نفوذ دموکراسی: غیر خشونت آمیز استراتژی خدمت ایدئولوژی خشونت آمیز

Entryism منحصر به فرد است به استرالیا. در انگلستان نئو نازی ها شیطان پرست منظور از نه زاویه به دنبال بی ثبات م

توسط NEWSATROPAT در 26 تیر 1399

Entryism منحصر به فرد است به استرالیا. در انگلستان نئو نازی ها شیطان پرست منظور از نه زاویه به دنبال بی ثبات موسسات مانند نظامی و اجرای قانون و یا روحانیت از طریق "بینش نقش" عملیات که به مقدار entryism. در ایالات متحده آمریکا اعضای هویت Evropa بر این باور هستند که اقدام به نفوذ حزب جمهوری خواه. بعد از آن سال یک سخنران در متحد کردن حق تجمع جیمز Allsup شد حوزه کمیته افسر حزب جمهوری خواه و خواست دیگران "را بیش از" حزب. بنابراین entryism آن به نظر می رسد, رسد ویژگی در چشم انداز سیاسی سوء استفاده قرار گیرد توسط افراط گرایان به آسیب نظم دموکراتیک و خود را بیشتر انحصاری دستور کار است.

Entryism است نه محدود به راست سازمان. همانطور که اشاره شد در جای دیگر لئون تروتسکی و پیروان خود را از سمت چپ به بهره برداری استراتژی به عنوان اوایل به عنوان سال 1934 به گسترش رسیدن به خود را به دیگر جناح چپ احزاب سیاسی. در سال 1980 یک گروه تروتسکیستی به نام شبه نظامی سعی در نفوذ حزب کارگر بریتانیا برای نفوذ در سیاست های خود را. و نه نفوذ صرفا سیاسی است. جرایم سازمان یافته سازمان ها شناخته شده اند به تلاش برای نفوذ در برابر اجرای قانون و, آن است که مشترک در تقلب جنایات. این است که به طور کلی برای نفع شخصی در حالی که استفاده از بازیگران سیاسی است که خود را بیشتر سیاسی و ایدئولوژیک و یا مذهبی در دستور کار است.

خورنده و تهدید

Entryism دریافت توجه کمتری خشونت آمیز استراتژی ها و تاکتیک های است که به طور سنتی همراه با ایدئولوژی افراطی. با این وجود این مهم است که تشخیص های مختلف استراتژی های خشونت آمیز و غیر خشونت آمیز است که افراط گرایان با استفاده از برای پیشبرد ایدئولوژی خود را. در سمت راست این ایدئولوژی باید انحصاری اقتدارگرا و ضد دموکراتیک برنامه: نه تنها دموکراسی مخالف آن است که اغلب هدف قرار دادند.

این استراتژی مخفی فریبنده و conspiratorially هدفمند در دموکراسی و نهادهای آن. آن را مخالف هنجارهای لیبرال دموکرات فرهنگ پوشا از باز کردن بحث های رایگان شور و مشورت و انتخاب آگاهانه. بودن مغایر با فرهنگ دموکراتیک می تواند براندازی دموکراسی در نظر گرفتن قدرت از شهروندان و قرار دادن آن در دست یک خود انتخاب نخبگان. Entryism است بنابراین به این معنی که از طریق آن ضد دموکراتیک برنامه را می توان متوجه.

این اجازه می دهد تا سمت راست به درون واژگون سازی جریان اصلی احزاب سیاسی تقسیم و شکل جامعه و مردم در برابر یکدیگر است. این ظرفیت را مختل و یا منحرف لیبرال دموکرات منظور تضعیف اعتماد در فرایندهای دموکراتیک و لکه نهادهای دموکراتیک. ایدئولوژیک سمت راست رد دموکراتیک مفاهیم و ارزش سیستم های مانند برابری شهروندان و دموکراسی نمایندگی. در حداقل این می تواند منجر به کاهش حقوق شهروندان نواخته مغرضانه مهاجرت فرآیندهای و normalisation از راست افراطی سیاست ها و مواضع در جامعه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de