مایک جیکوبز: سالانه جلسات را حس برای N. D.

یک ایده و خارج از غرفه به عنوان معقول هر چند که داکوتای شمالی مقننه باید بیشتر – به طور خاص در هر سال است. تای

توسط NEWSATROPAT در 8 مرداد 1399

یک ایده و خارج از غرفه به عنوان معقول هر چند که داکوتای شمالی مقننه باید بیشتر – به طور خاص در هر سال است. تایلر Axness گذاشته یک مورد به صورت سالانه در جلسات خود ND xPlains وبلاگ هفته گذشته است.

Axness خدمت در وزارت امور خارجه سنا به عنوان یک دموکرات و وبلاگ است که گاهی اوقات کمی تیز – همانطور که مکرر در میان مفسران متمایل به سمت چپ. تن نمی کند کاهش کیفیت ایده, اما و Axness است یکی خوب است.

ایده سالانه جلسات قوه مقننه مطرح شده بیش از یک بار – اما هرگز در زمانی که سریع اقدام قوه مقننه است و بنابراین مهم است آن را به عنوان در حال حاضر. 18 ماه فاصله بین جلسات به مراتب بیش از حد طولانی به عنوان COVID اورژانس ثابت کرده است.

دولت در قانون اساسی نیاز به مجلس برای پاسخگویی در ماه ژانویه با عدد سال و آن محدودیت طول هر جلسه به طور منظم به 80 روز. فرماندار می توانید از یک جلسه ویژه و آن روزها که تعداد برابر قانون اساسی در کل. اگر یک جلسه اجرا می شود کمتر از 80 روز قانونگذاران می توانید تماس خود را – اما تنها برای مدت زمان باقی مانده در قانون اساسی اختیارات.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

قانونی رهبران گرفته اند استفاده از این "اتاق تکان دادن," اغلب برای حل و فصل سیاسی stalemates به جای برای رسیدگی به مشکلات عملی مانند آنهایی که دولت در حال حاضر مواجه است. نقطه ضعف دیگر سیستم در حال حاضر قرارداد ساخت است که قبل از هر گونه "کفل جلسه." قانونی رهبران اصرار برخی اقدامات و فردی اعضای حزب قفقاز یا قانونی گروه های مورد علاقه خود را خواسته است. امتیازات ساخته شده و بدون سود از بحث و یا پاسخگویی عمومی.

به عنوان یک سابق قانونگذار Axness استدلال کرد که "حوادث اتفاق می افتد که نیاز به یک پاسخ" سالانه جلسات "اجازه می دهد برای پاسخ سریع تر از قانونگذاران به نیازهای دولت است." او ذکر دو مثال هر دو فوری است.

یکی از کمبود بودجه برای به اصطلاح "prairie dog طرح" یک طرح به صندوق زیرساخت در سراسر کشور از درآمد مطرح شده از مالیات بر تولید نفت. یک ایده خوب به طور گسترده ای تحسین شده این ابتکار سقوط زمانی که قیمت نفت خام غرق شد. این "مرگ" تجربه باید پیشنهاد درس آموخته است.

مثال دوم ارائه مخالف مشکل است. زمانی که COVID اضطراری را فرا گرفته سیاره دولت فدرال ساخته شده از پول در دسترس تحت مراقبت عمل می کنند. داکوتای شمالی, به اشتراک گذاری, Axness گزارش شد $1.25 میلیارد دلار است. بدون فعال مقننه تصمیم گیری در مورد که جمع زیادی یکی داکوتای شمالی استانداردهای شد punted به دولت اضطراری کمیسیون. است که به سختی یک نماینده ، همه آنها در حال تمام مردان برای یک چیز. و در داکوتای شمالی, همه آنها خواهان: فرماندار, وزیر امور خارجه, صندلی های سنا و مجلس تخصیص بودجه کمیته ها و اکثر رهبران هر خانه. با وجود اختلاف بین سنا و مجلس و قوای مقننه و مجریه است که هنوز کمی گرم و نرم ،

عدم توجه سیاستمداران و مطبوعات تنها موجب افزایش مه پنهان کار کمیسیون. است که می تواند مورد اگر قوه مقننه خود را ملاقات کرد ، هر جلسه تساوی خبرنگاران لابی فعالان و شهروندان است. آن است که بسیار شفاف تر روند از شش نفر کمیسیون.

به این استدلال قوی از مجمع تشخیص مصلحت نظام و شفافیت اضافه می کنم یک سوم, پاسخگویی. دولت قوه مقننه در دیدار بلافاصله پس از انتخابات دوسالانه های خود را سازمان یافته در ماه دسامبر حتی شماره سال و آغاز رسمی آن جلسه زیر ژانویه با ایده گرفتن از انجام برخی از زمان در اطراف, آوریل 1. که 19 ماه قبل از انتخابات عمومی آینده – چنین مدت زمان طولانی است که رای دهندگان ممکن است فراموش چه نمایندگان مجلس انجام داده اند و یا تصمیم به آن را نادیده گرفت. سالانه جلسات به معنی قانونگذاران جلسه و نزدیک به روز حساب – روز انتخابات.

Axness یک ایده خوبی است – اما مانند بسیاری از سیاست wonks او ارائه یک جایگزین "احتمالی بودجه برای دوساله." این کار او نشان می دهد "می تواند به کاهش فرماندار نیاز به موضوع در سراسر هیئت مدیره کاهش صرف نظر از برنامه و یا اولویت است."

داکوتای شمالی می تواند حرکت به جلسات سالانه بدون تغییر حالت اساسی است. تنها سه ایالت دیگر در علاوه بر این به داکوتای شمالی چسبیده به دوسالانه جلسات: مونتانا نوادا و تگزاس.

دیگر ایده های ارائه شده در این چرخه انتخابات اجرا شود تا در برابر قانون اساسی مانع. قوه مقننه پیشنهاد که هیئت عالی آموزش و پرورش شود به 15 عضو است که یکی از این – یک بیاستفاده ایده. اصلاح قانون اساسی ارائه شده توسط دادخواهان ارائه می دهد یک smorgasbord از ایده ها برای دولت اصلاحات برخی از آنها خوب است.

بر خلاف smorgasbord, اما اصلاح از ما می خواهد به خوردن آن است. هیچ گزینه مجاز است.

مایک جیکوبز سابق سردبیر و ناشر هرالد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن