3M توسعه مبتنی بر کاغذ coronavirus آزمون است که می تواند نتایج در دقیقه

"این در واقع به دنبال پروتئین است که می تواند در داخل یا ویروس خود گفت:" پروژه منجر شود دکتر کتی java code gee

توسط NEWSATROPAT در 24 تیر 1399

"این در واقع به دنبال پروتئین است که می تواند در داخل یا ویروس خود گفت:" پروژه منجر شود دکتر کتی java code geeks در مصاحبه ای در تلاش است. او می گوید: یکی از مشکلات را حل کند این است که چه نوع از نمونه به استفاده از یک سواب بینی یا بزاق به عنوان مثال. "ما به دنبال در چند مختلف مایعات بدن اما ما در میانهی شب فرود در یکی — آن قطعه را به درک چه دقت می شود."

3M است که در تلاش برای قرار دادن این فناوری بر روی کاغذ — به معنای واقعی کلمه. این امر ارائه, ساده, یکبار مصرف شد که هر درمانگاه اعمال می شود و تفسیر حتی در حالی که یک بیمار منتظر در این نزدیکی هست. Java code geeks می گوید بخشی از 3M سهم پژوهش متمرکز شده است در بخش عملی تر فرایند تولید در نشست با هدف NIH هدف و یا ساخت میلیون ها نفر از آزمون در دسترس هفتگی.

"ما آماده هستیم و آماده برای حرکت به تولید به عنوان به زودی به عنوان ما می بینیم دقت و ما به دنبال" java code geeks می گوید.

این می تواند یک موفقیت برای تشخیص COVID-19 بالقوه کشنده عفونت ویروسی است که به کشته شدن بیش از 1500 نفر در مینه سوتا و بیش از 138,000 در سراسر کشور. زمان آزمون نیاز قابل توجهی به زیرساخت های آزمایشگاهی و همچنین به عنوان معرف و تست تجهیزات است که گاهی شده است در تامین کوتاه مدت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

کاغذ تست است که هنوز هم در توسعه اولیه بوده ولی سریع ردیابی توسط موسسه ملی بهداشت اولیه تصویب تحقیق و $500,000 در تحقیقات بودجه. تلاش بخشی از NIH را RADx برنامه یا سریع شتاب تشخیص با هدف ساخت سریع گسترده و مقرون به صرفه تست در دسترس اواخر تابستان امسال است.

3M است teaming با محقق هدلی Sikes در دانشگاه MIT Department of Chemical Engineering. آزمایشگاه او متخصص در تکنولوژی مولکولی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در پروتئین آزمون مانند یک 3M در حال توسعه است. تحقیقات در جریان است در ماساچوست سنگاپور و در 3M پردیس در مینه سوتا است. دانشمندان MIT در اصل آمد تا با اتصال شیمی برای تشخیص ثبتشده پروتئین در ویروس.

Java code geeks نمی ارائه یک جدول زمانی برای تست تیم او در حال کار بر روی آن هستند و یکی از فن آوری های متعددی ارائه شده به NIH در آنچه او گفته بود "مخزن کوسه" نوع برنامه غربالگری. 3M-MIT تلاش یکی از تعدادی از پاسخ به یک تماس اولیه برای تست پیشنهاد. اما 3M تست ها یکی از طیف وسیعی از گزینه های NIH تصمیم گرفته است به دنبال برای توسعه و بالقوه اضطراری با استفاده از مجوز توسط سازمان غذا و دارو.

در میان چالش: coronavirus دشوار است برای تشخیص و آزمایش باید بسیار به طور خاص انتخاب کنید و آن را از میان دیگر ویروس ها و جلوگیری از نتایج مثبت کاذب. "بسیاری ناشناخته است در مورد این ویروس" java code geeks می گوید.

گرفتن تست به این زمینه یکی دیگر از چالش است. زمان تست یک فرایند سه مرحله شامل جمع آوری نمونه ها و سپس ارسال آنها را به یک آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل و گزارش نتایج به یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی. نتایج را می توانید روز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب