مینه سوتا دموکرات فشار برای پلیس اصلاحات در حالی که جمهوری خواهان اولویت بندی coronavirus پاسخ

مینه سوتا در مجلس عمومی کمیته ایمنی در روز شنبه 13 ژوئن برگزار می شود یک ساعت-طولانی دادرسی در فهرست لباس های

توسط NEWSATROPAT در 25 خرداد 1399

مینه سوتا در مجلس عمومی کمیته ایمنی در روز شنبه 13 ژوئن برگزار می شود یک ساعت-طولانی دادرسی در فهرست لباس های شسته شده از صورتحساب به اصلاحات پلیس و عدالت کیفری در دولت است. طرفداران صورتحساب می گویند دولت باید مهار انرژی از معترضان و فعالان در پی فلوید مرگ را تغییر قانونی در حال حاضر, اما جمهوری خواهان مجلس سنا روز جمعه گفت: آنها با تمرکز وقت خود را برای پاسخ به COVID-19 همه گیر و در نتیجه اقتصادی خرید اینترنتی و همچنین متوقف کردن رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اجرایی اورژانس قدرت و عبور از یک پیوند لایحه در طول این ماه کوتاه ویژه جلسه قانونی.

در روز پس فلوید مرگ خانه را مردم رنگ و بومی (POCI) جلسه گذاشته خود 19-لایحه طرح برای اصلاحات. صورتحساب گروه بندی می شوند به سه بسته از: اصلاح جامعه نظارت, قانون اصلاح پاسخگویی به قانون و Reimagining امنیت عمومی عمل می کنند که شامل نه چهار و شش صورتحساب هر بود.

صورت حساب در محدوده سیاست از منع پلیس چوک نگه می دارد و "جنگجو آموزش" برای اصلاح امور خارجه را مامور شکایت فرآیند داوری به نیاز به برخی از ادارات پلیس به استخدام افسران که در جوامع آنها در خدمت به آموزش افسران برای بهتر de-تشدید بهداشت روان در بحران ها و بیشتر.

تشکر. کارلوس ماریانی D-سنت پل که ریاست این کمیته گفت: "این اولین بار نیست که ما وارد کرده اید در این لحظه" با استناد به ده ها تن از دیگر سیاه و سفید آمریکایی که فوت کرده اند در طول تعامل با پلیس است. اما پس از هر یک از کسانی که در مرگ او گفت: "ما موفق به پاسخ دادن به نیاز به تبدیل آنچه که زمینه ساز همه از این است."

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

"اجازه دهید همان اشتباه را در این زمان و تنها به چیزهای کوچک" ماریانی گفت. "فرد تغییر سیاست خوب است اما ما آن را مدیون به این لحظه در تاریخ به کار نیز برای سیستم های بزرگتر تغییر دهید."

یکی از کسانی قبلی مرگ و میر Philando کاستیا یک 32 ساله سیاه مرد بود که به ضرب گلوله در طول توقف ترافیک در شاهین ارتفاعات, Minn., در ماه جولای سال 2016. مادر والری کاستیا گفت: این کمیته در روز شنبه که او کار کرده است به سمت پلیس اصلاحات برای نزدیک به چهار سال از او فوت کرد اما او احساس می کند مانند "ما فقط چرخش چرخ." او گفت: فلوید مرگ بود "نی که پشت شتر را شکست."

"که فقط یک سیل از احساسات بود که پناه و سرکوب توسط بسیاری از," او گفت:. "بنابراین بسیاری از آنها فقط نگه داشتن آن احساسات را به خاطر هیچ بوده است و پاسخگو برای تمامی این قتل که در اینجا اتفاق افتاده در ایالت مینه سوتا است. بله من به پشتیبانی این لوایح با هر فیبر از روح من چون درست نیست."

در یک جمعه کنفرانس خبری رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake گفت: حزبی بود اولویت coronavirus مربوط به صورتحساب چون "همه گفت: آنها در مواقع اضطراری است." وی با اشاره به Walz و قانونی دموکرات ها برای قرار دادن صورتحساب آن در پشت رایتر.

"به اندازه کافی از این. به اندازه کافی از بازی ها," او گفت:. "بیایید این کار انجام شود."

او همچنین گفت: انجمن در حال برنامه ریزی برای قرار دادن یک رای به تعلیق Walz اجرایی اورژانس قدرت اما پس از Walz دولت نمی مداخله با معترضان که سرنگون مجسمه کریستف کلمب در کنگره او گفت جلسه تصمیم به حرکت به سرعت با که رای جمعه.

پس از Gazelka را در کنفرانس خبری روز جمعه Walz پرسیدم Minnesotans تماس خود را جمهوریخواه دولت سناتور. خود را صدای شنیده می شود."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب