نپال و حزب کمونیست جلسه به طور نامحدود به تعویق افتاد

توسط: PTI | کاتماندو | منتشرشده: ژوئیه 28 سال 2020 12:55:25 pm نپال نخست وزیر Khadga پراساد Sharma Oli

توسط NEWSATROPAT در 7 مرداد 1399
توسط: PTI | کاتماندو | منتشرشده: ژوئیه 28 سال 2020 12:55:25 pm
نپال نخست وزیر Khadga پراساد Sharma Oli با رئیس واحد حزب کمونیست نپال (مائوئیست) Pushpa کمال Dahal همچنین به عنوان شناخته شده Prachanda (ایسنا)

یک جلسه بسیار مهم از نپال و حزب کمونیست برنامه ریزی شده برای روز شنبه به آهن از اختلاف بین نخست وزیر K P Sharma Oli و جناح رقیب به رهبری حزب اجرایی رئیس Pushpa کمال Dahal "Prachanda" شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد.

جلسه 45-عضو کمیته دائمی از حزب کمونیست نپال (NCP) برنامه ریزی شده بود برای 11 am.

رهبران دو کشور — نخست وزیر Oli و Prachanda — نیاز به زمان بیشتری برای رسمی مشاوره به مرتب کردن بر اساس تفاوت های آنها ایستاده عضو کمیته گانش شاه گفت: اعلام به تعویق افتادن این مذاکرات.

روز چهارشنبه هفته گذشتهیک کمیته دائمی جلسه به اختصار برگزار شد نخست وزیر رسمی اقامت در Baluwatar. نخست وزیر نمی حضور در این نشست است.

پس از آن حزب تصمیم به تشکیل جلسه دیگری یک هفته بعد در تاریخ 28 ژوئیه به نقد و بررسی فعالیت های خود را, دولت را به عملکرد نهایی تقسیم کار میان حزب کادرها و رهبران و پیشنهاد کلی کنوانسیون در میان مسائل دیگر.

نشست روز سه شنبه به تعویق افتاد به عنوان رهبران دو نیاز به برخی از زمان برای مشاوره PM مطبوعاتی مشاور Surya تاپا گفت: در Facebook post.

توضیح داد: چرا نپال PM Oli سرزنش هند در کشمکش با رقیب Prachanda

تاریخ جلسه بعدی تصمیم گرفته خواهد شد پس از این رهبران دو کشور رایزنی کرد.

تلخ داخلی دشمنی شده است و دم در حکم NCP پس از چند هفته گذشته پس از سران حزب از جمله Prachanda خواستار Oli استعفایگفته او اخیر ضد هند سخنان بودند "نه از لحاظ سیاسی و دیپلماتیک مناسب است." آنها همچنین در برابر Oli را استبدادی سبک از عملکرد.

تفاوت رشد بیشتر پس از Oli گفت که برخی از رهبران حزب حاکم در حال هماهنگی با همسایه جنوبی برای حذف او از قدرت پس از دولت جدید صادر نقشه سیاسی ترکیب, هندی, سرزمین های از Kalapani, Lipulekh و Limpiyadhura.

Prachanda روز دوشنبه هفته گذشته گفت: تلاش شد در رفتن به حل و فصل intra-تفاوت حزب و حکومت اوایل کلی کنوانسیون حزب به عنوان پیشنهاد شده توسط نخست وزیر Oli.

Oli و Prachanda برگزار شد حداقل هشت جلسات در هفته های اخیر به مرتب کردن تفاوت های بین آنها را. اما به عنوان نخست وزیر قبول نمی کند وضعیت یک مرد-یک-پست مذاکرات شکست خورده است. Oli به خودداری از دادن پست خود به عنوان نخست وزیر به عنوان به خوبی به عنوان یک شرکت رئیس NCP.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن