مینیاپولیس شهردار درخواست گارد ملی کمک کند پس از آتش سوزی غارت شنبه شب

فری در پنجشنبه 28 مه گفت که او به نام رژیم صهیونیستی است. تیم Walz برای استقرار guardsmen به مینیاپولیس برای ک

توسط NEWSATROPAT در 8 خرداد 1399

فری در پنجشنبه 28 مه گفت که او به نام رژیم صهیونیستی است. تیم Walz برای استقرار guardsmen به مینیاپولیس برای کمک به اجرای قانون محلی در صحنه به عنوان معترض برای سومین روز جمع آوری شده در نزدیکی محل که در آن یک افسر پلیس به زانو در Floyd گردن برای چند دقیقه در حالی که او به نام برای کمک به.

"من ساخته شده اند که تماس تلفنی و کمک خواسته شده" فری به خبرنگاران گفت:.

فری گفت: مینیاپولیس فعال یک فرماندهی واحد ساختار است که اجازه آن را در دیگر حوزه های قضایی برای کمک به اجرای قانون نیاز دارد. St. Paul پلیس و گشت دولت در شب چهارشنبه پیوست مینیاپولیس افسران در پاسخ به تظاهرات.

دولت و رهبران محلی در یکشنبه خواست تظاهر کنندگان به جمع آوری مسالمت آمیز برای جلوگیری از ضربه به یک جامعه و وضعیتی وخیم از فلوید مرگ و پس از تظاهرات در برابر مینیاپولیس اداره پلیس. و آنها مخالف ارسال در بیشتر اجرای قانون به یک در حال حاضر زمان ،

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

مینیاپولیس NAACP در روز پنج شنبه توییتی که گارد ملی حضور داشت و نه نیاز و خواسته برای اجرای قانون به deescalate صحنه است.

یک شب چهار شنبه و پنج شنبه صبح و گروه غارتگران را از طریق پنجره ها و درب مغازه در Powderhorn محله و شروع به گرفتن کالا. و یک مرد پس از گلوله در نزدیکی پلیس گفت: اوایل پنج شنبه.

معترضان و پلیس در زمان با تظاهرکنندگان با پرتاب سنگ و پرتابه در افسران و آتش نشان. پلیس با استفاده از مواد شیمیایی محرک و گلوله های لاستیکی به عقب راندن گروه از معترضان و غارتگران است. پلیس سران در روز پنج شنبه گفت: آنها مشکوک در خارج از گروه های درگیر در تخریب به عنوان رهبران جامعه به رسمیت نمی شناسد چندین شدند.

ده ها تن از فروشگاه های غارت شده بود در اوایل پنج شنبه. و یک گروه از تظاهرکنندگان آتش زدند به چندین فروشگاه و رستوران در این منطقه همراه با یک آپارتمان در ساختمان در حال ساخت و ساز است. مینیاپولیس آتش نشانی گزارش 16 ساختار آتش سوزی.

معترضان اوایل روز شنبه آغاز شد و روز سوم از تظاهرات در محل که در آن فلوید بود بازداشت توسط پلیس و در 3 حوزه. وجود دارد و گزارشها از غارت در سنت پل در اوایل روز است.

"ما احساس به عنوان اگر وجود دارد یک زانو بر همه ما جمعی گردن زانو است که می گوید: "سیاه زندگی مهم نیست'" مینیاپولیس, شورای, معاون رئیس جمهور, Andrea جنکینز میگوید. "من بخشی از این سیستم برای کمک به نگاهی که زانو را از گردن ما است و این کار من را انجام خواهد داد ... من می دانم که چیزی رو به تغییر است."

جنکینز به نام مقامات منتخب اعلام وضعیت اضطراری اعلام نژادپرستی به عنوان یک مسئله بهداشت عمومی و او خواست تظاهرکنندگان و دیگران به جمع آوری و اعتراض بدون خشونت است. جنکینز و دیگران گفت: جامعه و رهبران مذهبی خواهد بود از روز شنبه خواستار صلح و راه اندازی یک شفا سایت در حوزه.

"ما نیاز به صلح و آرامش در خیابان های ما و من التماس شما برای این که" جنکینز گفت.

مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo گفت: بخش خود را اجازه می دهد تظاهرات مسالمت آمیز را ادامه دهد اما اقدام خواهد بود در برابر کسانی که غارت و یا تنظیم آتش سوزی.

"حتی قبل از آقای فلوید مرگ ما تا به حال یک جامعه است که در تروما برای مدتی. و آنچه من می توانم اجازه می دهد که رئیس است برای دیگران به ترکیب است که تروما. بنابراین اگر افراد به عنوان رخ داده است شب گذشته در حال ارتکاب رفتار و اعمال است که در حال کیفری ... من نمی توانم اجازه می دهد که" Arradondo گفت. "من متعهد به ساخت مطمئن شوید که ما بازگرداندن صلح و امنیت در جامعه ما است."

فری در روز پنج شنبه گفت که او امیدوار است که مینیاپولیس را به مناسبت افزایش یابد و ادامه عزاداری فلوید بدون خشونت است.

"ما باید بازگرداندن صلح به طوری که ما می توانید انجام این کار سخت با هم" فری گفت. "در این زمان هنگامی که یک بحران ساندویچ در برابر دیگر این می تواند یک نشانگر است. این می تواند نقطه در زمانی که چند سال از در حال حاضر ما می دانیم که ما رز به حق اشتباهات گذشته است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب