ایران می گوید هواپیمای مسافربری 'آزار' به سوریه توسط آمریکا جت

توسط: AP | تهران | منتشرشده: ژوئیه 24 سال 2020 2:36:17 pm ایران وزارت امور خارجه گفت که پس از این حادث

توسط NEWSATROPAT در 3 مرداد 1399
توسط: AP | تهران | منتشرشده: ژوئیه 24 سال 2020 2:36:17 pm
India special evacuation flighs, MEA flight plan for indians abroad, mha flight plan, mha flight plan india, flight plan, flight start date in india, flight start date, flight start date in india news, MEA flight plan for indians abroad, mea, mea news, mea flight plan, mea flight plan, domestic flight plan, international flight plan ایران وزارت امور خارجه گفت که پس از این حادثه یک یادداشت اعتراض فرستاده شد تا به سفارت سوئیس که نشان دهنده آمریکا منافع در ایران هشدار داد که اگر هر حادثه اتفاق می افتد بر روی هواپیما پرواز بازگشت به تهران از آن خواهد شد مسئولیت ایالات متحده است. (بازنمودی تصویر)

یک ایرانی مسافر هواپیمای در حال پرواز از تهران به بیروت در روز پنج شنبه بود "آزار" توسط جت های جنگنده ایرانی در تلویزیون دولتی گفت: ما از این هواپیما موفق به زمین با خیال راحت در لبنان سرمایه است.

یک مقام آمریکایی بعد از آسوشیتدپرس گفت که آمریکا جنگنده جت را تصویب توسط ایران جت اما در یک فاصله امن.

لبنان و فرودگاه گفت: پرواز ماهان پرواز هوایی 1152 فرود آمد به طور منظم در بیروت در روز پنج شنبه شب. رسمی که صحبت خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به صحبت کردن با روزنامه نگاران تا به حال هیچ جزئیات بیشتر.

وجود دارد گزارش های ضد و نقیضی به آنچه تا به حال اتفاق افتاده است که ایران در ابتدا با متهم کردن اسرائیل به این حادثه.

رسانه های دولتی سوریه به نقل از ناشناس هواپیمایی مقامات در دمشق عنوان کرد و گفت: دو جت مظنون به ما ائتلاف به رهبری "ره" یک هواپیمای مسافربری ایرانی بر آل Tanf در جنوب غربی سوریه است.

ما نیروهای مبارزه با شبه نظامیان دولت اسلامی تاسیس حضور در al-Tanf منطقه پس از سال 2016 است که در سوریه در نزدیکی مرزهای خود با عراق و اردن است. آمریکا اعلام کرده است این یک اصطلاح د-تضاد منطقه. فراتر از آن نیروهای سوریه و ایران متحدان عمل است که باعث می شود آن باقی مانده flashpoint در منطقه است.

این گزارش گفت: رهگیری مجبور خلبان به شدت تغییر ارتفاع پرواز کم است و باعث آسیب های جزئی میان برخی از مسافران است.

با توجه به تلویزیون ایران گزارش جت های جنگنده آمد در فاصله 100 متر (328 فوت) از ایران Airbus A310. خلبان به سرعت توانستند این هواپیما را به ارتفاع پایین تر برای جلوگیری از برخورد با جت در این گزارش گفت:.

ناو سروان ، بیل شهری یک فرماندهی مرکزی سخنگوی بعد گفت: AP که ما F-15, جنگنده, جت "انجام یک استاندارد بازرسی بصری از یک Mahan Air هواپیمای مسافربری در یک فاصله امن از حدود 1000 متر (3,280 فوت) از هواپیمای این شب است."

"بصری بازرسی رخ داده است برای اطمینان از ایمنی پرسنل ائتلاف در al-Tanf پادگان" شهری گفت. "هنگامی که F-15 خلبان شناسایی این هواپیما به عنوان یک Mahan Air, مسافر, هواپیما, F-15 با خیال راحت باز فاصله از هواپیما."

هواپیما در آن ارتفاع به حفظ فاصله حداقل 600 متر (2000 متر) به اطمینان حاصل شود آنها با یکدیگر برخورد کند هر چند هواپیما سفر که با هم روبرو می شوند ویک آشوب.

داده ها از پرواز ثبت شده در سایت FlightRadar24.com نشان داد هواپیمای صعود از 34,000 پا به 34,600 پا در کمتر از دو دقیقه در زمان حادثه و پس از آن کاهش یافته و به پایین به 34,000 پا در یک دقیقه پس از.

هواپیما فرود آمد و بلافاصله بعد از این اما سه مسافر صدمات پایدار و به بیمارستان منتقل شد به گزارش تلویزیون گفت: با استناد به آنچه از آن به عنوان مطلع اما منابع بی نام در فرودگاه بیروت. این گزارش همچنین گفت: برخی از کابین خدمه مجروح شدند اما انجام نداد.

ایران در تلویزیون دولتی به نقل از خلبان ایرانی هواپیما عنوان کرد و گفت که جت های جنگنده' خلبانان شناسایی شده بود خود را به عنوان آمریکایی بیش از ارتباط رادیویی.

ایران وزارت امور خارجه گفت که پس از این حادثه یک یادداشت اعتراض فرستاده شد تا به سفارت سوئیس که نشان دهنده آمریکا منافع در ایران هشدار داد که اگر هر حادثه اتفاق می افتد بر روی هواپیما پرواز بازگشت به تهران از آن خواهد شد مسئولیت ایالات متحده است.

سخنگوی وزارت مالیه عباس موسوی گفت: ایران در حال بررسی این حادثه است.

توجه داشته باشید همان بود و همچنین تحویل به دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ توسط سفیر ایران در سازمان ملل عمرانی Ravanchi.

ماهان ایر متعلق به بخش خصوصی شرکت هواپیمایی مستقر در تهران است که پرواز در سراسر خاورمیانه. در سال 2011 خزانه داری آمریکا تحریم شرکت هواپیمایی به اتهام "تامین مالی مواد و پشتیبانی فنی" به ایران نیروی قدس سپاه پاسداران اعزامی بازوی شبه نظامی پاسداران.

وزارت خزانه داری همچنین ادعا Mahan Air انجام شده بود سلاح کالا و پرسنل برای لبنان و گروه های شبه نظامی حزب الله.

این همه در میان افزایش تنش ها بین ایران و آمریکا پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه خارج از تهران به توافق هسته ای با قدرت های جهانی بیش از دو سال پیش.

در زمان پس از یک سری از افزایش حوادث رخ داده در سراسر خاورمیانه بین دو کشور از جمله آمریکا کشته شدن یک ایرانی به طور کلی در یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین و تهران راه اندازی موشک های بالستیک هدف قرار دادن نیروهای آمریکایی در عراق است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

© IE آنلاین Media Services Pvt Ltdtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن