نامه: مجازی بازديد در امکانات مهم

AARP درک نگرانی و اندوه احساس توسط خانواده ها و ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت که نبوده است قادر به دیدن یکدی

توسط NEWSATROPAT در 27 خرداد 1399

AARP درک نگرانی و اندوه احساس توسط خانواده ها و ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت که نبوده است قادر به دیدن یکدیگر را برای ماه می باشد. ما هم مشتاقانه منتظر به روز هنگامی که این امکانات را یک بار دیگر باز به ملاقات است.

اما ما همچنین نیاز به اطمینان حاصل شود ما آسیب پذیر باقی می ماند امن است. در داکوتای شمالی, 55 از 75 COVID-19 مربوط به مرگ و میر شده است در مراقبت طولانی مدت (LTC) امکانات.

برای سال ما شده اند دفاع در هر دو سطح فدرال و ایالتی برای مجازی ملاقات در هر LTC تسهیلات. ما بارها و بارها خواسته است که دولت نیاز به تمام LTC امکانات فعالانه کار برای اتصال ساکنان با عزیزان خود عملا. داکوتای شمالی دارای بیش از 5,300 ساکنان زندگی در LTC امکانات. آنها می خواهند برای برقراری ارتباط با خانواده های خود و خانواده های مشتاق به دانستن آنچه اتفاق می افتد به عزیزان خود.

همه LTC امکانات باید ملزم به ارائه و تسهیل مجازی این بازدیدکننده داشته است. دولت حتی داده شده است کمک هزینه فدرال برای تسهیل مجازی ملاقات, اما از آن است که ما درک دولت هنوز برای استفاده از این منابع برای ارتباط خانواده ها با عزیزان خود. هیچ دلیلی وجود ندارد که ساکنان و عزیزان باید بدون مجازی ملاقات است. در واقع باید آن را اتفاق می افتد در هر خانه سالمندان و آن دیر شده است.

برای کسانی که با همسر و خواهر و برادر و پدر و مادر یا دیگر عزیزان در یک خانه سالمندان AARP توصیه می کند درخواست تسهیلات برای کمک به آنها در ارتباط با عزیزان خود را با استفاده از ویدئو چت برنامه های کاربردی مانند اسکایپ و زوم. خانه های سالمندان باید در تنظیم یک برنامه منظم برای شما jobs in hampshire با شما عزیزان از طریق تلفن یا تماس تصویری.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

برخی از خانه های سالمندان باز خواهد شد به ملاقات قبل از دیگران. ما نمی دانیم که زمانی که همه امن خواهد بود به صورت حضوری ملاقات است. تا آن زمان مجازی ملاقات می دهد و ساکنان و خانواده های جایگزین خیابان برای اتصال.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن