اسرائیل تصویب 'تهمت ارتفاعات' حل و فصل

توسط: | منتشر شده در تاریخ: 15 ژوئن 2020 11:38:25 am برنامه ریزی برای بحث حل و فصل شد اعلام کرد در

توسط NEWSATROPAT در 27 خرداد 1399
توسط: | منتشر شده در تاریخ: 15 ژوئن 2020 11:38:25 am
golan heights, goln heights netanyahu, benjamin isarel golan heights, golan heights settlement برنامه ریزی برای بحث حل و فصل شد اعلام کرد در سال گذشته است. در حال حاضر اسرائیل و دولت آن را تایید کرده است.

اسرائیل شروع به آماده سازی برای فصل جدید در بلندی های جولان به نام رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پیروی از اسرائیل موافقت دولت در روز یکشنبه.

"ما شروع خواهد شد امروز با گام های عملی برای ساخت رمت مغلوب ساختن پیشی جستن در بلندی های جولان" بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفت: در آغاز نشست هفتگی دولت خود در اورشلیم.

رمت مغلوب ساختن پیشی جستن در زبان عبری ترجمه را به عنوان برگ برنده ارتفاعات در انگلیسی.

اسرائیل دستگیر شده جولان از سوریه در سال 1967 خاورمیانه جنگ و ضمیمه آن در سال 1981. بسیاری از جامعه بین المللی در نظر حرکت و شهرک سازی اسرائیل در سرزمین های غیر قانونی تحت قوانین بین المللی.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا مارس 2019 شناخت بلندی های جولان به خاک اسرائیل.

به عنوان یک ژست نتانیاهو پرده برداری کرد قصد دارد به منظور توسعه یک قطعه زمین در کنار کوچک حل و فصل قلا مستقر در بلندی های جولان و نام آن پس از رئیس جمهور ایالات متحده.

تحت برنامه های تصویب شده توسط دولت در روز یکشنبه 8 میلیون شکل ($2.3 میلیون €2.04 میلیون) شده اند اختصاص داده شده برای توسعه قلا گزارش "رویترز" با استناد به رسانه های اسرائیل.

قلا به زیر 300 نفر است. آن محله از Bruchim که توسعه یافته خواهد بود rebranded به عنوان برگ برنده نداشتیم و در حال حاضر در صفحه اصلی فقط ده اما ساکنان خانه را به 300 خانواده هنگامی که به پایان رسید گفت: شهرک های وزیر Tzipi Hotovely در Facebook post.

اسرائیل ساخته شده است ده ها تن از شهرک های یهودی نشین در بلندی های جولان در طول سال با برآورد 26,000 مهاجران یهودی در آنجا زندگی می کنند به عنوان 2019. تقریبا به همان تعداد از اعراب زندگی می کنند وجود دارد, بسیاری از آنها اعضای فرقه دروزی از شیعیان.

مغلوب ساختن پیشی جستن به رسمیت شناختن از بلندی های جولان به عنوان بخشی از اسرائیل به دنبال جابجایی سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس در سال 2018 که موجب خشم در سراسر جهان اسلام.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب