نمرات پایین تسلط دور اول 3M باز

پس از ترکیدن بر روی صحنه در سال 2019 در TPC شهرهای دوقلو در بلین با امتیاز برنده از 21 زیر پر — در حالی که باز

توسط NEWSATROPAT در 3 مرداد 1399

پس از ترکیدن بر روی صحنه در سال 2019 در TPC شهرهای دوقلو در بلین با امتیاز برنده از 21 زیر پر — در حالی که بازی در یک ضامن معافیت — ولف در حال حاضر گره خورده است برای مقام سوم پس از دور اول دوشنبه, جولای 23.

او شات 6-تحت-par 65 و مسیرهای پیاده روی Richy Werenski که به تنهایی در بالای هیئت مدیره رهبر در 8 زیر و مایکل تامپسون که 7 زیر. شش گلف بازان دیگر گره خورده با ولف در 6 تحت.

"من فکر می کنم این ممکن است بهترین من برای اولین بار دور از زندگی حرفه ای من" ولف گفت. "معمولا من مبارزه را که قطع مگر اینکه من واقعا خوب دور دوم. خوب بود به بیرون رفتن وجود دارد شلیک 6-زیر پر و می دانیم که قطع است و حتی رفتن به در ذهن من است. همه من قصد دارم به انجام است که فکر کردن در مورد گرفتن آن عمیق و انجام آنچه که من امروز."

از آن خواهد شد سخت به ضرب و شتم پنجشنبه شرایط بقیه تعطیلات آخر هفته. وجود ندارد بسیار باد در طول روز اجازه نمرات پایین تسلط بر هیئت مدیره رهبر.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

که روشن بود در طول Werenski دور به عنوان او تماس گرفته شده در آهن. خود ور رفتن معمولا خیلی خوب بود, بیش از حد, به عنوان او ساخته شده یک تعداد انگشت شماری از طولانی putts را برای برخی از تناقض خاموش جعبه توپ را روی گوه.

"من فقط بازی جامد گلف" Werenski گفت. "من در بر داشت برخی از fairways و در زمان استفاده با آهن. من فکر کردم من آهن شد واقعا خوب است. من آن ضربه (نزدیک) و من به پایان رسید تا ساخت برخی از (putts) و آن را تبدیل به خوبی گرد."

که به اندازه کافی به ماندن بگیرید پیش از تامپسون که قرار بر فشار ضربه هر سبز در قوانین و مقررات و در پایان بدون یک دیو.

"فقط یک واقعا خوب جریان رفتن" تامپسون گفت. "من نوسان احساس خوب است. آن را کامل است. این فقط احساس به اندازه کافی خوب بود که من اعتماد به نفس کافی برای پست تعدادی."

بدون شک بزرگترین نام کمین در نزدیکی بالای هیئت مدیره رهبر است, تونی Finau که گره خورده است برای مقام سوم در 6 زیر و به دنبال انتقام بحران در یادبود مسابقات هفته گذشته است. او پیشرو با سه سکته مغزی بیش از آخر هفته قبل از سقوط از هم جدا به عنوان Jon رحم فرار با پیروزی.

"من پایان من می خواستم از هفته گذشته" Finau گفت. "من همیشه می توانید دور مثبت زمانی که من بازی واقعا سخت گلف و نمره خوبی است. همانطور که من به عقب نگاه در آن من می دانم که من در بازی هست. فقط همچنان به انجام این کار و به خودم برخی از شانس و همه چیز شروع خواهد شد به نوبه خود متفاوت است."

در حالی که 3M باز نمی کند باید یک تن از نام های بزرگ در این سال بابا واتسون در مشاجره در 4 تحت بروکس Koepka در 1 زیر و تامی Fleetwood است حتی. داستین جانسون خارج با یک مصدومیت پس از تیراندازی یک 7 ،

همانطور که برای ولف او راست که در آن او می خواهد برای بود و به عنوان قهرمان دفاع او می داند آنچه که او نیاز به انجام به کار انجام می شود.

"من احساس می کنم آن را یک عامل" ولف گفت. "من احساس می کنم که وجود دارد مقدار زیادی از بار بود که من راه رفتن را از طریق عکس در سر من که من آمار سال گذشته است. من در همان نقطه امروز که من در سال گذشته بود, بنابراین من می دانستم که چگونه به ضربه زدن به عکس های که من ضربه. درست است که comfortability از بودن در اینجا دانستن است که من در حال حاضر آمار شات قبل و من تا به حال بسیاری از موفقیت و این نوع از انجام بیش از."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب