در اول مغلوب ساختن پیشی جستن دون ماسک در مراجعه به پزشکی نظامی تسهیلات

توسط: تابناک | به روز شده: ژوئیه 12 سال 2020 9:50:37 am رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می پوش

توسط NEWSATROPAT در 27 تیر 1399
توسط: تابناک | به روز شده: ژوئیه 12 سال 2020 9:50:37 am
donald trump mask, trump wears mask for first time, donald trump coronavirus, US coronavirus, donald trump news رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می پوشد یک ماسک صورت او به عنوان پیاده روی پایین راهرو در طول سفر به والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی در بتسدا. (AP)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که اجتناب از پوشیدن ماسک در مکان حتی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش ملبس به یک در روز شنبه در یک نظامی مرکز پزشکی در خارج از واشنگتن که در آن او برای دیدار با سربازان زخمی و خط مقدم مراقبت از سلامت کارگران.

سفر به والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی مشخص شده تهمت های عمومی ظاهر با چهره ای پوشش پس از این ویروس شروع گسترده در سراسر ایالات متحده در اوایل این سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا حاضر به پوشیدن ماسک در عمومی و یا درخواست دیگر آمریکایی ها برای انجام این کار گفت: این یک انتخاب شخصی اگر چه او گفت که اگر او در یک جمعیت و نمی تواند حفظ فاصله از دیگران است.

"من فکر می کنم زمانی که شما در یک بیمارستان به خصوص در آن محیط خاص هنگامی که شما در حال صحبت کردن به تعداد زیادی از سربازان و مردم است که در برخی موارد فقط در جدول عامل من فکر می کنم این یک چیز بزرگ به پوشیدن ماسک" مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید فقط قبل از سفر خود به والتر رید.

در مرکز پزشکی مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت توسط رسانه ها جمع آوری شده برای دقت صحنه عکس فرصت پوشیدن لباس نیروی دریایی آبی ماسک مزین با مهر ریاست جمهوری برجسته در طلا. او فقط گفت: "متشکرم" را به عنوان او گذشت.

بالا بهداشت عمومی مقامات خواسته اند که استفاده از ماسک به سرعت گسترش ویروس که از روز جمعه تا به حال ادعا کرد که نزدیک به 134,000 آمریکا زندگی می کند. منتقدان می گویند مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع از پوشیدن یک نشان داد که فقدان رهبری است.

حتی به عنوان دیگر مقامات در دولت او به نام برای استفاده از ماسک و اجتماعی فاصله تهمت که چهره انتخابات مجدد در ماه نوامبر تحت فشار متحده به بازگشایی بسته اقتصاد.

اما از آنجا که بسیاری از کشورهای آرام coronavirus محدودیت ویروس جدید پیدا کرده toehold. جدید ایالات متحده در مورد COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus افزایش بیش از 69,000 در جمعه سوم رکورد روزانه.

از جمعه تعداد تایید ایالات متحده عفونت صدر 3 میلیون با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de