سر از چین CDC می شود با تزریق واکسن آزمایشی

توسط: AP | پکن | منتشرشده: ژوئیه 28 سال 2020 3:01:26 pm گائو فو, رئیس, چینی, مرکز کنترل بیماری و پیشگی

توسط NEWSATROPAT در 7 مرداد 1399
توسط: AP | پکن | منتشرشده: ژوئیه 28 سال 2020 3:01:26 pm
گائو فو, رئیس, چینی, مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (چین CDC) صحبت می کند به روزنامه نگاران پس از یک کنفرانس مطبوعاتی در وزارت امور خارجه شورای اطلاعات در پکن در ژانویه. 26, 2020. (AP Photo/علامت Schiefelbein)

رئیس چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید او شده است با تزریق تجربی coronavirus واکسن در تلاش برای متقاعد کردن مردم به دنبال کت و شلوار زمانی که یکی تایید شده است.

"من می خواهم به فاش کردن چیزی مخفی: من با تزریق یک واکسن" گائو فو گفت: در یک وبینار یکشنبه به میزبانی Alibaba سلامت یک دست چینی تجارت الکترونیکی لوله و سلول مطبوعات آمریکایی ناشر مجلات علمی. "من امیدوارم که آن کار خواهد کرد."

آسوشیتد پرس گزارش داد اوایل این ماه که متعلق به دولت شرکت چینی تزریق کارکنان تجربی عکس در مارس حتی قبل از دولت-مصوب تست در مردم یک حرکت است که مطرح شده و نگرانی های اخلاقی در میان برخی از کارشناسان.

گائو نمی گویند که چگونه او در زمان کانديد واکسن ترک آن مشخص نیست که آیا او تزریق شد به عنوان بخشی از یک دولت-مصوب محاکمه انسان. او در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

این ادعا تأکید زیادی سهام چین در رقابت با آمریکا و شرکت انگلیسی برای اولین بار با یک واکسن برای کمک به پایان دادن به این بیماری همه گیر — یک شاهکار خواهد بود که هر دو علمی و سیاسی پیروزی.

چین موقعیت خود را به عنوان یک مدعی قوی. هشت نفر از نزدیک به دو دوجین بالقوه واکسن در مراحل مختلف تست انسان در سراسر جهان از چین بیشتر از هر کشوری است.

گائو کاهش یافته است به می گویند که از واکسن او تزریق شد و گفت او نمی خواهید به دیده می شود به عنوان "انجام نوعی از تبلیغ" برای یک شرکت خاص.

ماه گذشته گائو بود coauthor در یک مقاله معرفی یک نامزد "،" واکسن ساخته شده توسط رشد کل ویروس در آزمایشگاه و سپس کشتن آن. که نامزد بودن طراحی و توسعه توسط سهامداران دولتی SinoPharm.

این شرکت پیش از این گفت: در یک آنلاین پست که 30 کارکنان از جمله مدیران ارشد کمک کرد "پیش آزمون" آن واکسن در ماه مارس قبل از آن تایید اولیه آن انسان مطالعه است. دانشمندان به شدت بحث چنین خود آزمایش به دلیل آنچه که اتفاق می افتد به یک یا چند نفر خارج از یک طراحی خوب مطالعه قابل استفاده است و شواهد از ایمنی و اثربخشی.

رسانه های دولتی چین همچنین گزارش داد که کارمندان شرکت های دولتی که در خارج از کشور ارائه می شوند تزریق واکسن.

گائو گفت: او در زمان تزریق به القای اعتماد به نفس عمومی در واکسن به خصوص در میان جزر و مد رو به افزایش بی اعتمادی است که سوخت تئوری های توطئه و حمله به دانشمندان.

"همه سوء ظن در مورد جدید کروناویروس واکسن" گائو گفت. "به عنوان یک دانشمند شما رو به شجاع بود. ... حتی اگر ما آن را انجام نمی, چگونه می تواند ما را متقاعد تمام جهان — همه مردم عمومی — واکسینه شود?"

اندرو Rennekamp یک ویرایشگر در سلول و یکی از مدیران گائو را وبینار گفت: "این یک شجاع چیز برای انجام و آن را نشان می دهد ایمان خود را در آنچه که او معتقد است ایمنی این واکسن و تعهد خود را به علم و به سلامت عمومی است."

حتی به چین است که در میان رهبران در مسابقه جهانی برای واکسن آن را نیز تلاش برای غلبه بر سال ها از مواد مخدر رسوایی — موضوعات که در سال 2018 زمانی که مقامات به یاد می آورد یک واکسن هاری و بعد از آن اعلام کرد که گروهی از کودکان DPT واکسن برای دیفتری ، سیاه سرفه و کزاز شد و بی اثر است.

گائو خود نیز شده بود تحت سنگین موشکافی برای چین CDC اولیه دست زدن به coronavirus شیوع هر دو در خانه و خارج از کشور. او تا حد زیادی از بین رفته از نمایش عمومی برای ماه های متداول شدن دوباره در مصاحبه ای با رسانه های دولتی در اواخر ماه آوریل است.

به تازگی گائو درگیر شده است در تحقیقات در coronavirus.

به عنوان واکسن تحقیقات همچنان ادامه دارد چین CDC در حال حاضر به دنبال به پتانسیل ایمن سازی برنامه های, تلاش برای کشف کردن که آیا اولویت دادن به کودکان و افراد مسن و یا بهداشت و درمان کارگران گفت.

گائو این آیات آمده در زمان اوج تنش های سیاسی سوخت شیوع. پکن تاخیر در هشدار عمومی و انتشار داده ها در ابتدای شیوع بیماری کمک قابل توجهی به coronavirus را گسترش, در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر سیاستمداران آمریکایی را ساخته اند بی اساس ادعا می کند که این ویروس فرار از آزمایشگاه در ووهان مرکزی شهرستان چینی بود که در آن برای اولین بار شناسایی شده است.

تنش هایش را به نقطه ای که آن را در حال حاضر اخلال در تحقیقات منجر به سرخوردگی در میان دانشمندان که کار با همکاران. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منتقل شده است به عقب نشینی آمریکا از سازمان بهداشت جهانی و کاهش بودجه به طرح های پژوهشی مطالعه coronaviruses در چین است.

گائو گفت: بارها و بارها در سخنرانی خود را که او می خواست بیشتر همکاری بین ایالات متحده و چین شفاعت برای وحدت حتی به عنوان روابط میان پکن و واشنگتن شاقول به پایین ترین نرخ های جدید.

"ما نمی خواهیم به چین و ایالات متحده از هم جدا علمی" گائو گفت. "ما باید با هم کار کنند."

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن