مینه سوتا بازدید جدید یک روز رکورد مرگ و میر ناشی از COVID-19

روچستر, Minn. -- سی و دو مرگ و میر ناشی از COVID-19 دیگری یک روز سابقه گزارش شده توسط مینه سوتا وزارت بهداشت

توسط NEWSATROPAT در 1 خرداد 1399

روچستر, Minn. -- سی و دو مرگ و میر ناشی از COVID-19 دیگری یک روز سابقه گزارش شده توسط مینه سوتا وزارت بهداشت در پنج شنبه, مارس 21. دولت همچنان به رویکرد اولیه مدل سازی پیش بینی قرار داده است که اوج روزانه مرگ و میر در نزدیک به 50 تن در روز است. بیماری است که انتظار می رود به اوج زمانی بین اواخر ماه ژوئن و اوایل ماه اوت.

, Goodhue, داکوتا و خاک رس استان ها همه از دست یک نفر به این ویروس. دو نفر در واشنگتن, شهرستان Anoka County, از دست داد و چهار نفر به COVID-19 Ramsey County دست و 17 ساکنان Hennepin شهرستان گزارش شد در روز پنج شنبه به عنوان تسلیم به این بیماری نیز هست.

بیست و هشت نفر از کسانی که از دست رفته و یا 87 % شد ساکنان مراقبت طولانی مدت.

جدید مرگ و میر گزارش روز شنبه را به کل زندگی را از دست داده به این بیماری در کشور به 809. مقامات بهداشت در حال حاضر بر این باورند که دولت را از دست داده اند از 1000 نفر در پایان ماه مه.

دولت ثبت 539 موارد جدیدی از کروناویروس در روز پنج شنبه از 6,118 آزمون گرفته شده برای روز 8% مثبت مورد رای دادن.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

مثبت در مورد میزان درصد آزمون است که بازگشت مثبت روزانه تست گرفته نسبت نزدیک بهره در حال حاضر که دولت عملکرد تحت شرایط دسترسی کامل به تست. دولت انتخاب کرده است سازگار مثبت مورد زیر نرخ 15 درصد به عنوان بخشی از معیارهای خود را برای تعیین اینکه آیا گسترش این بیماری تحت کنترل است.

هر چند همه کسانی که علائم هم اکنون می توانید دریافت تست و هر چند دولت ظرفیت آزمون از 10 ، 000 نفر در یک روز, مقامات بهداشت گفت: آنها نگران هستند که افرادی که نیاز به تست نیست آینده رو به جلو است. دولت در نظر دارد به رول موبایل تست واحد در پاسخ به این نگرانی هر چند باید یک تاریخ است که ابتکار عمل.

فقط 173,556 Minnesotans تست شده اند تا کنون. با یک ایالت جمعیت از 5.6 میلیون دلار است که می آید به سه درصد از جمعیت است. وجود دارد 18,200 آزمایشگاه تایید موارد در مینه سوتا به عنوان پنج شنبه اما مقامات بهداشتی معتقدند که تعداد به یک undercount.

در این نقطه 566 نفر در بیمارستان بستری هستند و در این دولت با COVID-19. ICU استفاده از شات تا 17 به 229 روز پنج شنبه به تساوی قبلی خود را در بالاترین سطح.

این داستان به روز خواهد شد. به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 تدریس خصوصی در خانه: 651-201-3920.

COVID-19 تبعیض تدریس خصوصی در خانه: 833-454-0148

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 وب سایت: بیماری کروناویروس (COVID-19) وب سایت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب