مادران و کودکان در ایتالیا

ایتالیا اینچ نزدیک به نرمال پس از دو ماه سخت مستند های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این Coronavirus حذف مقررات در مورد بازگشایی مدرسه و مهد کودک شده عقب است. برای بسیاری از زنان این به معنی نیاز به فدا کردن زندگی حرفه ای خود را به مهد کودک.

در ماه آوریل گذشته در وسط ایتالیا مستند هشتگ #noncisiamo (به معنای واقعی کلمه “ما وجود ندارد” اما آن را نیز می تواند به معنای “خوب نیست”) شروع به گردش در رسانه های اجتماعی به منظور بالا بردن آگاهی از این واقعیت است که دولت تا به حال به هیچ برنامه ای در مورد میلیون ها نفر از دانش آموزان و دانشجویان که می خواهم به طور ناگهانی در بر داشت خود را از مدرسه. فرانسیسکا Fiore و سارا Malnerich دو فعال حقوق زنان ساخته شده بر روی برچسب از خود بسیار محبوب طنز پر از وبلاگ Mammadimerda یا “انت مادر” که مجموعه های خارج برای از بین بردن جنسیتی مبتنی بر تعصب و به یک دیدگاه واقع بینانه از مسائل که مادران صورت روز به روز.

برای آنها روشن شد که عواقب ناشی از دولت عدم توجه به این مسائل خواهد به ناچار بار زنان بیشتر از مردان داده است زنان با احتمال بیشتری نسبت به مردان در حال حاضر تحت اشتغال و کسب درآمد به طور قابل توجهی کمتر از متوسط.

این به نظر می رسد در این مورد.

“زنان شروع به نوشتن به ما بودند و از جان گذشته چون هیچ plan B برای کودکان و نوجوانان” فرانسیسکا Fiore به من گفت. برای بسیاری از افراد حتی پس از آرامش دولت موظف مستند ماه گذشته, بازگشت به زندگی قبلی احساس می کند دور.

Pia Giovanna Di یک 32 ساله منابع انسانی متخصص و مادر دو از نووارا در منطقه کوهپایه گفت: او گذاشته شد و از کار او در شروع مستند. او شده است دستکاری مهد کودک و یک تخفیف جستجوی کار در حالی که شوهر او یک مهندس مشغول به کار تمام وقت از خانه. شکست دولت برای بازگشایی مدارس در پایان مستند و پراکنده تصمیم گیری در مورد بازگشایی در پاییز صورت گرفت تلفات در دی Giovanna که احساس می کند که او چشم انداز از پیدا کردن یک کار جدید به عنوان شبهه ماه بیشتر از کار بروید.

“تا زمانی که ما در چنین عدم قطعیت در اطراف مدارس و کودکان, من احساس می کنم که کار به دنبال مادرم هرگز پیدا کردن کار همیشه” گفت: Giovanna Di. “شرکت فقط نمی خواهید به سرمایه گذاری در یک زن که در حال رفتن به باید مسائل مربوط به بچه های خود را.”

شده از کار به مدت سه ماه در حال حاضر او در حال حاضر تعمق بسیار دقت کنید که آیا به او را فرزند جوان که چهار به تازگی بازگشایی کمپ تابستانی. “این امر هزینه 1000 یورو در ماه به استثنای وعده های غذایی,” او گفت:. گزینه دیگر این است که برای بچه ها برای تنها ماندن با او و یا به صرف گاه به گاه بعد از ظهر با مادر بزرگ.

Giovanna Di احساس می کند که این سیستم طراحی شده است به ترک زنان ،

“در این اورژانس فاز نابرابری [مردان و زنان] بسیار قابل مشاهده است که آنها به معنای واقعی کلمه جیغ,” او گفت:. “من احساس می کنم رها شده به عنوان یک مادر و به عنوان یک زن و به عنوان یک کارگر. هیچ کس در کار شوهر من شرکت او پرسید که چگونه او که قرار بود به مراقبت از بچه ها در طول مستند. واضح بود که مادر خود خواهد بود.”

Giovanna Di پیوست کمپین رسانه های اجتماعی آغاز شده توسط Mammadimerda به این امید که این درخواست از زنان مانند او را به نوعی رسیدن به این وزارتخانه برای آموزش و پرورش و امور خانواده. در حالی که این وزارتخانه نمی پاسخ به این درخواست به طور مستقیم به توافق رسیده بود به بازگشایی فعالیت های تابستانی شروع ژوئن 15.

هر چند وزارت آموزش و پرورش اصرار دارد که مدارس دوباره باز خواهد شد در ماه سپتامبر هنوز هم وجود دارد هیچ برنامه ای برای سازماندهی بازگشت به مدرسه و یا تضمین های اجتماعی فاصله در کلاس های درس.

از کار

ایتالیایی موسسه ملی آمار گزارش شده در ماه آوریل است که عدم فعالیت در میان زنان در حال افزایش است – به این معنی است که تعداد زنانی که نمی باید یک کار متوقف و به دنبال یک مشخصی در طول بیماری همه گیر. بیکاری بالا رفت و در میان زنان و مردان است اما در مقابل در حال حاضر نامتعادل پس زمینه – 67 درصد از مردان به طور معمول به کار, اما تنها حدود 49 درصد از زنان هستند. در جنوب ایتالیا به عنوان چند تا 33 درصد از زنان گزارش شده که به اشتغال پایدار. اتحادیه اروپا اشتغال زنان به طور متوسط از سوی دیگر در حدود 67 درصد است.

در حالی که نرخ بیکاری است که بارها ذکر شده عنصر در تجزیه و تحلیل از ایتالیا با عدم تعادل جنسیتی برخی از کارشناسان اشاره می کنند که دیگر مسئله بزرگ است که شيوع در زنان کم پرداخت موقت موقعیت.

در طول همه گیر آن موقعیت بودند و اغلب آنهایی که برای اولین بار به توان شرکت های اشتغال به ویژه هنگامی که مشاغل مورد نیاز حضور فیزیکی ساخته شده غیر ممکن است اجتماعی فاصله گرفته است.

“زنانی که شغل است که نمی توان از خانه انجام خیلی بیشتر احتمال دارد به در بالاترین حقوق و دستمزد ردیف از همتایان مرد خود,” ماریا Enrica Virgillito استادیار اقتصاد در sant’anna بالا, مطالعات مدرسه در پیزا به من گفت.

به Virgillito ایتالیا با زنان مشکل ورود در نیروی کار یک موضوع است که بر اساس شيوع نامطلوب قراردادهای موقت و در یک بومی کمبود سرمایه گذاری در مهد کودک. حتی بودجه که اختصاص داده شده به خانواده ها به عنوان بخشی از دولت, تاج و پس از تاج استراتژی می تواند اختصاص داده شده است متفاوت منتقدان می گویند.

“سیاست هایی که در محل قرار داده شد قطعا نمی هدف آسیب پذیر ترین افراد,” او گفت: با اشاره به پرداخت یک بار برای baby-sitters که خانواده ها می توانند که به طور گسترده ای در نظر گرفته شده کافی نیست.

تا هفته گذشته خانواده که در آن پدر و مادر تا به حال درخواست مرخصی خانواده در طول همه گیر نمی تواند دسترسی پاداش نقدی به استخدام نگهداری از کودکان و furloughed کارگران نمی تواند به آنها دسترسی داشته باشید یا بر اساس این ایده که از کار را به پدر و مادر وقت کافی برای مراقبت از کودکان خود را.

هر چند این تغییر کرده است در حال حاضر یک نظرسنجی انجام شده توسط Ipsos با ایتالیایی غیر انتفاعی WeWorld یافت که یکی دو زنان ایتالیایی در طول همه گیر تا به حال به شخصی و حرفه ای پروژه ها به منظور مراقبت کار می کنند. و با توجه به WeWorld این وضعیت است که نمی توان کاسته به عنوان طولانی به عنوان خدمات آموزشی در حال توقیف و یا تا حدودی توقیف.

ایتالیایی کار بازرسی گزارش روز چهارشنبه که بیش از 37,000 مادران جدید در سمت چپ کار خود را در سال گذشته با استناد به مشکلات در تطبیق کار و مراقبت از کودکان.

این احسان با موضوع بازگشایی مدارس

در حالی که اکثر کشورهای اروپایی بودند که در برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس کشید تا طرح به بازگشایی مدارس و daycares با 22 کشور در حال حاضر ارائه خدمات آموزشی دولت ایتالیا شده است در نظر گرفتن زمان خود را. وزیر آموزش و پرورش لوسیا Azzolina از جنبش پنج ستاره مطمئن باشید ایتالیایی ها چند بار که بازگشایی مدارس با خیال راحت او را اولین اولویت است. دفتر او منتشر شده اولیه بازگشایی دستورالعمل تنها یک هفته پیش باعث ناراضی واکنش از اتحادیه های کارگری و معلمان است.

مانوئلا Calza ، سخنگوی FLCGIL مدرسه تجارت اتحادیه اروپا گفت که او هنوز هم تحت تاثیر این است که وزارت آموزش و پرورش نیست و باید به اندازه کافی بتن ریزی برای بازگشایی.

“ما برای همه معلمان باید مجهز به تمام سیستم های که مقامات بهداشتی را لازم بدانند که این سیستم رایگان و اجتماعی فاصله حفظ شود” گفت: Calza. “ما همچنین درخواست برای امکان اخذ مرخصی برای در خطر افراد است. ما اعتماد مقامات بهداشتی با این اما سیاست باید سرمایه گذاری در منابع و در حال حاضر من نمی بینم هر گونه تعهد در این مسیر از سوی وزارت آموزش و پرورش,” او اضافه شده و گفت که اکثر معلمان به دنبال به جلو به پشت در کلاس پس از ماه ها از راه دور تحصیل.

مارتینا کارارا, یک مادر دو از یک منطقه روستایی بین امیلیا رومانا و توسکانی گفت: او بسیار نگران است از آنچه ممکن است اتفاق می افتد به زندگی حرفه ای خود را اگر مدرسه reopenings با تاخیر بیشتر است. فصلی مستقل کارگر کارارا معمولا انشعابات او در سال بین یک کار در یک ایستگاه اسکی در زمستان و پذیرایی در تابستان. او شده است از کار از زمان شروع این بیماری همه گیر. شوهر او که راننده آمبولانس و نمی تواند هر زمان برای هفته ها در پایان, او گفت:.

“من می خواهم بگویم بیایید یک ماه صبر کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد اما من تصور می کنم که ما ممکن است در [گیر] در ماه اکتبر گفت:” کارارا. “که در آن نقطه من احتمالا از کار خوب است.”

“حتی اگر من استخدام یک پرستار بچه می شود با بچه ها چقدر خواهد من را مجبور به پرداخت هزینه برای آن که اگر یارانه ها را متوقف کند ؟ درآمد 800 یورو و پرداخت 600 به یک پرستار بچه…من به جای ماندن در خانه خودم است و خواهد بود که در آن گفت:” کارارا.

پنج شنبه گذشته تظاهرات سازماندهی شده توسط مختلف مردمی گروه در محل در سراسر ایتالیا به تقاضای فرد در مدرسه بازگشایی و در اعتراض به اقدامات پیشنهادی مانند یک جدول زمانی کاهش می یابد. به عنوان یک نتیجه از سوی وزارت آموزش و پرورش وعده داده اضافی میلیارد یورو برای سرمایه گذاری در مدارس پیش از بازگشایی و در حال حاضر اتمام حجت آزمایشی بازگشایی تاریخ 14 سپتامبر.

اطفال انجمن های بحرانی شده است, دولت پاسخ آرام در بازگشایی بخش آموزش و پرورش پس از همه گیر شده اند و هشدار داد که هر گونه تصمیم گیری نباید ساخت در ترس است که کودکان می تواند سرعت بخشیدن به گسترش ویروس. جورجو Tamburlini متخصص اطفال جمهور از تریسته-بر اساس مرکز سلامت کودکان و مشاور به چه کسی گفت که کودکان زیر 12 سال هستند و بعید است برای دریافت آلوده و آلوده کردن دیگران است.

“در حالی که تعطیلی توجیه شده بودند در ابتدا به خاطر ما را نمی دانم زیادی در مورد این ویروس و گسترش این امر شده ایم خوب به سرعت بازگشایی فضاهای آموزشی به عنوان دانش ما افزایش یافته است” Tamburlini به من گفت در یک ایمیل. “است که باید مانع این آسیب بزرگی برای یادگیری است که رخ داده است به ویژه در آن دسته از کودکان که در حال حاضر مشکلات یا که خانواده ندارد دسترسی به تکنولوژی” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de