کیم جونگ سازمان ملل متحد می گوید کره شمالی مانع از coronavirus از حملاتی

توسط: رویترز | سئول | منتشرشده: ژوئیه 3 سال 2020 3:30:33 pm کره شمالی بازگشایی مدارس, اما نگه داشته

توسط NEWSATROPAT در 13 تیر 1399
توسط: رویترز | سئول | منتشرشده: ژوئیه 3 سال 2020 3:30:33 pm
north korea south korea tension, north korea blows up liaison office, north korea threatens south korea, north korea news, south korea news کره شمالی بازگشایی مدارس, اما نگه داشته ممنوعیت تجمعات عمومی و ساخته شده آن را اجباری برای مردم به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی به عنوان بخشی از پاسخ خود را به کروناویروس تهدید. (AP)

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد گفت: در جلسه دفتر سیاسی حاکم (حزب کارگران شمال متوقف شده بود رمان coronavirus از حملاتی در این کشور دولت خبرگزاری KCNA گفت: در روز جمعه.

"ما باید به طور کامل مانع از inroad از بدخیم ویروس و حفظ ثبات ضد اپیدمی وضعیت با وجود بحران بهداشتی در سراسر جهان است که درخشان موفقیت به دست آورد" کیم جونگ سازمان ملل متحد در بیانیه ای گفت انجام شده توسط KCNA. او هشدار داد در برابر خود خوشنودی و یا آرامش در ضد اپیدمی تلاش و خواست کره شمالی را حفظ کند "حداکثر هشدار", KCNA در بیانیه ای گفت.

این دفتر سیاسی جلسه در روز پنج شنبه می آید, به عنوان بسیاری از سخت-آمار کشورهای در حال کاهش مستندات حتی در حالی که جهان به سرعت حرکت می کند گذشته گریم نقاط عطف از 10 میلیون تایید عفونت و 500,000 مرگ و میر.

کره شمالی بازگشایی مدارس, اما نگه داشته ممنوعیت تجمعات عمومی و ساخته شده آن را اجباری برای مردم به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی به عنوان بخشی از پاسخ خود را به کروناویروس تهدید های سازمان بهداشت جهانی (WHO) برگزار می شود.

در حالی که درجا کشور تایید نشده هر گونه عفونت عمومی آن وزارت بهداشت گزارش کرده است همه 922 مردم بررسی می شود که تا کنون آزمایش منفی است. صدها نفر از مردم عمدتا محموله گرداننده در بنادر و مرزهای زمینی به طور منظم قرنطینه برای نظارت بر.

روز پنجشنبه دفتر سیاسی جلسه همچنین لمس کردن در ساخت و ساز از پیونگ یانگ بیمارستان عمومی جریان در پایتخت. کیم با ابراز رضایت پروژه و تشکر از سازندگان برای ساخت پیشرفت در شرایط نامطلوب. "کیم جونگ سازمان ملل متحد ساخته شده مطمئن قدرتمند ملی اقداماتی فوری برای حل مشکلات ناشی به درخشان تکمیل بیمارستان می کند که می تواند مردم را با پیشرفته ترین خدمات پزشکی به جهان استاندارد" KCNA گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن