نقطه عطفی حفاظت لایحه عبور خانه رهبری به مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون تبدیل

این لایحه را فراهم می کند یک توده از پول جلو تا به 1.9 میلیارد دلار در سال برای مدت پنج سال به تعمیر بحرانی ام

توسط NEWSATROPAT در 2 مرداد 1399

این لایحه را فراهم می کند یک توده از پول جلو تا به 1.9 میلیارد دلار در سال برای مدت پنج سال به تعمیر بحرانی امکانات و زیرساخت ها در پارک های ملی, جنگل, پناهگاه حیات وحش و مناطق تفریحی و دیگر مناطق محبوب است.

و منابع انسانی در سال 1957 نیز به طور دائم صندوق های زمین و آب حفاظت از صندوق به میزان 900 میلیون دلار در هر سال رفتن به جلو نیز از فلات قاره حق امتیاز به سرمایه گذاری در حفاظت و فرصت تفریح در سراسر کشور است.

این لایحه به تصویب مجلس توسط یک 310-107 حاشیه. کامل سنا اکثریت تصویب لایحه همراه در ماه های ژوئن و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده در توییتر که او را به ثبت نام در این لایحه به قانون یک لحظه نادر از bipartisanship در غیر این صورت به تلخی تقسیم دولت فدرال است.

این لایحه در حال حمایت از یک گروه متنوع از منافع از شکار و ماهیگیری گروه به حفاظت محیط زیست و سازمان ها و همچنین در فضای کسب و کار گرا.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

"این قابل توجه و حفاظت از پیروزی یک تاریخ فراموش نخواهد شد," هوارد وینسنت مدیر عامل شرکت قرقاول برای همیشه در بیانیه ای گفت.

Kabir, سبز, مدیر فدرال برای امور شورای دفاع منابع طبیعی به نام قانون "یک نقطه روشن برای این کشور در یک زمان بسیار دشوار است. این یک سرمایه گذاری در شغل است که برای محافظت و حفظ اراضی عمومی و آب — چیزی که بیشتر از همه فوری به عنوان جوامع در همه جا تجربه ادامه خرید اینترنتی از بحران آب و هوا."

از سال 1964 زمین حفاظت آب و صندوق های ارائه شده بیش از 22 میلیارد دلار برای پروژه های به دست آوردن زمین برای حفاظت از پارک های ملی و جنگل ها و پناهگاه حیات وحش از توسعه و همچنین بودجه پروژه های تفریح و سرگرمی در سراسر کشور است.

زمین و آب حفاظت از صندوق سرمایه گذاری بیش از $245 میلیون دلار در مینه سوتا برای محافظت از تفریح در فضای باز در پارک های شهری و مناطق طبیعی مانند سنت کریکس ملی منظره رودخانه Voyageurs ملی, پارک, می سی سی پی رودخانه ملی و منطقه تفریحی و Chippewa و برتر ملی جنگل.

این صندوق نیز می رود نسبت به حفاظت از محیط زیست مناطق قابل توجهی در مینه سوتا مانند جرثقیل مراتع ملی پناهگاه حیات وحش و Koochiching-واشنگتن جنگل میراث پروژه.

از سال 2016 تا 2018 به LWCF بودجه 17 پروژه در داکوتای شمالی از جمله بهبود لیکوود ساحل در Devils Lake ارتقاء به سافتبال پیچیده در هیلسبرو یک پروژه بهبود در هوم سد در والش شهرستان همراه با پروژه هاتون و پارک رودخانه.

دولت پارک و تفریح و سرگرمی گروه اداره LWCF در داکوتای شمالی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de