صدها فیل لاشه کشف شده در بوتسوانا بیش از دو ماه گذشته

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشرشده: ژوئیه 2 سال 2020 11:42:47 am مقامات در حال بررسی ناگهانی ا

توسط NEWSATROPAT در 12 تیر 1399
توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشرشده: ژوئیه 2 سال 2020 11:42:47 am
Chhattisgrah elephant death, Pregnant elephant dead, Chhattisgrah news, Indian express مقامات در حال بررسی ناگهانی افزایش تعداد فیل مرگ و میر در این منطقه هنوز برای شناسایی شود اما باید حکومت امکان anthrax مسمومیت نگهبان گزارش شده است. (بازنمودی تصویر)

به عنوان بسیاری از 350 فیل لاشه کشف شد در نظرسنجی های هوایی از دلتای اوکاوانگو در شمال بوتسوانا از آغاز ممکن است. مقامات در حال بررسی ناگهانی افزایش تعداد فیل مرگ و میر در این منطقه هنوز برای شناسایی شود اما باید حکومت امکان anthrax مسمومیت نگهبان گزارش شده است.

محلی اياد اولین هشدار دولت بوتسوانا در ماه مه پس از آنها کشف 169 لاشه در طول سه ساعته در نظر سنجی های هوایی. یک ماه بعد حداقل 181 بیشتر فیل باقی مانده بود کشف آوردن مجموع به بیش از 350 مختلف گزارش شده است. اکثریت لاشه به عنوان بسیاری از آنجا که 70 درصد کشف شد در اطراف waterholes یک منبع محلی گفت: نگهبان.

"ما آگاه هستند از این فیل که در حال مرگ هستند. از 350 حیوانات ما را تایید کرده اند 280 از این حیوانات است. ما هنوز در روند تایید بقیه" دکتر سیریل Taolo اقدام مدیر بوتسوانا بخش حیات وحش و پارک های ملی گفت: نگهبان.

با نتایج آزمایشگاهی بر روی نمونه ها هنوز هفته دور بوتسوانا مقامات در فرایند به دنبال علل احتمالی برای افزایش تعداد فیل مرگ و میر. آنها را تنگ آن را به دو علل بالقوه — مسمومیت و بیماری است. در حالی که کارشناسان به طور آزمایشی گفت که سیاه زخم است که در پشت این مرگ و میر آنها در عین حال به حکومت کردن استفاده از سیانید.

برخی شاهدان محلی ادعا می کنند که فیل ها دیده می شد راه رفتن در اطراف در محافل, که نشان می دهد امکان از نوعی اختلال عصبی نگهبان گزارش شده است. بیشتر, در حالی که فیلم نشان می دهد که برخی از فیل سقوط مستقیم بر روی صورت خود را و به سرعت درگذشت فیل دیگر به نظر می رسد به اند و بیشتر به آرامی. این تغییرات ساخته شده است که آن را دشوار است برای مقامات برای شناسایی سم است که می تواند باعث این مرگ و میر.

در سال گذشته بیش از 100 فیل مرده در زیمبابوه بیش از یک دوره دو ماه به دلیل مشکوک به سیاه زخم, شیوع رویترز گزارش داد. در ضمن اطلاعات منتشر شده توسط سازمان حفاظت فیل بدون مرز در سال گذشته اعلام کرد که تعداد لاشه فیل افزایش 593% بین 2014 و 2018. این مرگ و میر عمدتا ناشی از شکار غیر قانونی و غیر قانونی شکار و همچنین شرایط خشکسالی.

حدود 10 درصد از بوتسوانا تعداد کل فیل اقامت در دلتای اوکاوانگو. با توجه به داده های اخیر تعداد کل فیل ها می ایستد در حدود 15000 نفر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن