هند در ادامه برای نشان دادن آن را نمی خواهد به پایین از چین پرخاشگری: نیکی هیلی در برنامه ممنوعیت

توسط: PTI | واشنگتن | منتشرشده: ژوئیه 2 سال 2020 2:37:53 pm ممنوعیت آمد و در مقابل افت از زمان stand

توسط NEWSATROPAT در 13 تیر 1399
توسط: PTI | واشنگتن | منتشرشده: ژوئیه 2 سال 2020 2:37:53 pm
India continuing to show it won't back down from China's aggression: Nikki Haley on app ban ممنوعیت آمد و در مقابل افت از زمان stand-off بین هند و چین نیروهای نظامی در امتداد خط کنترل واقعی در شرق لاداخ. (عکس)

چند روز پس از دهلی نو ممنوع نرم افزار با لینک جمهوری خواه و رهبر و آمریکایی نیکی هیلی گفت که هند شد و در ادامه به نشان می دهد که آن را نمی خواهد به پایین از یک چینی تجاوز. هند روز دوشنبه ممنوع 59 نرم افزار با لینک, جمله بسیار محبوب Infinite و UC Browser برای درگیر شدن در "فعالیت های که در حال مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت هند دفاع از هند امنیت از دولت و نظم عمومی".

ممنوعیت آمد و در مقابل افت از زمان stand-off بین هند و چین نیروهای نظامی در امتداد خط کنترل واقعی در شرق لاداخ. تنش تشدید منیفولد پس از 20 سربازان هندی کشته در خشونت برخورد در Galwan دره در 15 ژوئن.

طرف چینی نیز متحمل تلفات و اما آن است که هنوز برای دادن جزئیات. "خوب برای دیدن هند ممنوعیت 59 برنامه های محبوب متعلق به شرکت های چینی از جمله Infinite که شمارش هند به عنوان یکی از بزرگترین بازارهای" هیلی توییتی در روز چهارشنبه.

"هند است که در ادامه به آن نشان می دهد won't back down از چین تجاوز" این سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل متحد گفت: در یک صدای جیر جیر ساعت پس از وزیر خارجه مایک Pompeo استقبال هند تصمیم در این زمینه است.

Pompeo روز چهارشنبه با استقبال دهلی نو تصمیم به ممنوعیت ده ها تن از برنامه های کاربردی با لینک گفت: "افزایش هند یکپارچگی و امنیت ملی است."

"ما خوش آمدید هند ممنوعیت در برخی از برنامه های تلفن همراه است که در خدمت به عنوان یک زائده CCP را (چینی حزب کمونیست) نظارت دولت" Pompeo به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری برگزار شده در مه آلود پایین مقر وزارت امور خارجه.

"هند برنامه پاک رویکرد را افزایش دهند هند حاکمیت. آن را نیز افزایش هند یکپارچگی و امنیت ملی," او گفت:. در مصاحبه با فاکس نیوز مارکو روبیو پشتیبانی هند حرکت به ممنوعیت برنامه های چینی.

"بله آنها نه تنها مناسب آنها دیر شده او گفت:" وقتی پرسیده شد که در مورد مراحل مانند ممنوعیت برنامه های چینی توسط هند و آمریکا در اقدام علیه Huawei و ZTE.

با توجه به MIT Technology Review هند یک کاربر گوشی های هوشمند پایه و زبان انگلیسی-زبان مردم است که آن را به بزرگترین بازار رسانه های اجتماعی.

هند نیز Infinite بزرگترین بازار با نزدیک به 191 میلیون دانلود در پایان 2019; ایالات متحده آمریکا است که در دور دوم با نزدیک به 41 میلیون آن را اعلام کرد. "هند چینی برنامه ممنوعیت جدید دیپلماتیک مانور.

هند و چین باز کرده اند یک جبهه جدید در جریان زد و خورد. هر دو کشور ایران و اقتصادی غول اما هند بان قابل توجه برای استفاده از رسانه های اجتماعی به عنوان ابزاری برای اعمال فشار سیاسی بر رقیب خود" MIT Technology Review گفت.

مجله فوربس گفت که ممنوعیت Infinite را ترک کرده است بسیاری از تاثیرگذاران و تاثیر گذار مدیران بیبهره از کار و در شوک است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن