هیل می درخشد در به عنوان اولین دوقلوهای سفید کاردینالز

مینیاپولیس — Rich Hill تن به تن پنج shutout نوبت در مینه سوتا اولین و ادی روساریو homered به عنوان دوقلوها تک

توسط NEWSATROPAT در 9 مرداد 1399

مینیاپولیس — Rich Hill تن به تن پنج shutout نوبت در مینه سوتا اولین و ادی روساریو homered به عنوان دوقلوها تکمیل دو بازی رفت و برگشت از سنت لوئیس کاردینالز با پیروزی 3-0 در چهار شنبه 29 جولای در مینیاپولیس.

تپه تبادل برای اولین بار پس از تحت عمل جراحی آرنج در ماه اکتبر مجاز فقط دو تک آهنگ و یک پیاده روی در حالی که قابل توجه دو. او هیچوقت اجازه دونده برای رسیدن به پایه دوم قبل از تبدیل بازی به اغل گاو یا حشم.

تایلر Villalpando که بیرون زده, سمت, Sergio Romo تایلر Clippard و تیلور راجرز هر تن به تن یک بدون گل زمین باز یافته امداد برای دوقلوها. راجرز که تا به حال 30 صرفه جویی در 2019 برداشت تا خود را برای اولین بار در این فصل به عنوان مینه سوتا تمدید آن به پیروزی سه.

هیل (1-0) در 40 سال و 140 روز شد قدیمی ترین دوقلو برای شروع یک بازی پس از بارتل روده بزرگ و سپس 44 در سال 2017. او را زده و انداخت 68 رزین 41 برای اعتصاب.

سنت لوئیس " دانیل پنک ده لئون (0-1) داد تا سه اجرا می شود در دو بازدید و سه پیاده روی بیش از 3 2/3 نوبت. Ponce de Leon, یک جایگزین استارت برای مایل Mikolas بود که خراشیده سهشنبه با پایان فصل آسیب تاندون فلکسور در بازوی راست خود که نیاز به عمل جراحی زده از هشت و همچنین آمار یک خمیر.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

مینه سوتا در زمان 1-0 شود در اولین ورود زمانی که لوئیس Arraez راه می رفت و به گل در, Nelson Cruz دو خط دو به شکاف در سمت راست مرکز.

روزاریو ساخته شده آن را 2-0 چهارم با خود به خانه اول اجرای فصل یک 398-پا درایو کردن جلوی عرشه فوقانی در سمت راست. یکی بعد Ponce de Leon آمار جیک غار و پس از آن راه می رفت Marwin گونزالس. پس از تایلر Webb جایگزین Ponce de Leon در تپه الکس آبیلا سوار در غار با bloop واحد به سمت چپ.

سنت لوئیس موفق فقط یک آمار بیش از نهایی 7 2/3 نوبت یک هشتم-دور leadoff تنها توسط Dexter فاولر که بعدها پاک شده در بازی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن