Morikawa تاپ توماس در حذفی در روز کاری خیریه باز

Morikawa امن دوم خود را حرفه ای PGA Tour پیروزی پس از غرق شدن یک کوتاه زدن توپ به صورت همتراز در سومین حذفی سو

توسط NEWSATROPAT در 23 تیر 1399

Morikawa امن دوم خود را حرفه ای PGA Tour پیروزی پس از غرق شدن یک کوتاه زدن توپ به صورت همتراز در سومین حذفی سوراخ (شماره 10) در Muirfield ایجاد کرد باشگاه گلف.

23 ساله قبلی PGA Tour پیروزی آمد در Barracuda قهرمانی در جولای 2019.

Morikawa خود را برجسته 6-تحت-par 66 روز یکشنبه با پنج birdies و عقاب به پایان 19-تحت-par 269 برای این مسابقات است. او سپس عملکرد بهتری نسبت به توماس در حذفی.

"شگفت آور است که چگونه بعد رفت" Morikawa به خبرنگاران گفت: پس از پیروزی. "این طولانی 21 سوراخ. این یک عمل خرد کردن یا اسیاب. من می دانستم که از همان آغاز چیزی بود و با توجه به امروز."

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

توماس که شات 3-تحت 69 تا به حال سه سکته مغزی منجر شود با سه سوراخ به بازی قبل از سقوط پایین کشش و در نهایت تماشای Morikawa نمره.

"من خیلی (علامت) خاموش" توماس به خبرنگاران گفت: پس از آن. "این مورد تنها راه به آن را توضیح دهید. من تا به حال سه شات سرب با سه تا رفتن و فقط به طور کامل آن را تحویل دادند.

"Collin بازی بزرگ است. او birdied بسیار دشوار سوراخ در 17. هر دو (از ما) بزرگ ساخته شده birdies در اول حذفی ، اما من تا به حال شانس زیادی برای پیروزی در این چیز و نمی توانید آن را انجام."

با وجود مبارزات خود را پایین کشش توماس به نظر می رسد آماده برای برنده شدن در این رویداد در اول حذفی سوراخ پس از غرق شدن یک زن 50 پا زدن توپ. Morikawa جواب داد: تبدیل 24-پا زدن توپ خود را.

"(توماس) ساخت که 50-بالا و پایین صفحه که اول حذفی سوراخ فقط من را وادار به چیزی" Morikawa گفت. "و سپس ما را به دومین حذفی سوراخ و او را 35, 40 متری پشت سر من و او چوب آن را به هر, 10, 12 فوت است. من فقط می دانستم که من تا به حال به نگه داشتن قرار دادن در فشار است. این یک نوع سنگ پله."

Morikawa شروع سریع با دو birdies و عقاب خود را بیش از پنج سوراخ و ساندویچ birdies در اطراف یک دیو در شماره 13 قبل از بزرگ مرغک در 17.

Morikawa کشیده به یک کراوات با توماس پس از دوم دیدم بالقوه خود را و برنده 12-پا زدن توپ در شماره 18 خزش گسترده حق ،

توماس شماره 5-رتبه بندی بازیکن در جهان نمی رکورد یک دیو در سه دور قبل از اهمیت حیاتی چهار روز یکشنبه از جمله دو بیش از گذشته خود را سه سوراخ قبل از حذفی است.

توماس ارسال شده back-to-back bogeys در Nos. 2 و 3 در روز یکشنبه قبل از گرفتن در مسیر بازگشت. او با ثبت چهار مستقیم birdies در Nos. 8-11 با دیگری در شماره 14 و عقاب در زیر سوراخ. اما پس از آن آمد بوژی بر 16 و 18 به صحنه را برای Morikawa.

از 12 نوبت قبلی توماس برگزار می شود و یا به اشتراک گذاشته سرب 54 سوراخ, او رفت برای برنده شدن در این مسابقات هشت بار.

"این چیزی است که در مورد گلف است که در آن لطمه می زند, اما نکته مهم این است که من در فرصت دیگری در هفته آینده" توماس گفت: با اشاره به یادبود آن نیز خواهد شد در Muirfield ایجاد کرد باشگاه گلف.

نروژ ویکتور Hovland (71) به پایان رسید و سوم در 15-تحت 273 و پس از تعقیب و گریز Seiffert (67) در 14 زیر. بریتانیا, Ian Poulter (70) و گری جنگل (69) گره خورده است برای پنجم در 12 زیر.

استرالیا Jason روز (67) بود و در میان هفت گلف بازان است که بسته به مکان هفتم در 11 زیر در حالی که Xander Schauffele (70) به پایان رسید در سه راه برای 14 در 10 تحت.

ریکی فاولر (73) گره خورده است برای 22nd در 8 زیر در حالی که جهان شماره 2 Jon رحم اسپانیا سرآمد با نهایی-دور 64-که همسان بالاترین نمره از مسابقات -- به کراوات برای 27th در 7 زیر.

پاتریک رید (70) گره خورده است برای 39th در 4 زیر و فیل مایکلسون (72) به پایان رسید در یک کراوات برای 58 در حتی پر 288.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن