ماسک به طور قابل توجهی کاهش می دهد خطر ابتلا به عفونت به احتمال زیاد جلوگیری از هزاران COVID-19 مورد مطالعه

توسط: تابناک | به روز شده: 13 ژوئن 2020 3:04:06 pm هنگامی که ماسک-پوشیدن رفت به اثر در نیویورک روزان

توسط NEWSATROPAT در 25 خرداد 1399
توسط: تابناک | به روز شده: 13 ژوئن 2020 3:04:06 pm
هنگامی که ماسک-پوشیدن رفت به اثر در نیویورک روزانه جدید عفونت نرخ کاهش یافت و در حدود 3 ٪ در هر روز محققان گفتند.(نیویورک تایمز/فایل)

نیاز به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus در مناطق در مرکز جهانی همه گیر ممکن است مانع از دهها هزار نفر از عفونت های یک مطالعه جدید نشان می دهد.

ماسک-پوشیدن است و حتی مهم تر برای جلوگیری از ویروس' گسترش و گاهی اوقات مرگبار COVID-19 بیماری باعث از اجتماعی فاصله و اقامت در خانه, سفارشات, محققان گفت: در این مطالعه PNAS منتشر شده در: مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم ایالات متحده آمریکا است.

عفونت روند تغییر به طور چشمگیری زمانی که ماسک-پوشیدن قوانین اجرا شد در مارس 6 در شمال ایتالیا و در تاریخ 17 آوریل در شهر نیویورک – در آن زمان در میان سخت ترین ضربه از مناطق جهان با بحران بهداشت و درمان – مطالعه یافت می شود.

"این محافظ اندازه گیری به تنهایی و به طور قابل توجهی کاهش تعداد عفونت است که توسط بیش از 78,000 در ایتالیا از تاریخ 6 آوریل تا 9 مه و بیش از 66,000 در شهر نیویورک از مارس 17 آوریل 9," محققان محاسبه می شود.

جزئیات| توضیح داد: دلایل جدید چرا ماسک کمک در برابر Covid-19

هنگامی که ماسک-پوشیدن رفت به اثر در نیویورک روزانه جدید عفونت نرخ کاهش یافت و در حدود 3 ٪ در هر روز محققان گفتند. در بقیه کشور روزانه عفونت های جدید همچنان به افزایش است.

تماس مستقیم احتیاطی – اجتماعی فاصله قرنطینه و جداسازی و دست مطابق با اصول بهداشتی – در محل قبل از ماسک-پوشیدن قوانین به اثر رفت در ایتالیا و شهر نیویورک است. اما آنها تنها کمک به حداقل رساندن انتقال ویروس از طریق تماس مستقیم در حالی که در صورت پوشش کمک می کند تا جلوگیری از انتقال هوابرد, محققان می گویند.

"عملکرد منحصر به فرد از چهره پوشش برای جلوگیری از عمل بمباران اتمی و استنشاق ویروس-تحمل ذرات معلق در هوا حساب برای کاهش عفونت" گفتند. که نشان می دهد "که برنامه انتقال COVID-19 نشان دهنده غالب مسیر عفونت."

آمریکا مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز جمعه خواست سازمان از اجتماعات بزرگ که شامل "فریاد و شعار و یا آواز خواندن به شدت تشویق به استفاده از پارچه پوشش صورت برای کاهش خطر گسترش coronavirus."

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب