطرس گفت. "اگر چین در آینده را نشان می دهد پایبندی به "یک کشور و دو سیستم' چارچوب سپس ما می تواند تجدید نظر در این تصمیم است."

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن