قانونگذاران بحث تنگ تر قوانین و مقررات به صورت خصوصی آب چاه

با کشاورزی و صنعت در حال حاضر نما تهدید آلودگی به آب شرب در کشور, گفتند, تصفیه آب, تنها گران تر در مناطق روستا

توسط NEWSATROPAT در 26 تیر 1399

با کشاورزی و صنعت در حال حاضر نما تهدید آلودگی به آب شرب در کشور, گفتند, تصفیه آب, تنها گران تر در مناطق روستایی بخش هایی از دولت که در آن حوادث آب و هوایی شدید ناشی از تغییر آب و هوا می تواند ویران در پیری زیرساخت ها است. در عین حال خصوصی چاه ممکن است برای جلوگیری از بررسی با توجه به اینکه تا حدودی خارج از مینه سوتا وزارت بهداشت نظارتی دامنه.

"کاملا رک و پوست کنده آن را به طور کلی نادیده گرفته و به دلیل خصوصی به خوبی صاحبان به دلایل مختلف خوب هستند در مدیریت خود را از منابع آب" پروفسور پیتر Calow از UMN دانشکده امور عمومی گفت: در طول یک قانونی در جلسه کمیته پنج شنبه.

حدود 21 درصد از Minnesotans نوشیدن از چاه و یا در حدود 1.2 میلیون نفر, با توجه به وزارت بهداشت دولت. و در حالی که وزارت بهداشت و درمان می کند باید بگویم که در آن چاه جدید اشتراکی, Calow گفت: مینه سوتا مقننه مشترک-کمیته فرعی در سیاست آب که دست زدن به آن از خصوصی نیز نظارت بر کیفیت آب شده است و بدون زرق و برق.

با استناد به یافته های یک گزارش او همكاري در UMN منابع آب مرکز Calow پیشنهاد کرد که قانونگذاران در نظر گرفتن قوانین نیاز به صاحبان اموال حاوی خصوصی چاه برای آزمایش آنها را قبل از قرار دادن زمین های خود را برای فروش.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

خب خصوصی صاحبان در حال حاضر مورد نیاز برای تست کیفیت آب به صورت داوطلبانه است. بهداشت ، بیل وبر خود را یک کارگزار املاک و مستغلات با اشاره به این که بسیاری از وام دهندگان نیاز به آنها را از وام گیرندگان به دنبال خرید ملک.

"مردم بسیار آگاه تر و آگاه امروزه آن را به عنوان مربوط به آن موضوع خاص به عنوان وام دهندگان کاملا رک و پوست کنده در خود تعهد قابلیت های" وبر D-Lynn گفت.

در قلب کیفیت آب گزارش شده است که آنچه محققان گفت: نیاز است برای حکومت بهتر از مینه سوتا چهل تکه, تصفیه آب, قوانین و مقررات. آنها را متوقف کوتاه از توصیه که مقامات آب تثبیت شود اما به جای استدلال که وجود دارد باید یک چارچوب واضح تر برای آنهایی که موجود به هماهنگی با یکدیگر است.

موثر باشد Calow گفت که به احتمال زیاد هنوز هم نیاز به ایجاد یک "هماهنگی بدن" نوعی حمایت قانونی قانون است. مقامات آب در مینه سوتا که در حال حاضر را انتخاب کنید به همکاری شده اند قادر به انجام این کار به موفقیت بیشتر است.

"یکپارچه سازی است که واقعا مهم است که شما در برخورد با چنین سیستم پیچیده به عنوان آب آشامیدنی" Calow گفت.

داده های خصوصی به خوبی آلودگی کمیاب هستند به علت شل تر نظارت. غیر انتفاعی کار گروه محیط زیست گزارش شده در ماه مارس که نيترات در روستایی در ایالت مینه سوتا عمومی سیستم های آب افزایش یافته و از اواسط 1990s به احتمال زیاد به دلیل رواناب کشاورزی و همان که می تواند درست باشد برای خصوصی چاه که اغلب رسم از همان منابع آب است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن