نامه: Lloyd Omdahl نباید ترویج هرج و مرج

هفته گذشته خوانندگان درمان شدند با تماس زیر به هرج و مرج و انقلاب با تیتر: "تنها شورش سوزش در نتیجه عمل است."

توسط NEWSATROPAT در 6 تیر 1399

هفته گذشته خوانندگان درمان شدند با تماس زیر به هرج و مرج و انقلاب با تیتر: "تنها شورش سوزش در نتیجه عمل است." تیتر همراه بود با یک نظر در ستون نوشته شده توسط لوید Omdahl, North Dakota دموکرات officeholder از سال گذشته است. های تحریک آمیز عنوان شد به معنای مورد بحث است. طبعا آن را به چالش برای جذب و حفظ خوانندگان بنابراین ممکن است نویسندگان در تعامل با مبالغه در حال حاضر و پس از آن.

اما Omdahl می نویسد: با تمایز چند نفر دیگر در رسانه های محلی دارای – او بود که قبلا در رتبه دوم در رتبه بندی اجرایی مسئول حفظ اجرای داکوتای شمالی ، هنگامی که او طرفدار نابودی منجر به جنایت به عنوان تنها روش مناسب برای پرورش اخلاقی جامعه است به خصوص مقصر برای پخش ایده های بد.

او می نویسد: "به عنوان یک مسیحی هستم و قرار است برای صلح و نه شورش و غارت. اما برخی از روزها من احساس صلح طلب پاستور بنهوفر که رها گرایشهایی برای کمک به کشتن آدولف هیتلر." یکی ممکن است بپرسید این سوال واضح چگونه است که کار را برای بنهوفر? هیتلر کشته های خود را در یک جدول زمانی خود را انتخاب بنهوفر به دار آویخته شد. بنهوفر سهم به جهان بود او تمایلی حاشیه دخالت در توطئه ترور; بلکه آن را از زیبایی او متفکرانه نوشته های متولد شده از سال شناسایی با رنج مسیح.

Omdahl برابر تظاهرات شورش و سوزاندن به "خام زور تنها سلاح اقلیت باید برای تغییر قدرت و منابع است." چلیپا استدلال خود را: اگر شما قفقازی سیستم برای شما کار خواهد کرد و تنها گزینه این است که این سیستم توسط نیروی. مارتین لوتر کینگ جونیور انکار استفاده از خشونت به عنوان وسیله ای برای دستیابی به یک جامعه فقط اما ظاهرا Omdahl که نمی تواند رسیدن به تغییر معنی دار به عنوان یک انتخاب officeholder دارای دانش برتر در مقایسه با بزرگترین حقوق مدنی سازمان از ملت ما تاریخ است.

اگر Omdahl است متصلب با درد از وزن قابل توجهی را از محبت محروم اقلیت جوانی من یک پیشنهاد پادزهر – را سخاوتمندانه به بورس های تحصیلی برای جوانان محروم و در صورتی که نمی سهولت رنج بلافاصله نگه داشتن. در نهایت بیماری سوخت که تمایل به دیدن ملک سوخته و غارت فروکش خواهد کرد.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

توجه به انتخاب توده های محروم مردم ترجیح می دهند توانمندسازی بیش از همدلی است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب