McFeely: Cramer از دست دادن رگه با مغلوب ساختن پیشی جستن رشد می کند

آن همه سرگرم کننده و بازی برای داکوتای شمالی وزیر بهداشت ، کوین کرامر برای چند سال گذشته تحت دونالد مغلوب ساخت

توسط NEWSATROPAT در 27 خرداد 1399

آن همه سرگرم کننده و بازی برای داکوتای شمالی وزیر بهداشت ، کوین کرامر برای چند سال گذشته تحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. داشتن libs آسان بود زمانی که بیکاری کم بود و بازار سهام ، کرامر پوزخند می تواند راه خود را از طریق تهمت به بی کفایتی و تعصب با بی اعتنایی و بی اعتنا one-liner.

کرامر هنوز هم تلاش می کند برای انجام این کار, اما زمانی که زیان انباشته آن را سخت به آن را جعلی.

یک botched پاسخ به یک بیماری همه گیر سقوط اقتصادی و بی مهارت از سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس گرفته شده برخی از درخشش خاموش مغلوب ساختن پیشی جستن ، همه که برنده اگر این چیزی است که شما می توانید تماس بگیرید برای اولین بار سه سال از مغلوب ساختن پیشی جستن هرج و مرج و فاجعه آمیز ریاست جمهوری آمد به توقف screeching.

ترکیب که با بسته شدن یک coal-fired power plant در داکوتای شمالی با وجود تهمت/Cramer تعهد به ذخیره زغال سنگ شغل و شکست یک مغلوب ساختن پیشی جستن - و کرامر-حمایت نامزد در داکوتای شمالی treasuer را جمهوری خواه اولیه و به خوبی آن را سختی بوده است چند ماه برای رئیس جمهور و شماره 1 fanboy در کنگره است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

آن ادامه داد: در این هفته.

دیوان عالی ایالات متحده روز دوشنبه 15 ژوئن حکم داد که نقطه عطفی 1964 حقوق مدنی قانون محافظت همجنسگرا و تراجنسیتی کارگران از وجود تبعیض در محل کار. این یک تاریخی حاکم محافظت از میلیون ها نفر از آمریکایی ها از اخراج به سادگی خود را به دلیل گرایش جنسی یا هویت.

مرتبط:

آن را عظیم و خیره کننده شکست برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تحمل و کرامر حمایت از آن است. که از آن ارائه شد توسط یک محافظه کار به دادگاه عالی باعث می شود آن را مضاعف خرد کردن برای جمهوری خواهان.

آخرین اوت مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری ثبت کوتاهی amicus که به دنبال محدود کردن خواندن عنوان هفتم از حقوق مدنی عمل می کنند که ممنوعیت تبعیض "به خاطر رابطه جنسی." هدف از این دولت تشکیل پرونده صرفا برای جلوگیری از حمایت آمریکایی ها چه کسانی هستند, لزبین, گی, bisexual, transgender, و یا عجیب و غریب.

آن را به عمد singling از تجاوز آمریکایی ها برای تبعیض بر اساس آنها چه کسانی هستند و چه کسی آنها را دوست دارم.

کرامر با میل و رغبت امضا در حمایت از مختصر یکی از هشت سناتور (همه جمهوری خواه) برای انجام این کار.

وجود دارد هیچ دلیلی برای کرامر یا هر عضو دیگر کنگره به انجام این کار. به جز البته برای حمایت از تعصب است. آه و تعهد 100% وفاداری به مغلوب ساختن پیشی جستن. اما بیشتر تعصب مذهبی محافظه کار انواع.

چه چیز دیگری می تواند توضیح دهد که مایل به دور از حقوق مدنی از شهروندان آمریکایی? چرا عمد تنها از یک گروه برای تبعیض ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری ما شاهد این طی سه ماه گذشته را به عنوان یکی از زشت ترین فصل در تاریخ ملت ما آیا آن طول می کشد چهار یا هشت سال. ظلم نیست یک محصول جانبی از سیاست های خود آن را اغلب نقطه ای از آنها.

کرامر امضا برای این دوز و ستم 100%. او می دانست که دقیقا آنچه که او انجام شده بود.

خوشبختانه برای ما و بستگان و دوستان و همسایگان که LGBTQ, کرامر بود که در کنار از دست دادن. دوباره. آن را به امری عادی برای کسانی که به این رئیس جمهور.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب