خوزه آجا پر مینه سوتا, ایالات نیازهای به عنوان دفاعی چوب پنبه اجتماعی پروانه

اما خوزه آجا پا به پر کردن Opara مرکز-بازگشت به نقطه و کمک Loons پیشرفت از گروه D و به دور 16 برابر خطی Columb

توسط NEWSATROPAT در 7 مرداد 1399

اما خوزه آجا پا به پر کردن Opara مرکز-بازگشت به نقطه و کمک Loons پیشرفت از گروه D و به دور 16 برابر خطی Columbus Crew. اولین ضربه 7 p. m. روز شنبه, ژوئیه 28 در Kissimmee, Fla.

در عین حال زمانی که آمریکا هم تیمی های تعقیب Gasper و اتان Finlay ذکر آجا مشارکتهای نیست خیلی در مورد مداخلات گواهی عدم سوء پیشینه و نه خود 6-پا-4 حضور در مجموعه قطعه در هر جعبه.

"غول مهربان," Finlay گفت.

اضافه شده Gasper, " او یکی از بهترین, بیشترین, مردم i'v تا کنون ملاقات کرد, بنابراین من فکر می کنم که صحبت می کند جلد به شخصیت او و شخصیت."

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

آجا (تلفظ Aha) است اروگوئه و معمولا آویزان کردن با هم میهن همکار توماس Chacon, پاراگوئه, مهاجم لوئیس Amarilla و کوبا کاپیتان تیم Ozzie آلونسو. این Latinos بازی Ludo پینگ پنگ و اغلب از خوردن وعده های غذایی با هم اما آجا نیز حرکت خواهد کرد در سراسر اتاق ناهار خوری.

"آمریکای جنوبی بچه ها من تماس بگیرید و می گویند" چرا شما بیش از وجود دارد؟"" آجا گفت. "من سعی کنید برای غذا خوردن نیز با آنها به بحث و بهبود زبان انگلیسی من."

اما محدودیت هایی وجود دارد به آجا بودن یک پروانه اجتماعی. زمانی که مرکز بازگشت شریک مایکل Boxall و Finlay خواسته اند آجا اگر او می خواهد برای پیوستن به آنها را برای گلف او مودبانه رد می کند. "من واقعا خوب" او اعتراف کرد.

در ضمن Boxall و Finlay آورده خود را در باشگاه گلف را به فلوریدا از مینه سوتا است. "آنها نگاه حرفه ای" آجا گفت.

Loons مربی Adrian هیت کمک کرد را آجا به اورلاندو سیتی در سال 2016 اما هیت اخراج شد, به عنوان مربی در اوایل ماه ژوئیه هفته قبل از آجا عرضه برای شیرها. آجا برگزار 25 تعداد بازی در اورلاندو از طریق 2017 و پس از یک تجارت به ونکوور او 17 بازی برای وایت کپس در سال 2018 است.

در سال گذشته آجا برای اتحادیه Espanola در شیلی Primera Division اما او مشتاق به بازگشت به MLS.

"من از دست این لیگ زمانی که من بازی در شیلی" آجا گفت: "بنابراین من می دانم که زمانی که من در بازی وجود دارد من می گویم که اگر من یک فرصت برای بازگشت به لیگ برتر (من) دوباره برای اطمینان حاصل کنید.

"من می خواهم همه چیز را در لیگ و زندگی در آمریکا" گفت: آجا که زندگی در, Woodbury, Minn. با همسر خود. "این خیلی خوب است و خیلی متفاوت بین آمریکای جنوبی زندگی است."

یکی اروگوئه سنت باقی مانده است برای آجا در آمریکا: نوشیدن Yerba Mate گیاهی کافئین چای اغلب مشترک با دیگران از تنبل و از طریق یک نی.

❄ و آجا نوشیدن آن "هر روز" اما با این بیماری همه گیر کوروناویروس ایالات سر مربی ورزشی استیسی Hardin گفت: آنها باید خود را در فنجان به قطع از یک منبع بالقوه برای گسترش یافته است. آنها را انجام دهد.

اگر آجا نقش در Loons کسب پنج امتیاز (1-0-2) در مرحله گروهی بود و اولیه صحبت کردن نقطه کمبود زمان بازی برای ❄ بحث شده است به عنوان به خوبی. ❄ امضا شد به عنوان یک جوان تعیین شده بازیکن فصل گذشته اما 5-پا-5 چشم انداز بازی های برگزار شده است تنها 45 از 270 دقیقه در این مسابقات است.

"من به او صحبت کنید که او نمی تواند ناراحت زمانی که او بازی نمی کند چرا که او 19 سال" آجا گفت. "او را به یادگیری در مورد لیگ و تفاوت بین بازی در اروگوئه و بازی در اینجا این است که مانند خیلی متفاوت است. او به یادگیری و هنگامی که او فرصت او را به انجام آن هست."

اعتیاد به مواد مخدره برای ❄ مشهود است در اروگوئه یک کشور آمریکای جنوبی با غنی فوتبال سنت است. ❄ صعود به صفوف جوانان از جمله در زیر 20 سال جام جهانی در لهستان در تابستان گذشته.

"توماس است که یکی از جوانترین بازیکنان (و) آنها بیشتر در آینده در اروگوئه" آجا به اشتراک گذاشته. "آنها فکر می کنم او در حال رفتن به یکی از بهترین بازیکنان در آینده سال است."

برای Aja, 27 فرصت است در حال حاضر. Opara باقی می ماند برای بقیه مسابقات است. همکار مرکز بازگشت برنت Kallman تا به حال به نشستن سه گروه مرحله بازی را به پایان برساند او 10-بازی زنبیل تعلیق از 2019 و وودبری بومی است که در حال حاضر واجد شرایط برای بازی است اما در خارج از شروع XI.

"من سعی می کنم به مانند آیک بنابراین من انجام خوزه آجا" او گفت:. "من به عنوان من و من واقعا خوشحال هستم که مربی به من این فرصت است."

Boxall رشد عادت کرده اند به بازی با Opara فصل گذشته و همچنین دو بازی اول از سال 2020 فصل در ماه مارس. اما او در حال انتقال همراه با آجا و جفت جدید تست خواهد شد در مقابل یک خدمه طرف که رفت 3-0 در مرحله گروهی با یک زن به همراه هفت هدف دیفرانسیل.

"من فکر می کنم (آجا است) انجام می شود برجسته" Boxall گفت. "منظورم این است که او واقعا نقش خود را, و من فکر می کنم به عنوان یک مرکز پشت همکاران شما نیاز به برقراری ارتباط و آشنایی که. بدیهی است که ما تا به حال نشده است که اما او در آمده و چاک دار در یکپارچه است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب