همجنسگرایان+ حقوق در شرق محله جغرافیای سیاسی مسئله است ؟

این مقاله قصد ندارد به حداقل رساندن چه رسد به چشم پوشی از وحشتناک سرکوب همجنسگرایان+ مردم مرتکب سال گذشته توسط پوتین و متحدان خود را مانند رهبر چچن رمضان قدیروف. به همان اندازه, اما, می تواند وجود دارد هیچ انکار که ضد همجنس گفتمان و شیوه “ساخته شده در روسیه” پیدا کردن زمین پرورش در خارج از فدراسیون مرزها از جمله در شرق محله است.

اگر چه افزایش تنش بین روسیه و غرب تشدید ژئوپولیتیک خیالی اطراف همجنسگرایان+ حقوق در اروپای شرقی دوم نیز ناشی از یک روند گسترده تر از ارزیابی یک کشور وضعیت با توجه به آن درجه از همجنسگرایان دوستی است.

در سال 2013 به اتحادیه اروپا آغاز شده و با در نظر گرفتن احترام به همجنسگرایان+ حقوق به خصوص سیاست های دولت و اصلاحات قانونی درمان آنها را به عنوان معیار در این زمینه از غرب بالکان بزرگ شدن. “بشر دوستی” شد شاخص سطح یک نامزد کشور مدرنیته “مدنیت” و “Europeanness” – با نتایج مبهم.

وکالت ابزار مانند بشر در اروپا و رنگین کمان نقشه به طور غیر مستقیم کمک به تولید مثل از این جغرافیای سیاسی خیالی اغلب در حال تفسیر به عنوان یک تظاهرات از “شرق و غرب تقسیم” در اطراف همجنسگرایان+ حقوق حمایت می کند. در تصویر است که به دور از همگن علاوه بر این نیست که نماینده ای از زندگی تجربه – و نگرش های اجتماعی نسبت به – همجنسگرایان+ افراد. برای مثال ایتالیا به رتبه بندی است که بسیار بدتر از غرب بالکان و یا گرجستان, در حالی که مونته نگرو نمره به عنوان بالا که هلند در شرایط همجنسگرایان+ حقوق.

در طول یک کنفرانس سطح بالا در همجنسگرایان+ برابری در اتحادیه اروپا در ماه سپتامبر برگزار 2019 کمیسر اروپا در امور ارزش و شفافیت Věra Jourová گزارش اعلام کرد: “نفرت نسبت به LGBTI مردم است که صادر شده از روسیه به اروپا”.

مشابه فرمولاسیون به اشتباه نشان می دهد که هوموفوبیا است نه یک پدیده درون زا به غرب لیبرال دموکراسی یا علامت گسترده تر د-دموکراسی فرایند در حال وقوع در مقیاس جهانی است.

این externalisation از هوموفوبیا مبهم وجود یک وب فراملی ارتباطات و مشترک میان برنامه ضد گروه همجنسگرایان در سراسر تصور شرق و غرب تقسیم به عنوان تحقیقات اخیر بر دور راست در گروه اوراسیا نشان می دهد همراه با نرم افزار-زندگی حرکات و حوادث مانند کنگره جهانی خانواده.

جالب دودویی تفکر که juxtaposes روسیه با “اروپا” پنهان است که هر دو جغرافیای در واقع به اشتراک گذاری فرآیندهای مشابه. نمونه هایی از هر دو همجنسگرایان+ رهایی در “لیبرال غرب” و سیاسی هوموفوبیا در “illiberal روسیه” ساخت تلاش در تعریف یک ملت در حالی که به استثنای فرهنگی و racialised اقلیت و یا مهاجران.

بنابراين ملی احزاب حمایت از همجنسگرایان+ برابری در بلژیک یک ابزار به مبنای مشروعیت اسلام هراسی; به همان اندازه برای پوتین, وزیر و یا Salvini – و همچنین برای برخی از راست گروه در محله شرقی که آنها الهام بخش – ضد جنسیتی سیاست بخشی از گسترده تر قومی-ملی پروژه با هدف احداث و حفاظت از سفید مسیحی “تمدن اروپایی”.

این مهم مبارزات در اطراف برابری پنهان توسط یک سری از اتهامات متقابل بین به اصطلاح “Gayropa” و “ارزش های سنتی” اردوگاه از طریق جغرافیای سیاسی و جنگ استعاره است که یادآور جنگ سرد است.

در اوکراین, مولداوی و گرجستان تصویب قوانین ضد تبعیض است که تبعیض بر اساس گرایش جنسی و هویت جنسیتی یک معیار اساسی برای تصویب توافق نامه و ویزا از آزادسازی رژیم با اتحادیه اروپا.

با وجود این نمای از پیشرفت های قانونی دولت تعهد به همجنسگرایان+ برابری تبدیل به یک صرفا لفظی ابزار به سیگنال “ارزش” به بروکسل, در حالی که همچنین فاصله گرفتن از روسیه در یک “civilisational انتخاب”.

امروز مقامات در Chișinău کیف و تفلیس ستایش خود را برای تضمین آزادی بیان و انجمن به همجنسگرایان+ مردم یک بار در سال با اجازه (به شدت تحت کنترل) غرور راهپیمایی یا تظاهرات برای روز جهانی مبارزه با همجنسگرا-bi-تراجنسی در 17 مارس.

این دولت با استفاده از چنین به ظاهر لیبرال اقدامات خود را در حال حاضر به عنوان متحمل مترقی و اروپا اگر چه همجنسگرایان+ برابری نگه داشته است در بازگشت به سوز طول 364 روز از سال و یا حتی به طور فعال تضعیف ضد همجنس گفتمان از مقامات وزارت امور خارجه ،

و وجود دارد بیشتر به این از ملاقات چشم. در اوکراین و گرجستان برخی از مشاهده تمایل در میان رسانه های محلی و لیبرال جامعه مدنی به دور ضد گروه همجنسگرایان به عنوان کرملین تحریک یا طرفدار روسیه در نتیجه externalising مسئولیت. این استراتژی با هدف جلوگیری از ریختن منفی نور در کشور و آرمان. چه این گفتمان را نادیده می گیرد اما سیستماتیک محکومیت راست خشونت و جامع تعامل با آن علل ریشه ای.

سال گذشته در گرجستان این سازمان از اول تفلیس غرور تولید مهم اصطکاک در محلی همجنسگرایان+ جنبش; برخی به شدت مورد انتقاد قرار رویداد برای قطع از جامعه بسیار گسترده تر اجتماعی و درگیری های سیاسی و تداوم نابرابری اقتصادی که در آن قرار بود به منظور بالا بردن آگاهی است. در نور بسیج خصمانه گروههای لیبرال ناظران بر نیاز به تضمین آزادی بیان و تجمع به همجنسگرایان+ افراد. تقریبا به شدت با این حال مخالف مواضع بیان شده توسط بخشی از گرجستان همجنسگرایان+ جنبش نیز رد کرد و به عنوان یک نتیجه از روسیه را “دروغ مبارزات”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>