Loons مدافع Ozzie آلونسو در " جنگجو حالت در پیروزی بزرگ بیش از کلمبوس

Ozzie آلونسو اما رفت و مستقیما به Columbus Crew بازیکنان برای نشان دادن مردانگی خود را فورا. این Loons' کاپیتا

توسط NEWSATROPAT در 9 مرداد 1399

Ozzie آلونسو اما رفت و مستقیما به Columbus Crew بازیکنان برای نشان دادن مردانگی خود را فورا. این Loons' کاپیتان می تواند معاف شده اند برای اولین بار مصرف کردن یک کلاه سخت, کثیف, بارانی یا روپوش و دستکش کار او را در یک ریگ اضافه کاری شیفت برای سوق دادن Loons به فینال هشت MLS باشگاه است.

رفتن به دور 16 matchup خدمه افتخار یک هافبک جفت دارلینگتون Nagbe و لوکاس Zelarayan که cruised طریق وسط سه تیم به پایان بدون شکست در مرحله گروهی.

Nagbe پیمان بین المللی افتخار نزدیکی عبور کامل قبل از اتمام سه شنبه و Zelarayan باشگاه-رکورد 7 میلیون دلار انتقال از مکزیکی باشگاه ببر تا به حال دو گل و دو پاس گل در سه بازی قبل رو مینه سوتا است.

بازی های خود را ساخته شده بود کلمبوس مسابقات frontrunner رفتن به دور حذفی. به جای آن در یک 5-3 حاشیه PKs, مینه سوتا, پیشرفت بازی سن خوزه در 7 p. m. روز شنبه در مرحله یک چهارم.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

آلونسو همراه با هافبک گروه حسنی Tauk و Jan Gregus در یک 4-3-3 تشکیل مانع خدمه در وسط پارک نگه داشته و آنها را بدون گل در بازی. فقیر مجازات در Loons مرکز بازگشت خوزه آجا به کلمبوس فرصت برای یک اکولایزر; Gyasi Zardes' به پایان رسید ارتجاعی اولیه خود را پس از ضربه پنالتی در دقیقه 79 پر شد توسط دروازه بان تایلر میلر.

پس از 1-1 قرعه کشی از طریق 90 دقیقه آلونسو بود بی درنگ در تماس خود را به شماره سرب مجازات و پا زدن ضربات پنالتی. او راست فلش اعتصاب کردن وسط خالص نشان داد اعتماد به نفس مربی Adrian هیت می خواستم از او PK جویند.

در طول بازی آلونسو به دور از هدف اغلب کاشته شده در مقابل Loons' مرکز پشت آجا و مایکل Boxall.

"خدمه بودند هرگز قادر به حرکت Ozzie خارج از منطقه 14," شماره منطقه به طور مستقیم در مقابل هدف توییتی MLSsoccer.com مفسر مت دویل است. "بن بست و PKs. این Loons سزاوار به پیشبرد.

"خیلی عالی 64 دقیقه تغییر از حسنی Tauk که کاملا در زمان Nagbe از بازی."

مینه سوتا اذعان 65 درصد در اختیار داشتن به کلمبوس که تا به حال 20 کل عکس به مینه سوتا 12 اما Loons مسدود پنج تلاش و تولید 17 گواهی عدم سوء پیشینه برای پایان دادن به تهدیدات دیگر.

"این دشوار است برای شکستن بچه های 10 30 متری از هدف; آن را سخت ترین چیز برای انجام در بازی ما" خدمه مربی کالیب پورتر گفت. "آنها یک کار بزرگ از عمیق پس از آنها باریکش یک هدف است."

این Loons' 1-0 سرب از جناح رابین لاد هدف در دقیقه 18 کمک ارائه آسان تر خیابان مینه سوتا به مسدود کردن همه چیز.

آلونسو فعال بود از شروع اخلال در یک Zelarayan پاس در دقیقه سوم و dispossessing او در دریبل حمله در 17. Zelarayan تا به حال پنج عکس در بازی اما تنها در هدف.

در طول نیمه اول آب استراحت پورتر گفت تلویزیون پخش آنها می خواستند به "بیش از حد آلونسو." آنها موفق.

آلونسو "واقعا نقل مکان کرد و از مد افتاده درپوش نقش" ESPN roisin دنبال کرد تا درست قبل از حاصل کار دو تیم.

در نیمه دوم ESPN جان قهرمان اضافه شده: "Ozzie آلونسو — جنگجو mode."

این البته دقیقا نمی news.

در حالی که با Seattle Sounders آلونسو در نظر گرفته شد و این بازیکن از دهه در موقعیت خود را در MLS و او بوده است که دلیل اصلی که چرا مینه سوتا تنها 11 ضرر و زیان در 40 منظم-فصل MLS مسابقات, مسابقات پس از ورود او قبل از 2019 فصل است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب