دریاچه های کشور منطقه تفریحی می شود هواپیماهای بدون سرنشین پرواز پارک جانبازان ادای احترام

"کسی می آید تا با یک ایده و همه ما در این فضای" باومن گفت. "به طوری که آنها باید این ایده و ما فکر می کنم" من

توسط NEWSATROPAT در 16 تیر 1399

"کسی می آید تا با یک ایده و همه ما در این فضای" باومن گفت. "به طوری که آنها باید این ایده و ما فکر می کنم" من می تواند انجام دهد وجود دارد که ما می تواند انجام این کار وجود دارد.'"

آخرین رویا تبدیل به واقعیت در خدا هکتار است که هواپیماهای بدون سرنشین پارک دوبله "Amor بین المللی هواپیماهای بدون سرنشین فرودگاه." 2.5 هکتار هواپیماهای بدون سرنشین پارک ویژگی های یک حلقه از طریق آن خلبانان می توانید اقدام به پرواز هواپیماهای بدون سرنشین خود را به آزمون مهارت های خود را. آن را هفت در است فرود پد هر عنوان های مختلف و موقعیت جغرافیایی از جمله مصر گرینلند و اوآهو.

باومن می گوید: ایده برای هواپیماهای بدون سرنشین پارک آمد زمانی که آنها را دیدم مردم با استفاده از خود میدان بیس بال برای تمرین خلبانی هواپیماهای بدون سرنشین خود را.

One of several landing pads at the Amor International Drone Airport at the God's Acres recreation area. / Special to the Forum

یکی از چندین پد فرود در امور بین المللی فرودگاه هواپیماهای بدون سرنشین در خدا هکتار منطقه تفریحی. / ویژه به فروم

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

که زمانی که صهیون جماعت عضو چاک اریکسون آن را بر خود گرفت به ساخت خلبانان فضای خود را.

Bauman گفت: در حالی که او دیده است چندین نفر با بهره گیری از هواپیماهای بدون سرنشین پارک پس از آن تکمیل شد در این بهار او هنوز در تلاش برای بدست آوردن کلمه را که در آن است وجود دارد.

"ما لازم نیست که هر دلار به تبلیغ" باومن گفت. "هنگامی که ما به کمک ما می خواهم به استفاده از آن به طور مستقیم به بهبود پارک."

خدا هکتار است همچنین گرفتن جانبازان ادای احترام از نصب این تابستان. در مسیر پیاده روی و سیمان دال برای ادای احترام در حال حاضر در محل و تبلیغاتی در حال نصب هستند. زیادی گرانیت نمایش قطعه است که هنوز هم در حال حمل.

"گرانیت شده است به تعویق افتاد به دلیل coronavirus" باومن گفت. "در حال حاضر آن را در یک قایق که در سراسر اقیانوس."

این پارک همچنین فروش گرانیت ادای احترام بلوک است که می تواند محاط با یک جانباز نام برای $150.

The walkway and cement slab for the veterans tribute. / Special to the Forum

گردشگاه و سیمان دال برای جانبازان ادای احترام. / ویژه به فروم

درست مثل دیگر ویژگی های خدا هکتار هواپیماهای بدون سرنشین فرودگاه و جانبازان ادای احترام هستند تامین می شود کمک های مالی.

منطقه تفریحی ویژگی های یک بازی بیس بال, زمینه, زمین فوتبال, زمین بسکتبال و pickleball دادگاه, یک, فریزبی, گلف, نماز, باغ یک زمین بازی "گل آشپزخانه" با فولاد ضد زنگ, شمارنده, checkerboard, یک پیاده روی دنباله دار بودن و بسیاری از فعالیت ها و ویژگی های.

هر یک از امکانات ورزشی باید جعبه با تمام تجهیزات مورد نیاز برای بازی. میدان بیس بال به توپ خفاش دستکش و پایگاه و pickleball دادگاه توپ و راکت که همه آنها اهدا شد.

"من دوست دارم برای دیدن مردم لذت بردن از آن و دیدن آنها بازی" باومن گفت. "ما بازدید کننده از سراسر. من وجود دارد و در روز دیگر و ما تا به حال یک بازدید کننده از اسکاتلند بازی فریزبی گلف. سفر کردم و با مردم از بسیاری از کشورهای مختلف — کلرادو و کالیفرنیا."

خدا هکتار کمیته میزبانی یک رویداد مالی در اوت. 1 با یک کنسرت در فضای باز و مواد غذایی در خدمت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن