Kajal Odedra: هیچ platforming و تنها entrenches باورهای'

در این قسمت از تغییر ذهن من, پادکست, Kajal Odedra مدیر اجرایی Change.org انگلستان, مذاکرات در مورد گذشته او نا

توسط NEWSATROPAT در 23 تیر 1399

در این قسمت از تغییر ذهن من, پادکست, Kajal Odedra مدیر اجرایی Change.org انگلستان, مذاکرات در مورد گذشته او ناراحتی با زمینه های فرهنگی و سوء ظن با هیچ platforming.

تغییر ذهن من است که تولید شده توسط # teamnigel در رابطه با ساختاري هدايتي پروژه به عنوان بخشی از تعهد خود نسبت به آموزش شهروندان چالش قدرت و تشویق بحث دموکراتیک. میزبانی شده توسط علی Goldsworthy, Laura آزبورن و الکس چسترفیلد.

مطالعه بیشتر

استیو Bannon نیویورکر ردیف توضیح داد

هنگامی که کارگران و فعالان حقوق همجنسگرایان ایران

Black Lives Matter: بریستول را Colston اعتراض خواهان عدم شجاعت'

متن

Kajal [00:00:00] من خجالت در مورد خانواده من, من خجالت می کشم در مورد زمینه های فرهنگی. من استفاده می شود به نفرت از آن اگر من بوی غذاهای هندی. من مشغول به کار در یک فروشگاه خرده فروش, زمانی که من 16. و من به یاد داشته باشید کار با دیگر آسیایی و فقط از نوع واقعا عطف بینی من اگر من می تواند بوی کاری بر روی آنها چون من تا به حال این ننگ در مورد شما می دانید این واقعیت است که هر چیزی را که شسته سفید بود درست نیست. و آن را در واقع ،

علی [00:00:29] خوش آمدید به تغییر ذهن من. این پادکست که در آن ما از رهبران آنها چه ذهن خود را تغییر دهید و به همین دلیل. من علی Goldsworthy. رییس اجرایی ساختاري هدايتي پروژه. شما فقط شنیده های من, مهمان امروز, Kajal Odedra که شما با ما صحبت در مورد چگونگی رابطه او به قومیت تغییر کرده است و به همین دلیل او در حال حاضر فکر می کند هیچ platforming و معکوس است. اما قبل از ما به آن, من می خواهم شما را دعوت به ثبت نام برای خبرنامه ایمیل ما در depolarizationproject.com. ما ترویج نشان می دهد با باز کردن دموکراسی به هشت میلیون نفر به طور منظم ماهانه بازدید کنندگان است. شما می توانید پیدا کردن کاتولوگ پشت به ما نشان می دهد و اطلاعات بیشتر در این قسمت در opendemocracy.net/depolarizationproject. من پیوست برای امروز قسمت توسط افسانه میزبان خود ارتباط برقرار و کسب و کار متفکر لورا آزبورن.

لورا [00:01:18] سلام علی.

علی [00:01:19] و ما رفتاری بینش متخصص Alex چسترفیلد.

Alex [00:01:22] سلام لورا سلام علی.

علی [00:01:23] بنابراین ما به عنوان خوانده شده Kajal کتاب چیزی را انجام دهید: فعالیت برای همه, قبل از مصاحبه. آن را در تشویق مردم به فکر می کنم در مورد تغییر آنها می تواند از طریق مبارزه. Kajal می داند که یک چیز یا دو مورد از این به عنوان مدیر انگلستان Change.org. چه ایستاده به شما از این مصاحبه لورا ؟

لورا [00:01:39] من فکر Kajal توانایی صحبت کردن واقعا آشکارا در مورد راه رابطه خود را به او چگونه مشخص به عنوان یک زن آسیایی در طول زمان تغییر کرده بود و خیلی عمیق. او موقعیت که مردم شما توافق می کنید و مانند نیز می تواند یک کمی نژادپرستانه من فکر می کنم نیز همچنین چیزی است که همه ما می تواند شناسایی کمی ناشیانه با. و قطعا آن را طنین انداز برای من.

علی [00:01:59] و آنچه در مورد شما? آنچه باید شنوندگان نگاه کردن است ؟

Alex [00:02:02] به خوبی سابق محافظه کار عضو شورا به من شگفت زده شد و من واقعا شگفت زده در چگونه Kajal صحبت در مورد مشخص بودن برای شنیدن صداهایی از یک چشم انداز وسیع و چگونه است که منعکس شد در شکل پایه کاربر. و بسیاری از مردم می توانند یاد بگیرند وجود دارد در مورد شناختی تنوع هنگامی که ما بحث در مورد تنوع و شمول است که بسیار موضعی در حال حاضر.

علی [00:02:24] و با تمام آنچه که در ذهن بیایید به شنیدن از Kajal.

علی [00:02:36] Kajal خوش آمدید به تغییر ذهن من.

Kajal [00:02:38] با تشکر از شما برای داشتن من.

علی [00:02:39] ما خوشحال به شما در اینجا. کتاب خود را انجام کاری: فعالیت برای همه, واقعی شیپور برای مردم به حاشیه و درگیر خواستار تغییر دهید. آیا شما فکر می کنم چیزی وجود دارد که تا کنون فقط ذاتا polarising در مورد مبارزه?

Kajal [00:02:55] آره این سوال خوبی است. من فکر می کنم می توان آن را. منظورم اینه که برای من مبارزه همواره در مورد جامعه و همبستگی. و من فکر می کنم که اگر شما داستان شما واقعا می تواند مردم را با هم. پس از آن واقعا باید این قضیه درست است ؟ باید آن را در مورد آوردن طرف مقابل در طول سفر با شما و آمدن به نوعی از توافق یا نقطه وسط. اما من می بینم بسیاری از فعالیت های است که قطعا polarising. قطعا در مبارزات انتخاباتی که واقعا polarising. اما من فقط فکر نمی کنم آن است که راه. و نوع فعالیت همواره به هم زدن تصمیم ساز و تماس با آنها را یک فرد شر و فکر می کنم آنها را به عنوان یک تبه کار. آن را در مورد تفکر است که تصمیم ساز به عنوان یک انسان واقعی بودن و فکر کردن به آنچه در آن برای آنها و چگونه می توانم آنها را متقاعد درست مثل شما و بسیاری از دیگر بخش های زندگی خود را. من فکر کردم در مورد اینکه چرا مبارزه می تواند گاهی اوقات polarising و من در واقع من در یک زندگی موضوع اعتراض چند هفته پیش و من احساس کردم عصبانی پس از آن. من احساس نا امید. و هنگامی که شما در حال مبارزه برای مدت طولانی وجود دارد و خیلی سرمایه گذاری کرده و ما را از تجربیات شخصی ما به این موضوع وجود دارد و سال ها از ظلم و ستم آن را سخت به انتشار آن است. اما من فکر می کنم که می توانید نوع در زمان های مختلف در مبارزات انتخاباتی. اما من فکر نمی کنم کل کمپین به polarising.

لورا [00:04:15] شما گفت: شما می دانید که شما اغلب سعی می کنید برای پیدا کردن این نوع از وسط زمین اما آیا شما دیده می شود مبارزه مردم را با هم ؟

Kajal [00:04:21] کاملا. یک مثال عالی از یک کمپین با گرد هم آوردن بعید متحدان شما می دانید گروه از مردم است که شما هرگز نمی خواهد ببینید با همکاری با یکدیگر بود که این کمپین در سال 1984 برای کارگران زمانی که کارگران معدن قابل توجه است. این نوع تاچر در برابر کارگران معدن. آنها قابل توجه در مقابل زغال سنگ معدن را تعطیل کرده و او را متوقف می خواهم بودجه به کارگران معدن در حالی که آنها قابل توجه است. پس وجود دارد بسیاری از گروه ها در سراسر انگلستان بودند که به جمع آوری کمک های مردمی و ارسال پول به این روستاها. و این گروه از همجنسگرایان در لندن این را دیدم و آنها را در راه است که رسانه ها شد بدنام کردن و villainising کارگران در راه همان است که آنها احساس کرده بود مورد آزار و اذیت توسط رسانه های خود را. و به طوری که آنها بلافاصله فقط احساس یک نوع خویشاوندی به این گروه است. آنها راه اندازی یک جمع آوری کمک. آنها به پایان رسید تا به بالا بردن بیش از هر گروه دیگری برای کارگران و شما می دانید bussed به این روستای کوچک در ولز با این علامت در سراسر خود را ون گفت: "لزبین و همجنس باز حمایت از کارگران معدن. و که در واقع تبدیل به یک همکاری مادام العمر. و من فکر می کنم آن را فقط واقعا زیبا. من فکر می کنم مبارزه زیبا می باشد و می توان آن را واقعا جامعه بر اساس آن می توانید باور نکردنی ترین لحظات همبستگی. و پس از آن لحظه مثل این که در آن شما فقط انتظار نداریم که کسی به خود بازگشت و آنها را انجام دهد. و فقط برجستگی می دهد به من. آنها سپس ادامه داد: برای سال حمایت از یکدیگر است. شما باید قدرت بیشتر زمانی که شما در کنار یک گروه است که شما لزوما همیشه متصل به.

علی [00:05:48] و تاپیک فوق العاده قدرتمند فیلم در مورد این که برخی از شنوندگان ما آشنا خواهد بود و با غرور و افتخار. به عنوان کسی که از South Wales, آن را تا به حال لمس Richard Curtis درمان برای آن است. اما بیشتر از آن است که در واقع درست است. من همین حالا صحبت های زیادی در مورد زندگی خصوصی من, اما من او بود یک چند در اوصاف کشیش در یکی از معدن روستاها. و آنچه واقعا جالب است این رابطه مداوم. او استعفا داد و از کلیسا در واقع از آنجا که او نمی تواند انجام ازدواج همجنس بازان. و بخشی از چیزهایی است که تا به حال شروع به دیدن که در واقع این رابطه و چگونه آن را به حال در آمده است. بنابراین شما حق آن است که به طور کامل مادام العمر. و من همچنین فکر می کنم زمانی که شما تعجب آور مشارکت, Kajal و این چیزی است که من می خواهم بگویم به شما, آیا شما فکر می کنم آنها احتمال بیشتری برای موفقیت کسانی که در مبارزات با بعید متحدان کار با هم ؟

Kajal [00:06:35] من فکر می کنم قوی تر هستند. و به طوری که آنها باید یک فرصت بهتر. شما نیز پس از آن در حال حاضر صحبت کردن با یک گروه است که لزوما در وارونه کاما قرار است با شما موافقم. و بنابراین در حال حاضر شما در معرض رسانه های مختلف شما در معرض مختلف تصمیم گیرندگان و یا با نفوذ سیاستمداران است. من فکر می کنم که آنها می تواند بیشتر موثر است. هنگامی که ما مشغول به کار بودند در یک کمپین سال پیش یکی از چیزهایی که کلیدی است که ما انجام دادیم این بود سعی کنید برای به دست آوردن معلمان اتحادیه در هیئت مدیره. هنگامی که من در واقع به کمپین آموزش من اغلب در مورد بحث من فقط فکر نمی کنم در مورد شما می دانید فریاد در تصمیم ساز فکر می کنم که این مردم هستند که شما در واقع می تواند در هیئت مدیره است که می تواند سفر خود را بسیار ساده تر.

علی [00:07:14] من کاملا دریافت که. شما که قبلا ذکر شد در مورد سیاه و سفید زندگی می کند و مهم است که شما بوده ام واقعا کاملا صریح در مورد آن, شما می دانید و من حدس می زنم و دوستان ما و من دیده ام که در آینده از طریق شما می دانید امروزه چه بسیار خوبی به دنبال Instagram خوراک. اما جایی که شما فکر می کنم در این لحظه و در جایی که این جنبش ممکن است به رهبری?

Kajal [00:07:34] آره من من شده فکر کردن در مورد این بسیاری از آنجا که برای برخی از شما می دانید برای مردم رنگی و سیاه و سفید از مردم من می دانم که در زندگی من وجود دارد یک بیت از یک نوع برافروخته احساس از آنجا که این نوع آره ما شده است صحبت کردن در مورد این برای مدت زمان طولانی. در نهایت, شما در حال بیدار شدن از خواب. و در برخی از راه های آن را احساس می کند کمی مانند من بیش از حد لحظه ای که این چند روز وقتی که من بیش از حد مهربان بود از لگد زدن که در آن همه ناگهانی بسیاری از شما می دانید زنان در زندگی من بودند و به اشتراک گذاری تجارب خود را در رسانه های اجتماعی. و شما متوجه است که در واقع شما تمام شده است تجربه این نوع از چیزی که به صورت روزانه اما شما با هیچ کس در مورد آن. و این احساس مشابه در حال حاضر که در آن) مردم از رنگ باید آژانس به بحث در مورد آنچه که آنها در حال تجربه. و ب) سفید مردم در حال گوش دادن و آنها در حال اقدام است. بنابراین وقتی که من رفتم به آن اعتراض معمولا وقتی که من رفتن به یک اعتراض است که برای انجام با عدالت نژادی و یا اخراج مسائل آن بیشتر مردم از رنگ. این بود آن بود. آن را مانند کسانی که بسیاری از مردم سفید کردن. آن باور نکردنی بود. این احساس واقعا شگفت انگیز و شبیه به چیزی متفاوت اتفاق می افتد. در پشت همه این بسیاری شده است اتفاق می افتد به بسیاری از سازمانها در انجام برخی از منعکس کننده. بسیاری از مدیران اجرائی پله پایین. و من احساس می کنم اگر ما نگه داشتن رفتن و اگر ما همچنان متعهد و وقتی دیدم ما منظورم همه از ما, شما می دانید هر کسی که صحبت های نوشتن مطالب در رسانه های اجتماعی آنها نه تنها توقف زمانی که وجود دارد یکی دیگر از داستان. اما در واقع اگر همه همچنان ما واقعا می تواند یک تغییر در سیستم در کشور ما است. بنابراین در مینیاپولیس آنها در حال حاضر رای به پال خواستار قطع بودجه دولت ، که باور نکردنی است. در انگلستان وجود دارد که مشاوره می افتد در حال حاضر در مورد این مجسمه که ما در سراسر کشور است که شما می دانید idolising استعمارگران و امپریالیستها چیزی است که من هرگز فکر نمی کردم در طول عمر من من می خواهم به دیدن انگلستان انجام بررسی و پذیرش است که این در واقع چیزی است که ما باید جشن. شما می دانید کسانی که گفتگو در مورد برنامه درسی و در نهایت آموزش تاریخ استعماری در برنامه درسی در انگلستان, بنابراین من فکر می کنم که این می تواند یک تغییر عمده فروشی اگر ما را هل دادن. اما ما فقط نیاز به نگه دارید تا حرکت.

علی [00:09:51] ما آن را در نشان می دهد اشاره می کند که برای افرادی که ممکن است آن را دیده اند اما وجود دارد برخی کاملا مشترک فیلم در مورد پلیس بریستول که در آن یکی از این مجسمه ها پایین کشیده شد تصمیم به مداخله و در یک محل که در آن روابط به طور سنتی شده است واقعا کاملا خصمانه بین پلیس و جوامع از رنگ در انگلستان است. من شیفته. چگونه است که پاسخ که آنها تا به حال جایی که آنها تصمیم به مداخله و به مردم اجازه اعتراض چگونه است که شما احساس می کنید ؟

Kajal [00:10:21] آن را شگفت انگیز است. آن را باور نکردنی برای دیدن افرادی که نمایندگی یک موسسه سیستمیک که تا به حال مسائل مربوط بودن institutionally نژادپرست است. دیدن این اعداد و ارقام در واقع حمایت از این جنبش است. شما احساس می کنید مانند یک انسان زمانی که بسیاری از زمان شما احساس می کنید کمتر از. بنابراین من فکر می کنم آن را برای یک لحظه. من فقط امیدوارم که آن را ادامه می دهد.

علی [00:10:44] دهکدهای از آن تغییر ذهن خود را در مورد چگونه شما احساس می کنید در مورد پلیس در تمام ؟

Kajal [00:10:47] خوب من مخلوط کردم من همیشه دیدگاه های متفاوتی در مورد پلیس از آنجا که من در یک روستا در میدلندز, سفید طبقه کارگر. پدر و مادر من زد یک فروشگاه وجود دارد. به عنوان ما در حال رشد بودند تا ما فقط به نژاد پرستی بود و بی امان و آن را کلامی و آن را فیزیکی و آن را روزانه است. خاطرات من از دوران کودکی من هستند درست مثل اغلب داشتن پلیس در شب. هنگامی که آنها در بسته مغازه هنگامی که پدر و مادر تا به حال نزدیک به مغازه. چیز دیگری که تا به حال اتفاق افتاده است یا نه. ما زندگی می کردند در سراسر جاده از فروشگاه. آنها فقط می خواهید همیشه یک باند حلق آویز در اطراف در خارج, فریاد مسائل پرتاب چیز. و آن را واقعا آن را زا. شما می دانید که اغلب مادر خواهد بود و اشک می ریخت اما خاطرات من از پلیس هستند که شما می دانید که آنها فقط فوق العاده دوست داشتنی و مفید است. و بنابراین من تا به حال این فیلتر است از آنچه که قرار بود. و آن را تا زمانی که بزرگتر شدم که من متوجه شدم از صحبت کردن با پدرم در مورد آن در واقع چقدر سخت بود برای پدر و در واقع به دست آوردن هر چیزی که اتفاق می افتد هر چیزی را تغییر دهید. و آن سال از او صحبت به MP صحبت اجرایی این شورا به دریافت واقعی, واقعی, پشتیبانی مناسب از پلیس چون ما اساسا مورد آزار و اذیت تمام وقت. بنابراین من لازم نیست که سیاه و سفید از نظر پلیس است. من فکر می کنم که وجود دارد خوب مردم از پلیس است. من فکر می کنم که یک مشکل وجود دارد با این موسسه و یک مشکل وجود دارد با موسسات انگلیس در نظر گرفتن مسئولیت برای نژادپرستی که آنها تداوم. اما من فکر می کنم وجود دارد وجود دارد خوب مردم در همه جا.

لورا [00:12:19] من فقط رفتن به می گویند اگر من می تواند شما را فقط برای یک ثانیه به چیز دیگری که شما را لمس روی در اصلی خود و پاسخ در مورد پاسخ از کسب و کار. این چیزی است که ما شده ایم صحبت کردن در مورد بسیار کمی. چگونه می توانم به شما فکر می کنم که بازی خواهد کرد ؟ چون بسیار اردوگاه های مختلف و دیدگاه های مختلف بر روی آن است. چقدر شما فکر می کنید آنها را مرتب کردن بر اساس از یک بزرگتر و گسترده تر موضع و در واقع چیزی نیست فقط چیزی بگم ؟

Kajal [00:12:45] آره. من صادقانه فکر می کنم که زمان به فقط می گویند چیزی است که بیش از. و هر کسی که فقط چیزی گفته به نظر می رسد واقعا ضعیف است. من پرسیده شده است توسط یک زن و شوهر از کسب و کار برای مشاوره زمانی که آنها بوده ام prepping بیانیه های خود را دارند و آنچه آنها در حال رفتن به انجام. و توصیه من بوده است همین حالا بحث در مورد آموزش تنوع. اگر شما در حال رفتن به انجام کاری مانند شاید فکر می کنم در مورد برگزاری از گفتن هر چیزی در حال حاضر و در واقع انجام برخی از کار را به تعهدات زمانی که شما در واقع چیزی می گویند. من فکر می کنم که واقعا مهم است. من از دیدن سازمانها تغییر, رهبری, و من فکر می کنم که می تواند یکی از قوی ترین چیزهایی که از آنجا که شما می توانید ساعت از آموزش تنوع در سازمان. اما اگر شما در واقع نه استخدام و ساخت فضا و اگر رهبری در پله پایین به ایجاد فضا برای مردم و مردم از رنگ به طور کلی و سپس شما نمی خواهید برای دیدن هر چیزی را تغییر دهید. و من شاهد است که اتفاق می افتد بسیار زیادی است. بنابراین من من کردم امیدوارم. احساس می کنم مثل این است که یک نقطه عطف است.

علی [00:13:45] و من مطمئن هستم که اگر الکس در اینجا بود و ما بحث آن را پس از آن قرار داده و برخی از مسائل در نمایش یادداشت های او می شود صحبت کردن در مورد در واقع چگونه اغلب ناخودآگاه تعصب آموزش نتیجه معکوس و افرادی که فقط می خواهم اوه من انجام داده ام من آموزش در حال حاضر, بنابراین من انجام دقیقا همانطور که من بود.

Kajal [00:13:59] آره.

علی [00:13:59] و این واقعا منجر به هر گونه تفاوت که باید از آن است که فوق العاده خسته کننده برای کسی به تماشای از خارج به امید چیز اجازه دهید به تنهایی اگر شما کسی که به معنای کمک و که آن را نمی کند.

Kajal [00:14:10] آره, من می دانم.

علی [00:14:11] من به خوبی می تواند حس نا امیدی. شما کمی صحبت کردیم در مورد مردم نیست که همه خوب یا همه بد است. من همیشه زده خیابان Q آهنگ از موسیقی, 'همه می تواند یک کمی نژادپرستانه واقعا". و من به شما هشدار می دهند که من ممکن است بخواهید به ویژه هنگامی که شما می توانید درخواست آن را به من به عنوان به خوبی. و من تعجب می کنم اگر شما تا کنون فکر که شما می خواهم نژادپرستانه بوده است.

Kajal [00:14:33] آره من واقعا فکر می کنم این یک سوال بزرگ است و من فکر می کنم این یک سوال مهم. بنابراین من واقعا خوشحالم که شما درخواست آن را. من واقعا معتقدم که همه ما باید آن را در ما و این بستگی به جایی که شما و جایی که شما به دنیا آمد. اما شما می دانید که من در انگلستان متولد و من شستشوی مغزی شده است با آرمان های سفیدی است. و بنابراین من می خواهم بگویم بسیاری از دوران کودکی من به من به من در اوایل 20s, من می خواهم بگویم من تا به حال برخی از جدی internalised نژاد پرستی. من خجالت می کشم در مورد خانواده من. من خجالت می کشم در مورد زمینه های فرهنگی. من استفاده می شود به فقط مانند آن متنفر اگر من بوی غذای هندی. من مشغول به کار در یک فروشگاه خرده فروش وقتی که من 16. و من به یاد داشته باشید کار با دیگر آسیایی و فقط از نوع واقعا عطف بینی من اگر من می تواند بوی کاری بر روی آنها چون من تا به حال این ننگ در مورد شما می دانید این واقعیت است که هر چیزی را که شسته سفید بود درست نیست و آن را در واقع ، و من فکر می کنم این مهم است که ما صحبت در مورد که چون من فکر می کنم که همه ما آن را داشته باشد. در حال حاضر من فکر می کنم من واقعا سعی کنید به فکر می کنم در مورد ارزیابی و شما می دانید حدس دوم اینکه من یک قضاوت چون کسی است که صحبت کردن یک راه خاص است. من فکر می کنم ما فقط همه باید آگاه باشید از ضمنی و تعصبات است که ما به خاطر آنها وجود دارد.

علی [00:15:52] من تا به حال یک تجربه زمانی که من برای اولین بار نقل مکان به ایالات متحده در واقع جایی که من استفاده می شود عبارت 'این همه یک بیت زمزمه چینی'. و شما می دانید که من تا به حال هرگز هر چیزی را که من می خواهم واقعا فکر کردن در مورد. اما دوستان چینی اتفاق افتاد به در اتاق و از من پرسید به توضیح آنچه که به معنای. و من فقط به طور ناگهانی آن را در من dawned, شما می دانید, چگونه فوق العاده نژادپرستانه بود که به عنوان یک بیان. و من فراوان عذر خواهی کرد و گفت من هرگز دوباره از آن استفاده. اما من فکر می کنم شما می دانید من نمی خواهم به فکر می کنم از خودم به عنوان کسی که تبعیض نژادی و یا نگه داشتن آن تعصبات اما آن را در مورد چگونه من می گویم تا حدودی چگونه ناخودآگاه است اما همچنین چه چیزهایی زندگی و تنفس. و شما نیاز به منعکس کننده و داشته باشیم. بنابراین دقیقا آنچه من گفتم در مورد اینکه واقعا متفکرانه از آن و من سعی می کنم و من صحبت کردن در مورد است که به عنوان مثال از آنجا که امیدوارم این باعث می شود آن را مجاز برای افراد دیگر به مانند در واقع شاید من کمی نژادپرستانه و من نیاز به کار بر روی این.

Kajal [00:16:45] آره. و من فکر می کنم ما باید به مردم اتاق به آن اشتباه است. و چون از کار من شده است در بسیاری از مکالمات در بسیاری از اتاق که در آن مردم آج بر روی پوسته در اطراف من چون من نمی خواهم به می گویند که کلمه سیاه و سفید و یا آنها نمی خواهند به می گویند خواهم, شما می دانید, هندی فرد است. و آن را مانند بیشتر است که ما سرکوب که ما never gonna از یکدیگر یاد بگیرند و ما هرگز از تو بهتر است. ما هرگز نمی کنه به یک جای بهتر. من فکر می کنم این خیلی مهم است که ما با داشتن این گفتگو به دلیل من فکر می کنم شما را دیدم علی من در توییتر روز دیگر و کسی مثل شما می دانم که کاملا تاسیس فرد در جامعه مدنی توییتی گفت: آنها هرگز ملاقات مبارک نژادپرست است. و آن را شبیه به 200 رسانهها و همه آن را دوست داشتن. و هر کس را نوازش خود را بر پشت زیرا آنها مانند. هکتار در هکتار. همه ما نفرت نژادپرستان. و من هنوز توییتی به او برگشت و به من گفت: این بسیار خطرناک است که به خصوص در حال حاضر ما نباید othering نژاد پرستی. همه ما نیاز به قبول آن را به طور کامل در ایالات متحده و آن را در جامعه مدنی است. آن را در امور خیریه بخش. و بیشتر به ما می گویند که آن را بیش از وجود دارد, ما هرگز رفع مشکلاتی که ما در حال حاضر.

Kajal [00:17:57] آره من به طور کامل به شما می دانید آن را مانند من میگردند در مورد آنچه من گفتم و باید بگویم برای ما آمریکا شنوندگان به ترجمه از زبان انگلیسی است که به وضوح برخی از نسبتا نژادپرستانه و ریشه. زمزمه چینی شناخته شده به عنوان تلفن بازی کردن در اینجا. زمانی که من توضیح آن را به دوستان آمریکایی من آنها را شل جاوید. آنها مانند من کلمه. انگلیسی, موسسات واقعا نژادپرست است. آن را نه فقط در امریکا است. شما می دانید, من سعی کردم به نگه داشتن بر روی آن ریاضت.

لورا [00:18:22] و بسیاری از سخنان در کمک های که شما فکر می کنید این همه وقت که پرهیاهو و تبعیض علیه گروه های مختلف در جامعه است. و شما استفاده کنید و یکی یکی شما را به طور تصادفی با استفاده از آنها را در برخی از نقطه و پس از آن متوجه چقدر افتضاح است.

علی [00:18:37] من واقعا قدردانی Kajal که شما راحت رفتن وجود دارد و همچنین به دلیل آن را آسان مکالمه داشته باشند.

Kajal [00:18:42] آره این مهم است. همه ما اذعان داریم قادر به این دلیل من بیشتر نا امید بودن در شما می دانید, من آمده ام از موسسه خیریه بخش در انگلستان و است که واقعا فکر می کند آن را فرشته و شما می دانید نمی باید هر گونه مشکلات. و این خطرناک تر است. و بنابراین بیش از همه ما صحبت در مورد این مسائل بیشتر آنها قادر به نقد خود.

علی [00:19:07] من که قرار بود به تصویب بیش از ما در حال حاضر تحت پوشش برخی از زیبا گوشتی موضوعات.

لورا [00:19:13] ما. اما اگر من ممکن است شما بپرسید این سوال که ما از هر کسی که می آید در پادکست است که در مورد یک زمان که شما تغییر ذهن خود را بر روی یک مسئله اساسی و به ما گفت که شما تغییر ذهن خود را در یک مقدار زیادی. و شما واقعا افتخار می کنم. آن است که واقعا خوب است. بنابراین من فقط می خواهم به شما بپرسید به شما می دانم آنچه را که شما تغییر ذهن خود را ، حتی اگر آن را به مقدار زیادی از همه چیز و چرا.

Kajal [00:19:34] اوه خیلی. آره من واقعا ارزش افرادی که ذهن خود را تغییر دهید. من فکر می کنم این چیزی است که واقعا بسیار دادهاند. یکی من می خواهم به بحث در مورد این است که من تغییر ذهن من در مورد هیچ platforming. من استفاده می شود کاملا به شدت طرفدار هیچ platforming. من به یاد داشته باشید در سال 2009 من باید شده اند در اوایل 20s پس از آن. من به یاد داشته باشید زمانی که BNP دعوت شدند به سوال زمان. بنابراین نیک گریفین رهبر BNP در آن زمان بود دعوت می شود در این. و شما می دانید, آن را بسیار نوع یک نهاد نشان می دهد. من به یاد داشته باشید آن را احساس مانند یک واقعی رنج مانند شخصی رنج. بی بی سی بسیار در نظر گرفته و آن را تقریبا با شکوه. و آنها را به دعوت این مرد با مشاهدات نژادپرستانه بر روی یک مرحله احساس اشتباه است. سپس به عنوان سال نوع رفت و در هیچ platforming و شروع به گرفتن واقعا ابتلا به خصوص در دانشگاهها و من فکر می کنم شاید برای چند سال آن را فقط به نوع مخلوط کرده انداز در آن است. اما در حال حاضر من واقعا احساس می کنید که هنگامی که شما را سرکوب انداز شما در واقع آنها را نمی شنوند و مردم نمی شنیدن ایده ها و شما قادر خواهید بود برای گفتگو. و بیشتر است که شما را نگه دارید از هم جدا بیشتر است که شما نگه داشتن آن گفتگو از هم جدا بیشتر تثبیت آن اعتقادات تبدیل شده است. و این نوع از جهان من می خواهم به زندگی می کنند در این نوع از جامعه من می خواهم به زندگی می کنند در یک جهان که در آن ما قادر به صحبت کردن با یکدیگر. قصد بازگشت به نوع مانند آنچه که ما صحبت کردن در مورد قبل از آن در مورد شما می دانید که مردم کمی ترسیده می گویند چرا که آنها همه چیز ممکن است صدا نژادپرستانه و یا آنها ممکن است در آن اشتباه است. به عنوان یک متحد, شما ممکن است همه چیز اشتباه است اما این خوب است. ما باید به مردم اجازه می دهد به اشتباه. و من فکر می کنم هیچ platforming و همیشه مانند مخالف آن است.

لورا [00:21:19] چیزی خاص اتفاق می افتد و یا آیا شما یک مثال خاص از آن جایی که شما فکر می کنید که اشتباه است در واقع.

Kajal [00:21:27] من thnk چند چیز است. بنابراین یکی از چیزهایی است که من مدیر Change.org در بریتانیا و من در اینجا برای حدود هفت سال است. و Change.org یک پلت فرم باز این طومار پلت فرم که در آن هر کسی می تواند شروع یک مبارزه است. و قبلا برای چند سال نبود آن را فقط برای ترقی خواهان پس از چند سال. این بود که قبل از زمان من. ما تبدیل به یک پلت فرم باز. و هنگامی که من در مبارزات چشم انداز فعالیت های چشم انداز, من می بینم بسیاری از ترقی خواهان و چپ ایجاد سیستم عامل برای خود و نوع صحبت کردن به یکدیگر است. اما وجود دارد هیچ چیز دیگری در خارج وجود دارد که در واقع به هر کسی یک صدا و قادر به صحبت کردن. و من واقعا معتقدم که در این ایده بحث و تنوع از نظر من حدس می زنم. من باور در مردم داشتن یک صدای بیشتر از هر چیزی من فکر می کنم یکی از دلایلی است که چرا ما باید به نوع سمی ظروف سرباز یا مسافر از Brexit چرا که بخش عمده ای از جامعه فقط احساس نمی شنیده ام برای یک زمان طولانی. من فقط احساس می کنیم نیاز به ایجاد وسایل نقلیه بیشتر برای افرادی که قادر به صحبت کردن و گفتن نظرات خود را و ما را قادر به در واقع بحث آنها. در حال حاضر این بدان معنا نیست که, شما می دانید, من فکر می کنم که استثنا وجود دارد. بنابراین من موافق نیستم با افرادی که تحریک خشونت یا نفرت. من فکر می کنم که درست نیست.

لورا [00:22:42] که وجود دارد یک پایان ؟

Kajal [00:22:44] بله دقیقا. و که نباید تحمل شود. پس, به عنوان مثال, شما می دانید, کتی هاپکینز گرفته شده توییتر. من فکر می کنم که یک چیز خوب است. و من فکر می کنم که در واقع موثر است که مردم می خواهم که هیچ platformed چرا که دسترسی آنها به این نوع از نفرت شبکه ها قطع. برای مثال کسی مثل کتی هاپکینز به راحتی می توانید شروع یک کمپین نفرت نسبت به کسی و سپس آن شخص شروع خواهد شد گرفتن پست نفرت تهدیدات در این پست تهدید به مرگ که نوع از چیزی که می تواند محدود شود اگر کسی طول می کشد دور است که پلت فرم. اما به طور کلی من واقعا معتقدم که ما نباید سرکوب مردم را ديد و ما در واقع باید ایجاد فضاهای بیشتر به بحث در مورد آنها. من به یاد داشته باشید من فکر می کنم چند سال پیش نیویورک تایمز در حال اجرا بود خود را به جشنواره از ایده ها و رفتن آنها به دیوید Remnick مصاحبه استیو Bannon. و پس از آن وجود دارد مقدار زیادی از خشم بیش از آن. و به طوری که آنها کاهش یافته است او را. و دیوید Remnick در آن زمان گفته بود زمانی که آن را به اتفاق می افتد که او تا به حال هر قصد و درخواست او دشوار و سوالات جدی. اما به عنوان به زودی به عنوان آنها او را رها و سپس ما می توانید از او بخواهید دشوار و سوالات جدی. و بنابراین پس از آن که او را نگه پاسخگو? که مشکل ساز است. من حتی احساس می کنم کمی بحث برانگیز گفت: این به این دلیل من احساس می کنم در نوع پیشرونده (persian) آن'ss بسیار در روند طرفدار هیچ پلت فرم. آره. به طوری که یکی که من فکر ترین نوع جالب است.

لورا [00:24:08] و پاسخگویی است مهم مقابل وجود دارد, آن نمی باشد? یکی از چیزهای دیگر که شما را لمس در آنجا ایجاد شد که فضا برای بیشتر fulsome مکالمه است که شما می دانید کمتر از بسته بندی کردن یک راه یا دیگری. از دیدگاه خود و تجربه خود را در تغییر آنچه شما فکر می کنم که برخی از راه های ما می توانید انجام دهید ؟

Kajal [00:24:29] آره من فکر می کنم وجود دارد به اندازه کافی وجود دارد خارج وجود دارد در حال حاضر ما قادر به کسانی که مکالمات. من فکر می کنم که حتی ما درخواست مدل است که هنوز هم بسیار مهربان از شما می دانید, ما بسیاری از دادخواست است که در هر دو طرف از یک موضوع است. آنچه من دوست دارم این است که برای ایجاد انجمن ها که در آن مردم قادر به برقراری ارتباط با یکدیگر و انجام است که آنلاین مستند, من فکر می کنم ایجاد کرده تمام جهان از فرصت برای ما برای تعامل با یک دیگر آنلاین. من فکر می کنم که شما می دانید وجود دارد بسیاری از موانع به انجام چیزهای شبیه به این. اگر شما می خواهید تنوع از نظر من فکر می کنم شما می دانید, آن را انجام آنلاین است که واقعا موثر انجام مسائل شما می دانید ایجاد اعلامیه در Google Docs. وجود دارد بسیاری از کشورهایی که به نوعی از آزمایش چیزهایی مانند آن را به طوری که من فکر می کنم می تواند بیشتر موثر است. من فکر نمی کنم که راهی که ما همیشه وجود دارد و در عین حال با تکنولوژی, من فکر می کنم که رسانه های اجتماعی در واقع کاملا به ما ارائه با ابزار واقعا باید این مکالمات. و بنابراین در حال حاضر من فقط دیدن بسیاری از مردم فریاد در هر یک از دیگر.

علی [00:25:28] من علاقه مند هستم در نظر مردم که به دلیل آن است که 17 میلیون نفر است که change.org در انگلستان ؟

Kajal [00:25:34] در انگلستان است 18m در حال حاضر.

علی [00:25:37] خوب تبریک می گویم. به خوبی آنچه در آن است? آن است که 300 میلیون نفر در سراسر جهان?

Kajal [00:25:41] است 400 میلیون در حال حاضر ؟ آن را اساسا از Covid اتفاق افتاده است کاربر ما رشد رفته دیوانه.

علی [00:25:49] مرسی. آره. و گمان می کنم آنچه که من قرار بود به درخواست است که شما می دانید شما صحبت کردیم بسیار کمی در مورد پیشرو یا progressive حرکت. اما چه چیزی شما در مورد پس زمینه از افرادی که ثبت نام خود را از مبارزات? مانند آن گسترده تر به عنوان یک نتیجه را برای شما در نظر گرفتن پلت فرم نسبتا گسترده ای در سیاست ؟

Kajal [00:26:06] صد در صد آره. بنابراین ما نمی دانم زیادی در مورد تمامی کاربران از آنجا که ما جمع آوری نیست چیزی فراتر از آدرس ایمیل ارسال کد. اما چند سال پیش برخی از کارهای من با YouGov در انگلستان که در آن آنها همسان. آنها اساسا نظرسنجی از کاربران ما و سپس آنها قادر بودند به ما یک نوع خوب از یک ایده از آنچه ما کاربر جمعیتی بود. این است که شاید پنج سال پیش در حال حاضر شاید چهار سال پیش. و آن جمعیتی همسان تقریبا کاملا همسان بخش از جمعیت است. و ما همچنین از آنها خواست که در زمان رای خود را در هدف. بسیاری از آنها گفت که آنها هم میخوام رای UKIP یا سبز. واقعا جالب بود. آن را در واقع در طول سال 2016 انتخابات. ما نمی دانیم که وجه آن را خواهید بروید. مردم انتظار داشتند که یک کار نبود. اما ما دیدم از این اطلاعات است که مردم می گفتند که آنها فقط انجام می شود با احزاب اصلی و که آنها می خواستند برای رای دادن به marginals. و همچنین هنگامی که شما می دانید در تمام طول چند سال گذشته با Brexit آن شده است تقریبا 50/50. در آغاز مبارزات انتخاباتی بر روی پلت فرم یا نرم افزار و یا برابر. بنابراین ما می دانیم که وجود واقعی تقسیم می شود. و من فکر می کنم آن را به دلیل درخواست مردم شروع به مانند اکثر اکثر درخواست ها با مسائل محلی و آنها در مورد مدارس محلی و یا شما می دانید این بیمارستان تعطیل بودن و یا تلاش برای صرفه جویی در میخانه محلی. و در آن دسته از مسائل در مورد شما می دانید به سمت چپ یا راست آنها فقط در مورد جامعه خود را. و به همین دلیل من فکر می کنم ما باید این باور نکردنی وسعت نظر بر روی پلت فرم ما به دلیل آنها نمی آیند چرا که از سیاست است. اما ما کار من حدس می زنم این است که سعی کنید و آنها را درگیر در بیشتر مسائل و سعی کنید و آنها را درگیر بیشتر در مورد مسائل است که آنها در حال امضای بر روی پلت فرم.

علی [00:28:01] و احتمالا تعجب آور برای کاملا چند مردم است که شما را که گسترده تر پایه و تاپیک کل تجارت در مقدار اطلاعات شما جمع آوری شده از مردم و نحوه فعال آنها و uncomfort با داده های به عنوان خوبی است.

Kajal [00:28:11] آره دقیقا. آره.

علی [00:28:13] در حال حاضر, Kajal, من می خواهم به شما بپرسید سوال دیگر این است که ما را به تقریبا همه مهمانان ما است که شما می خواهم برای شنیدن از حدود یک زمان است که آنها تا به حال تغییر ذهن خود را?

Kajal [00:28:26] آره. بنابراین من می خواهم به شنیدن کسی که شما می دانید می آید در سراسر به عنوان خونین فکر. شما می دانید من می خواهم به شنیدن آنچه که تغییر چه اتحادش را تغییر ذهن خود را. و بنابراین من تا به حال دو پاسخ به این. آیا شما می خواهید من فقط یکی را انتخاب کنید?

علی [00:28:41] در حال حاضر شما می تواند با دو. اما نه باراک اوباما.

[00:28:47] چون من فکر می کنم او باراک اوباما را سرد. من فکر می کنم او تغییر ذهن خود را. وجود دارد چیزی در مورد Dominic کامینگز است که باعث می شود من احساس می کنم مثل او بسیار خونین فکر و او واقعا می دانید است. او واقعا نمی خواهید برای گوش دادن به سیاستمداران و او نمی خواهند به گوش دادن به دولت است. و او فقط می خواهد به انجام چیزی که خود او. و او خود را آغاز کند. او چشم انداز خود را. و او فقط به نظر می رسد غیر ممکن است به نوعی از شما می دانید, به سر خود را. و بنابراین من واقعا می خواهم به می دانم که زمانی که او تغییر ذهن خود را? و نیز مارگارت تاچر.

علی [00:29:23] بنابراین من یک جواب برای شما در تاچر در واقع. من فقط فکر می کنم آن است. آره. او واقعا با خواندن این کتاب توسط این مرد مورچه قهوه ای در مورد نقش رهبری در سیاست است. و او در ابتدا فکر نمی کنم میخائیل گورباچف بود و یک چیز خوب و آمد دور پس از گوش دادن به یک دسته از کارشناسان و داشتن آنها می آیند برای دیدار. او بود در واقع من فکر می کنم گورباچف می تواند راه را برای صلح و واقعا پایان دادن به جنگ سرد. و او فرار یک راه طولانی پیش از ریگان که عاشق او است. و بدون تاچر هیچ راهی وجود دارد که گورباچف که وجود دارد که از پایان جنگ سرد در راه آن بود. و او واقعا اعتبار. و من واقعا شگفت زده کرد. من بسیار غافلگیر شده است. من نمی سنج با با نمایش تاچر در همه.

Kajal [00:30:06] آره.

علی [00:30:08] و این نشان می دهد که یک بیت چگونه او نقل مکان کرد و به عنوان یک رهبر زمانی که او در اتاق. اما من می خواهم بگویم بسیار غافلگیر شده است.

Kajal [00:30:13] آره که جالب نیست ؟ شما می توانید او به این نما بسیار نوع مشخص و واقعی قدرت از نوع خود ، اما از آنجا که من فکر می کنم من در سراسر آمده بسیار خاصی در من ديد بلکه در همان زمان شخص دیگر نمی دانم من در واقع تیک تاک, همراه, رفتن, اوه در واقع شاید چیزی هست که. و است که همیشه نمی آمد در سراسر به شخص دیگر.

علی [00:30:33] هیچ حق با شماست. منظورم این است که او به نام بانوی آهن برای یک دلیل و او را کشت کل این خانم را برای تبدیل شدن چیزی. چه اعتصاب من در این داستان این است که او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است گرفته شده و موقعیت و بنابراین آن را آسان تر برای او را به تغییر ذهن خود را کمی داشتن که واقعا فوق العاده وفادار ماندهاند به قبل از ازدواج است. و من فکر می کنم که شما می دانید که ما در زمان ما در این مورد صحبت در زمینههای دیگر مانند به عنوان یک رهبر اهمیت بودن قادر به می گویند که من نمی دانم و یا در حال انتظار برای گرفتن یک موقعیت به کارشناسان زمان کوتاه شما فوق العاده مهم است زیرا آن را بسیار سخت تر برای انجام کامل صورت چرخش هنگامی که شما چیزی گفت publicly.

Kajal [00:31:11] آره. اما آن را نیز دقیق و درست است ؟ چرا که اگر شما نمی دانید که پس از آن شما را نمی دانم شاید شما نباید تظاهر.

علی [00:31:17] آره دقیقا. و من فکر می کنم بسیاری وجود دارد که سیاستمداران می تواند از آن یاد. از شما بسیار سپاسگزارم. شما بوده ام فاب.

Kajal [00:31:23] با تشکر از شما بچه ها. که سرگرم کننده بود.

لورا [00:31:25] شما واقعا باید. با تشکر از شما.

علی [00:31:34] قبل از بحث می کنیم اجازه دهید سریع کلمه از حامیان ما.

[00:31:40] سلام من مریم فیتزجرالد, سردبیر در باز کردن دموکراسی است. ما وجود دارد برای شما را به آخرین گزارش و تحلیل اجتماعی و سیاسی در سراسر جهان است. ما در اینجا به آموزش شهروندان چالش قدرت و تشویق بحث دموکراتیک فقط به عنوان این پادکست می کند. برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد ما و به سهم خود به کار ما بازدید opendemocracy.net.

علی [00:32:03] بنابراین در حال حاضر ما شنیده ایم مصاحبه کامل. وجود دارد هر چیزی که شما می خواستم به منعکس کننده ،

لورا [00:32:09] Kajal شور و شوق و پویایی عفونی است. آن را واقعا دوست داشتنی صحبت کردن به چنین طبیعی متولد مبارز. و شما می توانید بگویید که چقدر او لذت می برد توانمند سازی مردم است. اما او نیز بسیار بیشتر از آن است. این بود آشکار است که او به ارمغان آورد واقعا بحرانی لنز به خود و دیگران رفتار. همواره بازتاب و باز بودن به تغییر ذهن خود را.

علی [00:32:27] آره. و جالب است زمانی که من تماس Kajal در مورد آینده نشان می دهد, او هیجان زده شد. بلکه فقط گفت: وجود بارهای از چیزهایی است که من ذهن من را تغییر ، که فکر باز شد و یکی از چیزهایی که او بیشتر از افتخار. یک مقایسه با بسیاری از مردم که به بحث ما که شدیدا تلاش برای پاسخ به این سوال و یا فکر می کنم در مورد همه چیز. و من نوعی نمی تواند کمک کند اما احساس می کنید که درگیر شدن در که عمیق فکر عضله است و هنگامی که شما شروع به انجام آن در یک منطقه آن را واقعا آسان تر برای انجام این کار در یکی دیگر از.

Alex [00:32:57] آره این می تواند چیزی است که می آید از شما می دانید, از تجربه و از تمرین و همچنین شاهد نتایج منفی و یا عواقب ناشی از تغییر ذهن خود را, اما همچنین به این دلیل این نوع تفکر است که واقعا effortful برای اکثر مردم است. بنابراین neurologically آن است که بیشتر effortful. من فقط می خواهید به جلو و همچنین یک عنصر از Kajal بحث و گفتگو در مورد نژاد پرستی. او کاملا درست است که ما بسیار به سرعت و به طور خودکار قرار داده و مردم را به گروه های مختلف و این بود تکاملی مزایای. از لحاظ تاریخی این بدان معنی است که ما می تواند به تشخیص افرادی که برای ما آشنا است. و آشنایی حداقل در غارنشین روز بود و بیشتر شبیه به معنی ایمنی و پیدا کردن یک شریک زندگی و داشتن مواد غذایی و منابع و قدرت. بنابراین نشان می دهد که تنها افرادی که از طرف مردم تنها هستند قادر به این معنی است که شما واقعا در حال انکار من فکر می کنم کاملا و اساسا چگونه مغز ما تکامل یافته اند. و من پیدا کردم که چگونه او نزدیک و درگیر با آن فقط واقعا طراوت. من فکر می کنم آن را به شما منجر به یک مقدار بیشتر صادقانه گفتگو در مورد مسابقه.

علی [00:33:56] دهکدهای Kajal الهام بخش شما را به فکر می کنم زمانی که شما تغییر ذهن خود را و چرا ؟ در پایان از این سری خواهیم بود انجام ویژه شنوندگان' edition نشان می دهد. ایمیل [email protected] و به ما بگویید که در مورد چیزی شما تغییر ذهن خود را در. بهترین پاسخ را دریافت کنید یک کپی از Kajal کتاب چیزی را انجام دهید: فعالیت برای همه و ما whizz آن را در این پست به آنها. که همه از ما امروز. با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم برای گوش دادن به این قسمت از تغییر ذهن من. اگر شما دوست game, آنچه شما شنیده فراموش نکنید که ما یک کامل کاتالوگ جذاب مصاحبه با رهبران. شما می توانید پیدا کردن همه آنها را با جستجو تغییر ذهن من در پادکست خود را برنامه. ما خواهید بود در هفته آینده با قسمت جدید این برنامه شامل هلن Lewis, یک روزنامه نگار در اقیانوس اطلس. با تشکر از شما برای باز کردن دموکراسی برای حمایت خود را نشان می دهد به کارولین کرامپتون برای ویرایش. و به کوین McCloud که در آرزوی تبدیل شدن به واقعی است ما موسیقی تم.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن