لنگدن ضربان پارک رودخانه برای پایان دادن به آن به عنوان ناکامی

هنوز انتقام شیرین بود برای سیمون Romfo و لنگدن بیس بال تیمی در اینجا پنج شنبه. لنگدن ضرب و شتم پارک رودخانه 14

توسط NEWSATROPAT در 5 مرداد 1399

هنوز انتقام شیرین بود برای سیمون Romfo و لنگدن بیس بال تیمی در اینجا پنج شنبه.

لنگدن ضرب و شتم پارک رودخانه 14-4 در بازی های قهرمانی از کلاس B منطقه 5 مستقل مسابقات بیس بال. لنگدن که رفت شکست نخورده و در دو-مسابقات حذف پیشرفت به دولت مستقل مسابقات در مینت.

لنگدن و پارک رودخانه نیست بیس بال غریبه. در هر یک از سه مستقیم فصل (2017-19) پارک رودخانه/Fordville-Lankin آمد از طریق بازنده کردن براکت به ضرب و شتم لنگدن-Edmore-مونیخ دو بار در روز پایانی برای این عنوان در منطقه 4 دبیرستان در مسابقات بیس بال. وجود نداشت دبیرستان فصل در این فصل با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

"این قطعا در پشت ذهن ما" گفت: Simon Romfo که کردم کامل-بازی تبادل پیروزی برای لنگدن. "ما بدهکار یکی از آنها را -- نه سه -- در این بازی است. ما می خواستیم برخی از بازپرداخت پس از آنها ما به خانه فرستاد چند سال گذشته.

"ما همان تیم است. اما ما قطعا می خواستم این یکی."

لنگدن مربی تنر groth او هرگز شنیده می شود تیم خود را به بحث در مورد دبیرستان مسابقات زیان. "اما آن را خسته کننده برای آنها" رشد غمگین. "در پشت ذهن خود من مطمئن هستم که آن مالیده و آنها را به راه اشتباه است."

سیمون داد و تنها چهار بازدید و دو به دست آورده اجرا می شود در فینال بود که به نام پس از شش نوبت با توجه به 10-اجرای قانون است.

"دیگر از هدف قرار دادن یک چند مورد و راه رفتن کمی بیشتر از او معمولا سیمون به عنوان موثر به عنوان او می تواند" groth.

لنگدن کردم اوایل کوسن با هفت اجرا دوم زمین باز یافته. Brenan Kitchin تا به حال دو بازدید و کارتر tetrault می حفر دو اجرا دو به سمت چپ برجسته فوران.

Nate Zavalney کند Langdon خفاش ها را هنگامی که او آمد در امداد رسانی در دوم. Right-hander مجاز تنها دو اجرا می شود بیش از 3.1 نوبت قبل از لنگدن کردم و او را برای شش اجرا می شود و همه ناخواسته در ششم. Zavalney زده از 10 قبل از رسیدن به حداکثر تعداد زمین.

"که (دور دوم) بود" پارک رودخانه مربی خواهد Magnusson گفت. "که به (لنگدن) حرکت برای بقیه ی بازی ها. Nate در آمد و به ما یک شانس برای برنده شدن. دفاع ما (شش خطا) نیست به ما کمک کند."

رودخانه پارک بسیج به درون 8-4 با دو اجرا می شود در بالای ششم. این تجمع قطع شده توسط دفاعی بازی از بازی.

با پایگاه لود لنگدن جکسون Delvo ساخته شده و رسیدن به یک دست گرفتن یک درایو به مرکز زمینه. Delvo ساخته شده سریع رله پرتاب به shortstop اعطای Romfo که گرفتار یک پارک رودخانه دونده کردن پایه اول برای یک زمین باز یافته-پایان دو بازی.

"است که یک بازی یک تعویض بازی" سیمون Romfo گفت.

و لنگدن بود قادر به آن را تغییر دهید و نتایج نا امید کننده در برابر پارک رودخانه با عنوان بیس بال خط.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de