چگونه می توان دموکراسی محلی خود را 'ساخت بهتر'? مصاحبه با نیک پیرس

در این ماه یک کمیسیون دموکراسی و مشارکت مدنی ایجاد شده توسط London Borough از Newham منتشر pathbreaking گزارش

توسط NEWSATROPAT در 2 مرداد 1399

در این ماه یک کمیسیون دموکراسی و مشارکت مدنی ایجاد شده توسط London Borough از Newham منتشر pathbreaking گزارش در مورد چگونگی بهبود دموکراسی محلی. Newham در شرق لندن است که فوق العاده متنوع و نسبتا غیر معمول در داشتن خود را به طور مستقیم انتخاب شهردار که به سفارش این گزارش. کلر هاردینگ مصاحبه کمیسیون صندلی نیک پیرس.

چگونه این کمیسیون آمده و آن را به نوبه خود به عنوان شما انتظار می رود آن را به?

کمیسیون ایجاد شد و در پاییز سال 2019 انجام یک مانیفست تعهد توسط شهردار جدید Newham Rokshana Fiaz به راه اندازی یک نهاد مستقل به نقد و بررسی قصبه حکومت. وجود نگرانی های محلی در مورد چگونگی شهرداری مدل کار کرده بود در Newham و این که آیا آن متمرکز بیش از حد قدرت در یک فرد است. شهردار جدید نیز آغاز کرده است در مجموعه ای از اصلاحات به گسترش دموکراتیک نامزدی در قصبه و می خواست مشاوره در مورد چگونه به گسترش و قراردادن این تغییرات است. از من خواسته شد به ریاست این کمیسیون به بررسی و توصیه هایی را در هر دو از این مسائل است.

بین ماه های نوامبر و فوریه سال 2020 کمیسیون جمع آوری مدارک و شواهد از جمله از طریق سه روز شواهد جلسات با دموکراسی محلی کارشناسان بررسی به جمع آوری نظرات Newham را نمایندگان یک پلت فرم آنلاین برای مردم محلی برای به اشتراک گذاشتن نظرات خود را و بیش از 30 نامزدی حوادث سازمان یافته برای گروه در سراسر قصبه.

البته زمانی که این کمیسیون کار خود را شروع کرده ما می توانست تا به حال هیچ ایده که یک بیماری همه گیر ویرانگر بود در مورد رفت و برگشت جهان است. اولین مورد ثبت شده از COVID 19 به نظر می رسد در انگلستان در پایان ماه ژانویه این سال فقط به عنوان ما به پایان رسید و برنامه های ما از شواهد جلسات. در زمان ما آمد برای تکمیل اولین پیش نویس از ما گزارش بریتانیا شد و در مستند.

این به طور چشمگیری تغییر زمینه که در آن ما گزارش نهایی منتشر خواهد شد. اما در بسیاری از راه های تقویت همه گیر ما اعتقاد از اهمیت دموکراتیک نوسازی در سطح محلی. مانند دیگر مناطق Newham تجربه یک گل از کمک های متقابل در پاسخ به بحران و مقامات محلی توسعه یافته قوی روابط جدید با داوطلبانه و جامعه بخش برای اطمینان از تحویل مواد غذایی, بسته حمایت از آسیب پذیر تعمیر و نگهداری از خدمات ضروری ، این راه های جدید کار می تواند به ارائه یک پایه برای 'ساخت بهتر' از بحران در سطح محلی است.

Newham یکی از چند لندن نیویورک است که انتخاب شهردار در یک شهر است که همچنین دارای یک شهردار. شما چه توصیه های کلیدی برای اینکه چگونه این سیستم را می توان توسعه یافته و بهبود یافته است ؟

این به طور مستقیم انتخاب شهرداری که مدل آن حامیان و مخالفان. آن باقی مانده است یک اقلیت شکل حکومت در انگلیسی دولت های محلی اگر چه آن است که شکل گرفته و با ترکیب قدرت و یا 'مترو-شهرداران برای مکان هایی مانند بیشتر منچستر و وست میدلندز و آن را به طور گسترده ای مورد استفاده در دیگر نظامهای سیاسی. ما در بر داشت شواهد خوبی برای بهره مندی از شهرداران در دادن قابل مشاهده و پایدار عمومی رهبری به جای سخن گفتن به نمایندگی از کل قصبه یا شهر و نه فقط مقامات محلی. خیلی بستگی به زمینه محلی بیش از حد.

در تعادل ما احساس وجود دارد دلایل خوبی برای حفظ مستقیم-منتخب و پاسخگو شهردار. اما ما استدلال کرد که شهردار باید در خدمت برای حداکثر دو-شرایط و Mayoralty باید تو در تو در یک مجموعه گسترده تر از مشارکتی و مشورتی نهادهای دموکراتیک.

به عنوان به شما می گویند در این گزارش شهروندان مجامع گران قیمت برای شروع و برای اجرای. آنچه شما متقاعد شده است که این هزینه و تلاش ارزشمند است در Newham?

ما ساخته شده بسیاری از توصیه هایی برای گسترش این موسسات در Newham که یکی از آنها به صورت دائم و یا ایستاده شهروندان مجمع انتخاب شده توسط sortition (انتخاب شرکت کنندگان به طور تصادفی به نمایندگی از کل جمعیت). این ملاقات می تواند دو بار در سال به عمدی در مواردی که از اهمیت به ساکنان محلی آغاز سیاست برنامه و توصیه هایی را به شورا و مورد مداقه قرار دادن آنچه شهردار و کابینه او انجام می دهند. در اینجا ما توصیه نقشه کشی در درس از Ostbelgien مثال (مونتاژ مجموعه ای شرق پارلمان بلژیک). ما استدلال کرد که institutionalising دموکراتیک شور و مشورت در این راه ترجیح داده می شود به در حال اجرا ad hoc شهروندان مجامع – به عنوان طولانی به عنوان آن را به "لنگر انداخت' به ساختارهای موجود از شورای تصمیم گیری است. این همواره چالش دموکراتیک آزمایش, اما من فکر می کنم ما می توانیم آن را حل در مکان هایی مانند جمهوری ایرلند که در حال حاضر با استفاده از شهروندان مجامع بسیار گسترده است.

گزارش خود نتیجه می گیرد که قوی رسانه های محلی حیاتی است مناسب برای کنترل و توازن در قدرت سیاسی و محلی نامزدی. چه چیزی می تواند به شوراهای محلی این گلا و گروه های داوطلب را برای حمایت از این ؟

ما همچنین توصیه می شود ایجاد مستقل شرکت از عمل متعلق به سازمان رسانه در Newham به منظور ارتقاء محلی دموکراتیک بحث است. روزنامه های محلی باید بسته در سراسر کشور و آنهایی که در سمت چپ در حال اجرا در یک بند کفش بدون خبرنگاران آنها یک بار بود. تلاش برای توسعه ایستگاه های تلویزیونی محلی به نظر می رسد به شکست مواجه. اما بسیاری بیش از حد رسانه های محلی بر روی خط. ما به دنبال الهام بخش برای سازمانها مانند بریستول کابل که یک co-op است که ارائه می شود و خط, گزارش های تحقیقی, عمومی بحث و گفتگو در مسائل مربوط به سیاست و خیلی بیشتر. ما فکر می کنیم چنین سازمانی می تواند تنظیم شود تا در Newham بودجه در شروع مرحله توسط یک سرمایه وقف.

Newham یکی از مهمترین و قومی متنوع مکان در کشور است. آیا این تاثیر خود را انتخاب توصیه و چگونه باید از ما حمایت مردم از تمام جوامع درگیر در محلی تصمیم گیری?

Newham فوق العاده متنوع, جوان قصبه. افرادی هستند که از بنگلادش, پاکستان, هند و سومالی میراث فرهنگی, سیاه, کارائیب, اروپای شرقی و سفید بریتانیا پس زمینه و بسیاری دیگر. هیچ گروه قومی باعث می شود تا بیش از یک پنجم از جمعیت است. نابرابری از آن رنج می برد ساخته شده اند به طرز وحشیانه ای قابل مشاهده توسط Covid-19 خصوص اثرات این بیماری همه گیر شده کم درآمد و اقلیت های قومی جمعیت. Newham نیز دستخوش تغییر سریع و با سرمایه گذاری عظیم و جریان را به مکان هایی مانند رویال اسکله و استراتفورد. ساختمان روابط در سراسر گروه های قومی و گسترش فرصت ها برای مشارکت در بازسازی تصمیم گیری و بودجه تنظیم و مقابله با نرخ پایین از ثبت نام رای دهندگان و مشارکت همه واقعا راه های مهم از تلاش برای مقابله با سیاسی نابرابری در قصبه و ما توصیه در هر یک از این. نقش جامعه سازمان مانند Newham شهروندان بسیار مهم است بیش از حد. مقامات محلی است برای باز کردن خود را برای تعامل پایدار و تولید مشترک از خدمات با شهروندان و گروه های اجتماعی.

جوانان امروز به نظر می رسد خیلی بیشتر فعال و درگیر در مبارزات انتخاباتی از نسل قبلی است. چگونه می تواند به ما - به عنوان کمی از نسل های قدیمی تر - متقاعد کردن آنها که تغییر در منطقه محلی خود را یک استفاده خوب از وقت و انرژی خود را?

رای گیری و اولویت های سیاسی به طور فزاینده ای در ساختار سنی است. جوان بسیار فعال در جنبش های اجتماعی و مبارزات سیاسی اما باید سطح بسیار پایین تر از ثبت نام و مشارکت در دموکراسی نمایندگی رسمی مسن تر شدند. آنها محروم که اما تغییر در سطح محلی آسان نیست. وجود دارد یک نقش آموزش شهروندی در مدارس و کالج ها و برای ثبت نام رای دهندگان درایوهای. در خط رای گیری نیز کمک کند و ما را تشویق Newham به این گزینه اگر آن را در دسترس ساخته شده است.

در نهایت بسیاری از مناطق خارج شد خود را حواله مانند شورای سیاست گذاری در بیمه خدمات درمانی مراقبت های اجتماعی و درآمد. وجود دارد هر گونه مناطق شما می خواهید به عنوان داشتن یک تاثیر غیر مستقیم بر دموکراسی محلی, و اگر چنین است آیا به نظر شما اصلاح آنها ؟

ریاضت تا به حال تاثیر زیادی بر روی دولت های محلی. مکان هایی مانند Newham تا به حال میلیون ها نفر گرفته شده از بودجه خود را. من می خواهم برای دیدن قرار داده است که به معکوس. مقامات محلی نیز باید خیلی بیشتر آزادی بیش از چگونه آنها افزایش درآمد و صرف منابع خود را گسترده تر و قدرت بیش از خدمات. انگلیسی دولت است که بیش از حد متمرکز و Covid-19 همه گیر نشان داده تا تمام اختلالات آن. من همچنین می خواهم برای دیدن بیشتر دموکراتیک experimentalism در سطح محلی – دادن مقامات محلی قدرت را به طور خودکار ثبت نام رای دهندگان اصلاحات محلی سیستم های رای گیری و پیشگام در خط رای گیری. ما کمیسیون اصلاحات تحت فشار قرار دادند تا به مرزهای آنچه که در حال حاضر ممکن است در دولت های محلی. کلمبوس نیاز به راه زیادی است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de