نپال PM Oli از دست می دهد زمین رقیب فرمول می دهد, پارتی, Prachanda بیشتر می گویند در دولت

نوشته شده توسط Yubaraj Ghimire | کاتماندو | به روز شده: ژوئیه 28 سال 2020 7:57:37 pm نپال نخست وزیر K

توسط NEWSATROPAT در 7 مرداد 1399
نوشته شده توسط Yubaraj Ghimire | کاتماندو | به روز شده: ژوئیه 28 سال 2020 7:57:37 pm
nepal, nepal government, nepal constitution, KP Sharma Oli, Oli, Nepal opposition leader, constitution amendment nepal, nepal news, world news نپال نخست وزیر KP Sharma Oli. (PTI فایل عکس)

نپال نخست وزیر KP Sharma Oli به نظر می رسد از دست داده اند زمین روز سه شنبه در یک تلخ چمن جنگ پس از اکثریت اعضای حزب حاکم ایستاده کمیته عصبانی بیش از خود را در آخرین لحظات لغو و در عین حال یکی دیگر از جلسه پانل ملاقات غیررسمی به تقاضای استعفای خود را. باید Oli استعفا نمی, او ارائه خواهد شد در شش نقطه کار تنظیم ابداع توسط یکی از اعضای ارشد. این کلیپ بال خود را می دهد و حاکم نپال و حزب کمونیست و رقیب Pushpa کمال Dahal 'Prachanda' بیشتر می گویند در عملکرد دولت است.

این هفتمین بار از آغاز کشمکش قدرت در یمن که به کمیته های کلیدی تصمیم گیری بدن از NCP شد و مجاز به تشکیل. Oli و Prachanda یک نخست وزیر سابق هستند و شرکت رؤسا از NCP.

از کمیته 44 اعضای 29 ملاقات رسمی پس از Oli دستور لغو جلسه صبح روز سه شنبه.

دقیقه قبل از شروع برنامه ریزی شده از این نشست در 11 am, Surya تاپا مطبوعات مشاور نخست وزیر توییتی که در این نشست بود لغو شده به دلیل وجود برخی مسائل هنوز هم به بحث و حل و فصل بین دو رؤسا.

سپس اعضای کمیته در حال حاضر در راه خود را به نخست وزیر رسمی اقامت در Baluwatar محل برگزاری این نشست است. "آن بود و نه مناسب در بخشی از نخست وزیر Oli به نام خاموش جلسه که برای آن تاریخ تا به حال ثابت شده است توسط کمیته" Narayan Kaji Shrestha سخنگوی از NCP گفت: رسانه ها افراد پس از رسمی مجمع از اعضا.
او گفت: Prachanda خواسته شده است به نگه دارید بحث با Oli و رفع تاریخ دیگری برای این دیدار در نظر گرفتن "حزب وحدت و روند".

Oli شده است ساخت هر تلاش برای تسلیم نشست و اجازه نمی دهد آن را به اتخاذ هر گونه رسمی قطعنامه از آنجا که اکثر کاربران شده است به دنبال استعفای خود را از پست رئیس حزب و نخست وزیر.

پنج عضو از جمله وزرای کابینه Ram بهادر تاپا 'Badal' و Lekhraj Bhatta ماند به دور از نشست غیر رسمی بالا بردن امید در Oli اردوگاه denting Prachanda حمایت پایه.

ارشد NCP رهبر گفت: Oli روشن ساخته است به مخالفان که رهبری موضوع باید از چپ به کنگره حزب در ماه نوامبر-دسامبر و هیچ تصمیمی باید گرفته شود در حال حاضر.

آن را آموخته است که پس از Oli به نام خاموش جلسه Prachanda و Jhala Nath Khanal نیز یک نخست وزیر سابق خواسته او را به تجدید نظر. زمانی که Oli بی حرکت باقی مانده اعضای کردم آشفته و می خواستم به سرزنش او را "توهین" آنها را. Prachanda و Madhav, نپال یکی دیگر از نخست وزیر خواسته اعضا به آرام کردن. Bamdev Gautam, نایب رئیس و یک عضو ارشد قرار داده و رو به جلو در شش نقطه حل و فصل فرمول که در میان چیزهای دیگر پیشنهاد کرد که Oli مجاز به باقی می ماند PM برای نیمه باقی مانده دوره فعلی مجلس در حالی که Prachanda داده می شود تنها قدرت اجرایی حزب سازمان هر چند Oli می تواند همچنان به عنوان رئیس.

گوتام پیشنهاد کرد که در حالی که دولت باید اجازه کار بدون دخالت آن باید مشورت حزب عمده مسائل سیاست قرار ملاقات به قانون اساسی و ارتقاء ارشد نظامی و مقامات امنیتی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

© هند اکسپرس (P) Ltdtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de