هند کشاورزان خیره در خودکشی به عنوان مودی به نظر می رسد دولت راه دیگری

این مودی دولت ادعا می کند به معرفی چند نرم افزار-کشاورز و نرم افزار-فقیر طرح که آن را قوی بازار در زمان انتخاب

توسط NEWSATROPAT در 2 مرداد 1399

این مودی دولت ادعا می کند به معرفی چند نرم افزار-کشاورز و نرم افزار-فقیر طرح که آن را قوی بازار در زمان انتخابات. اما من نمی دانم که سود حاصل از آنها.

آنچه من شاهد در مستند بود ضد کشاورز چهره این دولت که حاضر به خرید محصولات ما و یا اطمینان از حداقل حمایت از قیمت ، این همان دولتی است که به ندرت تردید به چشم پوشی وام از دوست صمیمی گذاران.

من دچار به فکر می کنم از ضرر و زیان من را متحمل شده است. اما اعداد تند به من در خواب من. آن است که جایی بین $18,800 و $20,000.

"چگونه ما بازپرداخت وام پاپا?" فرزندان من بپرسید.

در ماه ژوئن من معمولا شروع به بازپرداخت وام. اما من هیچ پول برای انجام این کار این سال است. دولت نیست و حتی حاضر به نوشتن علاقه بر روی آن.

بسیاری از کشاورزان روستایی ممکن است به پایان رسید و زندگی خود را در حال حاضر. در پاسخ به یک حق به افشای اطلاعات در اکتبر 2019 دولت گزارش داد که 15,356 کشاورزان در ماهاراشترا اقدام به خودکشی کرده بود بین سال های 2013 و 2018. این به این معنی است که هفت کشاورزان خودکشی در هر روز به مدت شش سال.

نه تنها من عظیم بدهی اما من کشت چرخه شده است به شدت ضربه. پس از انگور برداشت شده در ماه مارس وجود دارد معمولا مهم دوره موضوع-برش و درمان, برگ, پس از استراحت از گیاهان است.

هیچ یک از این می تواند انجام شود به دلیل ناخواسته مستند. برداشت محصول معمولا به علت در ماه اکتبر است که در حال حاضر به احتمال زیاد به کشیدن تا دسامبر اضافه کردن به مشکلات مالی است.

معمولا از ژانویه تا مارس ما نیز قرض گرفتن از محله بقال و فروشندگان محلی. آنها با خوشحالی به ما جیره غذایی و دیگر ملزومات در اعتبار آنها مطمئن هستند که ما را بازپرداخت آنها را هنگامی که بازده شروع به آمدن.

من نمی پرداخت برای جیره من گرفته اند از ژانویه و بقال در حال تبدیل شدن مضطرب است. او ممکن است ما را متوقف منابع از ماه آینده.

در ضمن در پایان ماه ژوئن من 74 ساله دچار سکته مغزی. دکتر محلی توصیه می شود که از او گرفته به Nashik بیمارستان منطقه اما ما نمی توانیم به انجام این کار است. اگر چیزی اتفاق می افتد به مادر من, من نمی قادر خواهد بود تا خودم رو ببخشم.

اما من درمانده هستم. هیچ پول وجود دارد و بدهی های بزرگ. علاوه بر مادر من, من به دنبال پس از من همسر و دو فرزند و برادر من است بیوه و کودکان.

گزارش کشاورزان خودکشی معمولا تنزل به داخل صفحات روزنامه ها را پر کنید ذهن من است. اما من مهار که فکر می کردم. چه اتفاقی خواهد افتاد به سه زن و چهار فرزند در خانواده من اگر من در اطراف ؟

[همانطور که به Aaqib اطهر]

بیش از 40 درصد از سرخپوستان تکیه بر کشاورزی برای امرار معاش خود با توجه به بانک جهانی. اما این بخش تحت فشار بوده است برای تعدادی از سال با توجه به شکست محصول و قیمت قطره. بسیاری از کشاورزان در مقیاس کوچک قرض گرفتن از شمرد که به اتهام نرخ بهره گزاف. خودکشی شایع در این بخش زمانی که محصولات موفق: یک مطالعه 2015 نسبت داده شده تقریبا 40 درصد از کشاورزان خودکشی به فشار مالی. اگر چه مودی دولت معرفی کرده است حداقل حمایت قیمت محصولات چند کشاورزان در حال بهره. دولت نیز در ضخامت از یک جنجال بر سر نخست وزیر بيمه طرح. کشاورزان ادعا می کنند که آن طراحی شده است به نفع شرکت های بیمه خصوصی به عنوان حق بیمه اجباری هستند اما بند پنهان به معنای سیاست اغلب نمی پرداخت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب