اما شما می دانید آنچه که ما دیده نمی شود? یک کتاب مکاشفات یوحنا زامبی (هنوز).

در حال حاضر بدیهی است که زامبی ها واقعی نیستند و coronavirus می کند و نه علت آن که آن را آلوده به نوبه خود به مغز با خوردن, راه رفتن مرده, افراد, اما شما تا کنون فکر چگونه امن شما می شود اگر وجود دارد یک کتاب مکاشفات یوحنا زامبی ،

نه ؟ Hm. خوب این یک چیز خوب وجود دارد مردم را به انجام است که شما فکر کند. ژوئن 15th, گزارش cabletv.com نشان داد که “که در آن شما زندگی می کنند مسائل در zombieland.”

مردمی در cabletv.com در مقایسه با هر دولت و تراکم جمعيت در مزارع سرانه همراه با برق ایجاد شده توسط انرژی خورشیدی برای پیدا کردن بهترین و بدترین متحده برای زنده ماندن زمانی که جامعه در نهایت به سازمان ملل مرده است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Cabletv.com / Special to The Forum

Cabletv.com / ویژه به فروم

با تراکم جمعیت کم و گسترده زمین های کشاورزی بسیاری از میانه محل می شود اگر شما اجتناب از گرفتن مغز خود را خورده و خود را zombified همسایه. در واقع این گزارش ذکر شده در داکوتای شمالی به عنوان شماره 1 بهترین مکان — مباهات بزرگ باز و زمین های توسعه نیافته و چند مناطق پر جمعیت.

داکوتای جنوبی رتبه شماره 2 پس از نبراسکا و آیوا و کانزاس به دور از پنج, در حالی که مینه سوتا کاهش یافت و به آنچه به آنها تماس بگیرید “منطقه 2” که در آن توصیه به در نظر گرفتن حرکت و رتبه شماره 11.

این گروه به یکی از سه نتیجه ،

“ما دروغ نمی خوای: 2020 شده است در آمریکایی” نویسنده Trevor Wheelwright می نویسد. “و پس از حتی بهترین متحده هنوز هم کمتر از 80 از 100 در رتبه بندی ما همه در ایالات متحده ممکن است بخواهید برای یادگیری چند مهارت های بقا — فقط در مورد همکار خود ساکنان به نوبه خود بد است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de