دوشنبه داغترین ژوئن 1 ثبت شده در فارگو, Grand Forks

فارگو — فارگو و چنگال بزرگ به بالاترین درجه حرارت ثبت شده برای ماه ژوئن 1 در روز دوشنبه با هر دو شهرستانها شک

توسط NEWSATROPAT در 13 خرداد 1399

فارگو — فارگو و چنگال بزرگ به بالاترین درجه حرارت ثبت شده برای ماه ژوئن 1 در روز دوشنبه با هر دو شهرستانها شکستن رکورد های خود را تنظیم و در سال 1933 با توجه به WDAY Cheif هواشناس جان ویلر.

فارگو به بالا از 97 درجه و چنگال به بالا از 94 به عنوان یک پیشروی جبهه سرد قرار دادند و با توده ای از هوای گرم به Red River Valley ویلر گفت.

برخی از تلفن های همراه ممکن است نشان داده شده کاربران دماهای بالاتر ویلر گفت: اما این غیر ممکن است به منظور بررسی اگر این اعداد دقیق هستند چرا که آنها بر اساس مدل های اندازه گیری فیزیکی نیست.

درجه حرارت بر روی تلفن همراه برنامه های کاربردی مبتنی بر مدل و برآورد بر اساس منطقه اندازه گیری او توضیح داد. بنابراین اگر یک گوشی نشان داد که دما به 100 درجه در وست فارگو این تعداد به احتمال زیاد بر اساس یک محاسبه — و نه ابزار.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

روز دوشنبه دمای بالا حاصل از پدیده ای به نام compressional گرم که چرخ تشبیه به یک کمپرسور یخچال یا کولر.

فشار بالا در جو فوقانی باعث می شود هوا به گسترش است. زمانی که این هوا به ارتفاعات پایین تر افزایش فشار هوا در پایین جو باعث می شود آن را برای فشرده سازی و گرم است.

آسمان آبی روشن در سراسر Red River Valley نیز یک نتیجه از compressional گرمایش ویلر گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن