هانا رود به ضربه جنوب تگزاس ساحل به عنوان یک طوفان

توسط: AP | میامی | منتشرشده: ژوئیه 25 سال 2020 2:44:24 pm هانا واقع شده بود حدود 360 کیلومتر (575 کیلو

توسط NEWSATROPAT در 4 مرداد 1399
توسط: AP | میامی | منتشرشده: ژوئیه 25 سال 2020 2:44:24 pm
Hurricane Humberto: Bermuda braces for approach of Category 3 storm هانا واقع شده بود حدود 360 کیلومتر (575 کیلومتر) در شرق و جنوب شرقی از کورپس کریستی, تگزاس, National Hurricane Center گفت: در آن 1 am CDT مشاوره. (AP Photo/رامون اسپینوزا) (بازنمودی)

طوفان گرمسیری هانا بود و انتظار می رود به ریزش زمین در طول تعطیلات آخر هفته و تهدید به heavy rain, خشن, آب و بادهای قوی به سواحل خلیج فارس در حالی که یکی دیگر از طوفان گرمسیری در ادامه به رویکرد کارائیب.

هانا واقع شده بود حدود 360 کیلومتر (575 کیلومتر) در شرق و جنوب شرقی از کورپس کریستی, تگزاس, National Hurricane Center گفت: در آن 1 am CDT مشاوره. آن را تا به حال حداکثر پایدار باد حدود 40 مایل در ساعت (65 kph) و در حال حرکت بود, غرب, غربی در 7 مایل در ساعت (11 kph).

انتظار می رفت به ریزش زمین در امتداد ساحل جنوبی تگزاس در دوشنبه پايتخت گفت. یک طوفان گرمسیری هشدار بود در اثر از دهان, Rio Grande به سن لوئیس تصویب تگزاس و یک طوفان گرمسیری دیده بان بود و در اثر از سن لوئیس تصویب به بالا, جزیره, Texas.
هانا بود و انتظار می رود را به 3 تا 5 اینچ (8 تا 13 سانتی متر) از باران و ساحلی متورم است که "به احتمال زیاد به علت تهدید کننده زندگی و گشت و گذار و تبدیل شرایط فعلی", مشورتی اعلام کرد. جدا باران مجموع از 10 اینچ (25 سانتی متر) بودند ممکن است از لوئیزیانا تا تگزاس جنوبی و داخلی به مکزیک متحده Coahuila, Nuevo Leon, شمالی و, Tamaulipas.

هانا شکست رکورد به عنوان اولین هشتم اطلس به نام طوفان با توجه به دانشگاه ایالتی کلرادو طوفان محقق فیل Klotzbach. رکورد قبلی بود هاروی در اوت. 3 سال 2005 Klotzbach توییتی.

گرمسیری طوفان گونزالو بود و همچنین اولین اطلس به نام طوفان برای آن محل در الفبای. رکورد قبلی برگزار شد طوفان گرمسیری Gert که تشکیل شده در جولای 24, 2005. تا کنون این سال, کریستبل دانیل ادوارد و پری نیز رکورد برای اولین به نام طوفان اقیانوس اطلس برای خود نظم الفبایی.

گونزالو در حال حرکت بود 14 مایل در ساعت (22 kph) با حداکثر پایدار باد از 60 مایل در ساعت (95 kph) با توجه به ملی طوفان مرکز مشاوره اوایل جمعه. آن واقع در حدود 685 مایل (1,105 کیلومتر) در شرق جنوب جزایر بادگیر.

طوفان مرکز گفت که کسانی که در جزایر بادگیر باید نظارت بر طوفان به عنوان انتظار می رود که این رویکرد جزایر اواخر جمعه و شنبه. به عنوان برخی از تقویت است و هوا هنوز هم وجود دارد شانس است که گونزالو می تواند تبدیل به یک طوفان اما طوفان است که انتظار می رود به تضعیف آن را به عنوان حرکت به دریای کارائیب.

طوفان دیده بان صادر شده برای باربادوس و سنت وینسنت و گرنادین. یک طوفان گرمسیری است که در اثر توباگو و گرانادا. پیش بینی گفت: گونزالو می تواند 2 تا 5 اینچ (5 تا 13 سانتی متر) از باران.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

© IE آنلاین Media Services Pvt Ltdtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن