کیم جونگ سازمان ملل متحد تعلیق برنامه ریزی شده نظامی حرکت می کند در برابر کره جنوبی

توسط: تابناک | منتشر شده در تاریخ: 24 ژوئن 2020 8:40:24 am یک بازدید کننده در پیاده روی مقابل جهت ثب

توسط NEWSATROPAT در 4 تیر 1399
توسط: تابناک | منتشر شده در تاریخ: 24 ژوئن 2020 8:40:24 am
Kim’s sister says army ready for action on South Korea یک بازدید کننده در پیاده روی مقابل جهت ثبت نام نشان دادن فاصله به کره شمالی Kaesong شهرستان و کره جنوبی را در سئول پایتخت در نزدیکی حصار سیم تزئین شده با روبان های نوشته شده با پیام های مایل برای اتحاد مجدد دو کره در Imjingak غرفه در Paju کره جنوبی (AP)

کیم جونگ سازمان ملل متحد دستور تعلیق اقدامات نظامی علیه کره جنوبی یک حرکت است که می تواند تنش های پس از کره شمالی منفجر کردن یک دفتر رابط ساخته شده توسط سئول و هشدار داد بیشتر تحریکات.

کیم "در زمان سهام از وضعیت حاکم و معلق اقدام نظامی در برابر برنامه های جنوب" در طول یک نظامی جلسه کمیسیون برای حزب کارگر حزب از کره رسمی مرکزی کره ای آژانس خبری روز چهارشنبه گفت بدون توضیح. گزارش منتشر شده روز قبل از سالگرد 70 از شروع جنگ کره در سال 1950 یک نقطه عطف بود که گمانه زنی ها در مورد تشدید توسط پیونگ یانگ.

در همین حال کره جنوبی شناسایی نشانه هایی است که کره شمالی در مورد از بین بردن 10 بلندگو در نظر گرفته شده برای تبلیغات پخش در امتداد مرز Yonhap News Agency گزارش با استناد به ناشناس مقامات دولتی. سخنرانان تنها به تازگی نصب مجدد در میان تنش بین دو طرف است.

کیم رژیم در هفته گذشته تهدید به ارسال نیروهای خود را به خلع سلاح مناطق در نزدیکی مرز با کره جنوبی و بازگرداندن عملیات در 10 خط مقدم پست گارد که تعطیل شد, به عنوان بخشی از یک توافق با دولت کره جنوبی ماه Jae-در. رابط دفتر در کره شمالی شهرستان مرزی کائسونگ ترین بتن دستاورد از یک سری از نشست های بین دو کره رهبران در سال 2018 قبل از آن را "غم انگیز خراب با فوق العاده, انفجار" به عنوان KCNA اعلام کرد.

"این شل کردن ببرن فقط به اندازه کافی برای جنوب به نفس کشیدن یک آه امداد گفت: Soo Kim یک برامدگی لبه طبقات سنگ Corp. تحلیلگر سیاست. "اما من نمی خواهد به عنوان خوانده شده این که کره شمالی در مورد چهره از آن در ادامه مسیر از اعمال فشار از جنوب."

در حالی که کیم چپ درب باز برای بیشتر تحریکات توسط تعلیق و نه لغو نظامی اقدام خود رژیم صعود کردن از هشدارهای مشابه قبل است. در ماه دسامبر یک کادر هشدار داد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از "کریسمس" پس از خواستار امتیازات در مذاکرات هسته ای اما کره شمالی نمی ارائه آن تهدید. در سال 2017, کره شمالی هشدار داد اعتصاب در برابر ایالات متحده آمریکا, قلمرو گوآم که هرگز محقق نشد.

این ماه, کره شمالی دستور داد تا نیروهای خود را به کائسونگ را نیز به ترک اینتر-کره مجتمع صنعتی و همچنین کوه Kumgang منطقه توریستی دیگر نمادین پروژه مشترک است که هر دو کشور. در روزهای اخیر این نگاه به ارسال میلیون ها نفر از جزوات به همسایه خود محکوم ماه دولت در اقدامی تلافی جویانه در برابر پیام های مشابه lofted شمالی در مرز با کره شمالی جداشدگان.

ضد کیم جزوات خواسته رهبر, خواهر کیم یو جونگ به موضوع غیر معمول در بیانیه ای گفت که آن را "زمان" برای شکستن روابط با کره جنوبی و کره شمالی پس از آن منفجر کرد 15 میلیون دلار رابط ، Moon — زمان طرفدار صلح — انتقاد از عمل در حالی که مجددا بر حمایت خود را برای احیای روابط اقتصادی با کشور رقیب است.

ماه پیدا کرده است خود را فشرده بین کره شمالی خواسته برای سهولت در تحریم فشردن آن لاشی اقتصاد با مطلب افزایش تدابیر نمایش در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پشتوانه حداکثر فشار مبارزات انتخاباتی به زور کیم به رها کردن سلاح های هسته ای. یک کره شمالی رسمی اخراج معاملات امضا شده بین ماه و کیم جونگ سازمان ملل متحد به عنوان "ضایعات کاغذ" توصیف دولت کره جنوبی را به عنوان "رئیس مقصر" برای شکست خود.

اگر چه کیم جونگ سازمان ملل متحد شده است تقریبا به عنوان مهم به عنوان خواهر کوچکتر او نشان داده است افزایش سرخوردگی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور ایالات متحده حاضر به استراحت تحریم ها پس از سه چهره به چهره ملاقات با کیم موفق به تولید چه از طرف ایالات متحده به عنوان یک طرح قابل قبول به مقیاس کره شمالی برنامه هسته ای خود.

کیم رژیم یک انگیزه بزرگ برای نگه داشتن تنش از گرفتن خارج از کنترل و, باعث, بیشتر تحریم های بین المللی. کره شمالی اقتصاد چهره تازه سختی ها به دلیل مرزهای بسته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

"کره شمالی ساخته شده تحریک کردن از فشفشه چیزی است که به معنای واقعی کلمه ساخته شده یک انفجار بزرگ و افزایش درک از تنش اما نمی فشار همه چیز تا آنجا که پیونگ یانگ نمی تواند بعد از به دست آوردن اهرم در روند de-افزایش و مذاکره قطعنامه" گفت: Mintaro اوبا یک دیپلمات سابق آمریکا که تخصصی در شبه جزیره کره مسائل.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب